صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 106

موضوع: پیشنهادها | راهکارها | انتقادهای کاربران

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

Question پیشنهادها | راهکارها | انتقادهای کاربران

سلام به مهرداد عزیز و ممنون بابت این حرکت زیبا

لطفا تاپیکهایی که در انجمنهای زبان های خارجی هست و مربوط به دانلود منابع مطالعاتی هست رو هم به اینجا منتقل کنید یا یه لینک ارجاع به اونجا داده بشه و یا اصلا این تاپیکها با اونهایی که در انجمن زبانهای خارجی هستن جدا باشن ممنون و موفق باشید
    ویرایش توسط FanTasTic : May 11th, 2012 در ساعت 05:12 PM دلیل: تغییر عنوان تاپیک
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

ApplyAbroad Senior Veteran

Lightbulb پیشنهادها ، راهکارها و اعلام همکاری در کتابخانه

درود بر دانش پژوهان گرامی

بچه ها همانطور که می دونین با همیاری بسیاری از دوستان و مدیران و ادمین محترم دانلودسنتری دائمی در فروم ایجاد شده که تمامی فایل ها به تدریج در کتابخانه فروم قرار بگیره و یک مرجع عالی برای بچه های AA باشه . در اینجا دوستانی که نظراتی دارن و یا پیشنهاداتی دارن با ارائه راهکارهاشون می تونن بیان کنن تا انشالله با همیاری و همفکری شما عزیزان دانش پژوه قدمی در جهت بهینه سازی منابع و محتویات فروم برداشته شه .وهمچنین دوستانی که تمایل به اشتراک گذاری منابعشون توسط خودشون هستند می تونن اینجا اعلام آمادگی کنن با بیان میزان حجم منابعشون جهت افزایش سطح آپلودی تا مقدار مورد نظر صورت بگیرد که انشالله در صورت توافق Admin محترم و مدیران عزیز با افزایش سطح دسترسیشون در گروه آپلود قرار بگیرن .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    ویرایش توسط FanTasTic : May 11th, 2012 در ساعت 04:55 PM دلیل: آپدیت متن
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

پیش فرض پاسخ : پیشنهادات ، راهکارها و اعلام آمادگی در دانلودسنتر فروم

درود

آقای نیمای عزیز ( nima_AA ) پیشنهاد فرمودن که دانلودسنتر منابع در بخشی مجزا به نام کتابخانه فروم که دانلودسنتر منابع نیز به عنوان زیرمجموعه قرار بگیره منتقل شه که بنده هم به شدت با این پیشنهاد موافقم و از مدیران محترم تقاضا دارم که این رو در صورت امکان مدنظر داشته باشن در صورت صلاح دید تاپیک انتقال پیدا کنه .

دوستان برای تسهیل در دریافت منابع برای دو قشر ( عزیزانی که از سرعت پایینی برخوردارن و عزیزانی که از سرعت بالایی برخوردارن ) پیشنهاد دارم که تمامی فایل ها به قطعات کوچک تبدیل شن تا عزیزانی که از سرعت پایینی برخوردارن بتونن فایل ها رو دریافت نمایند و در آخرین پست آپلودی فایل موردنظر ( قطعات کوچک ) به عنوان دانلود فایل بصورت یکجا در سرورهای خارجی قابل دسترس به عنوان نمونه 4shared یا Skydrive.live.com آپلود شوند و در پست مورد نظر قرار بگیرن تا عزیزانی که از سرعت بالایی برخوردارن هم بتونن استفاده کنن .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    ویرایش توسط FanTasTic : May 11th, 2012 در ساعت 04:56 PM دلیل: آپدیت متن

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

آقای نیمای عزیز ( nima_AA ) پیشنهاد فرمودن که دانلودسنتر منابع در بخشی مجزا به نام کتابخانه فروم که دانلودسنتر منابع نیز به عنوان زیرمجموعه قرار بگیره منتقل شه که بنده هم به شدت با این پیشنهاد موافقم و از مدیران محترم تقاضا دارم که این رو در صورت امکان مدنظر داشته باشن در صورت صلاح دید تاپیک انتقال پیدا کنه .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    دوستان برای تسهیل در دریافت منابع برای دو قشر ( عزیزانی که از سرعت پایینی برخوردارن و عزیزانی که از سرعت بالایی برخوردارن ) پیشنهاد دارم که تمامی فایل ها به قطعات کوچک ترجیحا حداکثر تا 4 Mb تبدیل شن تا عزیزانی که از سرعت پایینی برخوردارن بتونن فایل ها رو دریافت نمایند و در آخرین پست آپلودی فایل موردنظر ( قطعات کوچک ) به عنوان دانلود فایل بصورت یکجا در سرورهای خارجی قابل دسترس به عنوان نمونه 4shared یا Skydrive.live.com آپلود شوند و در پست مورد نظر قرار بگیرن تا عزیزانی که از سرعت بالایی برخوردارن هم بتونن استفاده کنن .
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    منظور از کتابخانه چی هست؟ آیا منظور این هست که در غیر از "عناوین عمومی" ایجاد بشه؟ اگر اینطور هست، چه انجمنهای دیگه ای غیر از دانلود منابع براش پیشنهاد میکنید؟

مرسی
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad نمایش پست ها
    منظور از کتابخانه چی هست؟ آیا منظور این هست که در غیر از "عناوین عمومی" ایجاد بشه؟ اگر اینطور هست، چه انجمنهای دیگه ای غیر از دانلود منابع براش پیشنهاد میکنید؟ مرسی
    بله منظور یک عنوان کاملا مستقل است سوال بسیار خوبی پرسیدی مهرداد جان من یک لیست اماده کردم در انتهای پست قرار میدهم

البته میتونه به همین شکل هم بمونه منتها گروه های پیشنهادی لیست من هر کدام مناسب تشخیص داده شد به این 2 موضوعی که الان شما قرار دادین اضافه بشه چون همیشه اگه شاخه ها(زیر گروه ها) از روز اول مناسب و کافی طراحی بشن در طولانی مدت هرج و مرج کمتر پیش میاد

گروه های پیشنهادی :

پیشنهاد موضوعات جدید در طبقه بندی کتابخانه
    منابع زبان
    منابع ازمون های تخصصی رشته ها
    منابع مرتبط با پذیرش مثل توصیه نامه - رزومه و ...
    منابع مرتبط با مهاجرت
    منابع مرتبط با مقاله نویسی
    منابع مرتبط با اشنایی با کشور ها ,رشته ها و یا دانشگاه ها و ....

در کل تمام گروه ها اصلی این انجمن این که امکان داشتن منابع را دارند میتواند در ساختار و شاخه اصلی قرار بگیرد سپس زیر شاخه های بعدی شکل میگیرد دقیقا ساختاری مشابه ساختار فعلی گروه ها پیدا میکند

بطور مثال : زبان - انگلیسی - ازمون ها - جی مت - منابع verbal

زبان - فرانسه - ازمونها - TEF - بخش مکالمه - منابع اموزشی

با تشکر از پیگیری شما
    ویرایش توسط nima_AA : April 11th, 2012 در ساعت 03:15 PM
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

پیش فرض پاسخ : نحوه آپلود و یا دانلود منبع در این انجمن

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    سلام به مهرداد عزیز و ممنون بابت این حرکت زیبا

لطفا تاپیکهایی که در انجمنهای زبان های خارجی هست و مربوط به دانلود منابع مطالعاتی هست رو هم به اینجا منتقل کنید یا یه لینک ارجاع به اونجا داده بشه و یا اصلا این تاپیکها با اونهایی که در انجمن زبانهای خارجی هستن جدا باشن
    ممنون و موفق باشید
    سامان جان، من نگاه کردم، در انجمنهای زبانهای خارجی، قسمت منابع هر کدوم حاوی سوال و جواب زیاد هست، بنابراین ادغام این انجمنها کار درستی نیست. بهترین کار هست که از این به بعد، فایلهای در قسمت دانلود منابع اضافه بشن، و لینک پست در قسمت منابع اضافه بشه. من سعی میکنم با اطلاعیه در این انجمنها کاربرها رو بیشتر تشویق به این کار کنم. لطفا هر جا فایل مناسبی هم دیدید و در این انجمن دوباره ارسالش کنید.

ممنون که یادآوری کردی.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

Lightbulb پاسخ : پیشنهادات ، راهکارها و اعلام آمادگی در دانلودسنتر فروم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad نمایش پست ها
    منظور از کتابخانه چی هست؟ آیا منظور این هست که در غیر از "عناوین عمومی" ایجاد بشه؟ اگر اینطور هست، چه انجمنهای دیگه ای غیر از دانلود منابع براش پیشنهاد میکنید؟

مرسی
    درود بر مهرداد عزیز

ممنون از رسیدگی در راستای گفته های آقا نیما عزیز منم با پیشنهاد ایشون موافقم بدین صورت که بخش جداگانه به عنوان کتابخانه فروم ایجاد بشه و مجموعه ( تاپیک ) زیر به نام دانلود منابع مطالعاتی یا دانلود منابع آموزشی ایجاد شه و در داخل اون پبشنهادات آقا نیمای عزیز اجرا بشه با عنوان های مناسب . من به عنوان نمونه در عکسی که پیوست کردم نشون دادم . اگر از همون اول این جور بشه منظم خواهد شد . اما اگر در صفحه اول پبشنهادات نبما جان انجام بشه به نظر من حجم صفحه اول زیاد خواهد شد و باعث شلوغی در نگاه اول خواهد شد . اما اگر در داخل مجموعه دانلود منابع مطالعاتی انجام بشه عالی خواهد بود که در نهایت بصورت زیرمجموعه در صفحه اول نمایش داده خواهد شد .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: png DLC.png (121.0 کیلوبایت, 38 views)

درود

دوستان پیشنهاداتی رو از طریق پ خ به بنده دادن که تک تک اینجا می نویسم تا بهشون ترتیب اثر داده شه . پیشاپیش سپاسگزارم

1 . نیما جان در پست#5 پیشنهاد داده بودن که به علت تغییر در ساختار هنوز در حال بررسی هست . بی نهایت سپاسگزارم از ایشون .

2 . امید عزیز پیشنهاد داده بودن که بخشی به عنوان Personal Development ایجاد بشه تا فایل های ارزشمند آنتونی رابینز ، برایان تریسی که علاوه بر تقویت Listening ذهن و روح انسان رو هم تقویت میکنه در اون قرار داده بشه که با رایزنی با مدیریت ارشد ترتیب اثر داده شد .بی نهایت سپاسگزارم از ایشون .

3 . سهیل عزیز پیشنهاد داده بودن که برای هر کدوم از کتابها و نرم افزارهائی که قرار داده می شوند ، شاید خوب باشه عکس یکی از صفحات میانی کتاب و یا پنجره نرم افزار رو توی پست معرفیش گذاشته شود . به خصوص درباره نرم افزارهای حجیم کمک خوبیه تا قبل از دریافت فایل بشه محیط برنامه یا کتاب رو دید ، که ترتیب اثر داده شد اما چون من خودم به شخصه به شدت حجم کاریم سنگین هست وقت نمی کنم اینکار رو بکنم اگر دوستانی که آپلود می کنن تونستن حتما این کار رو انجام بدن که بسیار مفید حواهد بود ولو اینکه حود سهیل اینکارو انجام می دهند . بی نهایت سپاسگزارم از ایشون .

4 . pApAr عزیز هم پیشنهاد داده بودن که هر فایل رو در تاپیک های مجزا گذاشته بشه بعد قفل بشه تا دوستان راحت تر دسترسی داشته باشن که باتوجه به حجم زیاد فایل ها امکانش بسیاز سخت هست ولو اینکه با قرار دادن فهرست منابع موجود با شماره های پست ارسالی به تفکیک موضوع و هم سیستم جستجو تمامی این موارد تحت پوشش قرار می گیره که ترتیب اثر داده شد . بی نهایت سپاسگزارم از ایشون .

5 . نیما جان هم پبشنهاد داده بودن که فهرست منابع در فرمت اکسل و با درج شماره های پست صورت بگیره که ترتیب اثر داده شد و انجام خواهد گرفت . بی نهایت سپاسگزارم از ایشون .

ممنونم از دوستانی که در زمینه های مختلف همیاری و همکاری می کنن تا فرومی بهینه داشته باشیم .

محمدرضا

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

پیش فرض اضافه کردن فهرست برای دانلودسنتر

محمد رضا جان از زحمت هایی که میکشی ممنونم.

من خیلی با فهرست موافق نیستم. خیلی کار سخت و طولانی میشه. به نظر من اگه افرادی که میخوان مطلبی آپلود کنن "عنوان" پست خودشون رو متناسب با محتوای اون انتخاب کنن- همینطور که من برای این پست این کار رو کردم- مشکل فهرست با استفاده از نمایش به صورت ترکیبی یا رشته ای حل میشه.

حتی میشه روی این دقیق تر کار کرد. مثلا در مواردی که تعداد فایل ها بیشتر از 5 تاست، به عنوان اولین پست از مجموعه ای که قراره آپلود بشه، یک پست بدون فایل آپلود میکنم که شامل توضیحات، عکس نرم افزار یا کتاب و بقیه توضیحات هست. بعد از ایجاد این پست، بقیه ارسال های مرتبط میتونن در پاسخ به این ارسال انجام بشن تا یه فهرست تفکیک شده در نمایش رشته ای یا ترکیبی داشته باشیم.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اضافه کردن فهرست برای دانلودسنتر

در صورتی که باز به نوشتن فهرست فکر میکنید، به نظر من نوشتن شماره پست ها، به تنهایی، بهترین راه نیست، لینک پست ها رو به جای شماره اونها استفاده کنید فکر میکنم مطمئن تر باشه
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)