نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: گذرنامه کانادایی

Senior Member fanta آواتار ها

پیش فرض گذرنامه کانادایی

یک سوال:

من الان داشتم شرایط دریافت پاسپورت کانادایی رو میخوندم و نوشته بعد از سیتیزن شدن، باید یک گارانتور و دو تا رفرنس برای درخواست پاسپورت معرفی کنیم. مشکل اینه که ما تمام دوستامون رو میتونیم برای رفرنس بودن معرفی کنیم اما هیچکدوم شرایط گارانتور بودن رو ندارن. از طرفی هم نمیتونم از اون آیتم قسم خوردن رفرنس سوم بجای گارانتور استفاده کنم. راه حلی داره؟ ظاهرن کارت پی آر رو هم بعد از شهروندی میگیرن! اینجوری باشه فکر کنم باید همین پی آر بمونیم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گذرنامه کانادایی

از تمام کسانی که تو این سال ها کانادا بودید و شما رو دیدن بپرسید، باید بالاخره بتونید کسی رو پیدا کنید که یک پاسپورت داشته باشه (چه 5 چه 10 ساله) و شما رو 2 سال پیش چند بار حداقل دیده باشه.

اگر نه امروز برید با چند تا کانادایی دوست بشید که دو سال دیگه بتونید اقدام کنید!

Senior Member fanta آواتار ها

جهت اطلاع، یکی از دوستان قبلا پیشنهاد عالی استفاده از پزشک خانواده بعنوان گارانتور رو مطرح کرده اند. فکر میکنم مشکل با این پیشنهاد برای خیلی ها حل بشه

ApplyAbroad Guru

تغییرات جدید پیشنهادی در بازنگری متن لایحه C-24 برای تسهیل قوانین شهروندی:
    حذف برخی موارد از قبیل بازپس گیری تابعیت افراد با تابعیت دوگانه، زمان قبل از مهاجرت در محاسبه شهروندی و تغییر سن جهت آزمون زبان ازجمله مواردی هستند که در صورت تصویب و تعیین به عنوان قانون می تواند سبب تسهیل در دریافت شهروندی برای افراد واجد شرایط گردد.
    http://news.gc.ca/web/article-en.do?nid=1036039
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)