صفحه 72 از 93 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 928

موضوع: راهنماي خريد در كانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : راهنماي خريد در كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط jalaal نمایش پست ها
    اصولا شارژ کارتیج کار سختی نیست
    فقط کار زیان اوری است به خصوص برای کسی که مدام انجام دهد
    اصل دوم این است که از چه شرکتی است - چون نوع پودر یا جوهر فرق می کند
    اصل سوم این است که به شدت غیر قانونی است و اصل کاسبی شرکتهای مثل اچ پی بیشتر از فروش تونر و کارتریج است
    من در اروپا یا امریکا ندیدم و نشنیدم
    شاید در محله چینی ها باشد
    فکر نمی کنم غیرقانونی باشد چون کیت های شارژ کارتریج را حتی مغازه های معروف مثل بست بای و استیپلز هم میفروشند. شرکتهایی هم هستند که رسما کارتریج های دست دوم شارژ شده میفروشند.
    حتی چند مورد موسسات خیریه دیدم که آگهی میزنند تا کارتریج های خالی شده تان را به آنها اهدا کنید که پر کنند و بفروشند.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jalaal نمایش پست ها
    اصولا شارژ کارتیج کار سختی نیست
    فقط کار زیان اوری است به خصوص برای کسی که مدام انجام دهد
    اصل دوم این است که از چه شرکتی است - چون نوع پودر یا جوهر فرق می کند
    اصل سوم این است که به شدت غیر قانونی است و اصل کاسبی شرکتهای مثل اچ پی بیشتر از فروش تونر و کارتریج است
    من در اروپا یا امریکا ندیدم و نشنیدم
    شاید در محله چینی ها باشد
    پرينترم brothers ، ولي يه كارتريج آنلاين گرفتم يك سوم قيمت شك كردم ري شارژ شده باشه ( از مونترال بود ) گفتم خودم شارژ كنم خب. اما اگه بهداشتي نيست بيخيال.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    جايي ميشناسيد كارتريج شارژ كنند؟
    تو مونترال هست .برای کارترج لیزری 15میگیره البته من تا حالا امتحان نکردم ، ولی کاسکو یک مدل داره که دوتایی 38دلار ، شما که مونترال نیستید فکر کنم کاسکو گزینه خوبی باشه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    سلام
    کسی تا حالا تجربه خرید کارتریج لیزری remanufactured دارد ؟ تقریبا یک چهارم قیمت کارتریج نو
    كاتريج هاى ليزرى را معمولا بعد از پايان پودر شارژمجدد ميكنند و احتياجى به خريد نو يا ريفابريش نيست . اگر درام يا قطعه غلطك ان خراب باشد كه معمولا بعداز ٦-٥ بار شارژ كردن اتفاق ميفتد ان هم تعويض ميگردد. روال كار اين است كه شما يك تونر خالى را به شركت يا فروشگاه تحويل ميدهيد و انها هم بلافاصله يك پر شده به شما ميدهند ويا بعز از ٢٤ ساعت براى تحويل تونر خودتان كه پر شده است بايد مراجعه كنيد . من روش اول را ميپسندم و از جاى معتبر ريفيل ميكنم كيفيت و عمر ان بستگى به نوع پودر استفاده شده دارد، تا كنون چند بار از absolute toner گرفتم كه خيلى راضى هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    كاتريج هاى ليزرى را معمولا بعد از پايان پودر شارژمجدد ميكنند و احتياجى به خريد نو يا ريفابريش نيست . اگر درام يا قطعه غلطك ان خراب باشد كه معمولا بعداز ٦-٥ بار شارژ كردن اتفاق ميفتد ان هم تعويض ميگردد. روال كار اين است كه شما يك تونر خالى را به شركت يا فروشگاه تحويل ميدهيد و انها هم بلافاصله يك پر شده به شما ميدهند ويا بعز از ٢٤ ساعت براى تحويل تونر خودتان كه پر شده است بايد مراجعه كنيد . من روش اول را ميپسندم و از جاى معتبر ريفيل ميكنم كيفيت و عمر ان بستگى به نوع پودر استفاده شده دارد، تا كنون چند بار از absolute toner گرفتم كه خيلى راضى هستم.
    سوال این بود که اگر جایی هست ، دقیقا کجاست

Senior Member

Address:1300 Alness St, Concord, ON L4K 2W6, Canada

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

سلام
    دوستان
    من یه سوالی دارم.
    ممکنه سوال من خیلی بیهوده باشه ولی حتما ذهنم مشغولشه که اینجا مینویسم و از شما عزیزان کمک میخوام.
    من حساسیت خاصی روی لوازم التحریرم دارم.
    به خاطر کمبود فضا و محدودیت وزن همه دفترا و وسایل نوی خودمو نتونستم بیارم اینجا.
    الان دنبال دفترای باکیفیت میگردم.
    باکیفیت یعنی چی؟
    یعنی ورقاش نازک نباشه (شاید خنده دار باشه براتون ولی وقتی 40 خط کد رو اون اوایل مجبوری تو دفترت بنویسی اونم توی یه صفحه، اون موقع ادم میگه کاش دفترای ایرانمو داشتم). یعنی یه ذره خوشگل باشه. یه ذره تنوع باشه بین دفترا (نه مثل فود بیسیکز و مترو که کلا دو رنگ دفتر با برگهای نازک دارن!!!!)
    من چون خیلی مینویسم حساسیت زیادی رو برگه و دفتر دارم حتی تو ایران همیشه رو کیفیت برگه های آ چهارم حساس بودم.
    شما برای ادمی با میزان حساسیت بنده روی لوازم التحریر (حتی اگه این میزان از حساسیت برای شما خیلی بی مورد و مسخره به نظر برسه برای من اکی هست و به نظرتون احترام میذارم) به جز مغازه های ایرانی چه پیشنهاد یدارین؟!
    تو ایران مثلا ما میرفتیم کافه کتاب! یا شهر کتاب یا هرچی مثه اون، یا مثلا چه میدونیم میدونستیم تو شهرمون فروشگاهی به اسم برگ سبز هست و میتونیم هرچی دفتر و لوازم التحریر باکیفیت هست رو بخریم. یا حداقل میدونستیم که میتونیم گوگل کنیم لوازم التحریر فروشی! و پاشیم بریم اونجا.
    اینجامن باید چی رو گوگل کنم که فهرست لوازم التحریرفروشیای خوبو بهم بده بریم خرید؟!
    اینجا ملت یه دونه دفتر سبز دارن همه چی رو توش مینویسن وقتی دفترشون تموم میشه میرن مترو یکی دیگه میخرن. یعنی به اینا من بگم دفتر با برگهای محکم و خوش خط و خال میخوام فکر کنم جذاب نباشه برای مین تصمیم گرفتم تو فروم ایرانی خودمون بنویسمش.
    یادمه یه عزیزی چند سال پیش اینجا نوشت ما دغدغه پسته داریم، همه بهشون خندیدن.
    فکر نمیکردم یه روزی دغدغه دفتر!! وجودمو فرا بگیره!! ولی واقعا دغدغه شده. برام خیلی مهمه. حساسم.
    من یه ذره اوایل کارمه هنوز حس در ایران بودن دارم!!
    بی زحمت منو راهنمایی کنین.
    خیلی حسرت دفتر و مداد و خودکارای ایرانمو میخورم.
    ممنونم.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    سلام
    دوستان
    من یه سوالی دارم.
    ممکنه سوال من خیلی بیهوده باشه ولی حتما ذهنم مشغولشه که اینجا مینویسم و از شما عزیزان کمک میخوام.
    به خاطر کمبود فضا و محدودیت وزن همه دفترا و وسایل نوی خودمو نتونستم بیارم اینجا.
    باکیفیت یعنی چی؟
    یعنی ورقاش نازک نباشه (شاید خنده دار باشه براتون ولی وقتی 40 خط کد رو اون اوایل مجبوری تو دفترت بنویسی اونم توی یه صفحه، اون موقع ادم میگه کاش دفترای ایرانمو داشتم). یعنی یه ذره خوشگل باشه. یه ذره تنوع باشه بین دفترا (نه مثل فود بیسیکز و مترو که کلا دو رنگ دفتر با برگهای نازک دارن!!!!)
    من چون خیلی مینویسم حساسیت زیادی رو برگه و دفتر دارم حتی تو ایران همیشه رو کیفیت برگه های آ چهارم حساس بودم.
    شما برای ادمی با میزان حساسیت بنده روی لوازم التحریر (حتی اگه این میزان از حساسیت برای شما خیلی بی مورد و مسخره به نظر برسه برای من اکی هست و به نظرتون احترام میذارم) به جز مغازه های ایرانی چه پیشنهاد یدارین؟!
    تو ایران مثلا ما میرفتیم کافه کتاب! یا شهر کتاب یا هرچی مثه اون، یا مثلا چه میدونیم میدونستیم تو شهرمون فروشگاهی به اسم برگ سبز هست و میتونیم هرچی دفتر و لوازم التحریر باکیفیت هست رو بخریم. یا حداقل میدونستیم که میتونیم گوگل کنیم لوازم التحریر فروشی! و پاشیم بریم اونجا.
    اینجامن باید چی رو گوگل کنم که فهرست لوازم التحریرفروشیای خوبو بهم بده بریم خرید؟!
    اینجا ملت یه دونه دفتر سبز دارن همه چی رو توش مینویسن وقتی دفترشون تموم میشه میرن مترو یکی دیگه میخرن. یعنی به اینا من بگم دفتر با برگهای محکم و خوش خط و خال میخوام فکر کنم جذاب نباشه برای مین تصمیم گرفتم تو فروم ایرانی خودمون بنویسمش.
    فکر نمیکردم یه روزی دغدغه دفتر!! وجودمو فرا بگیره!! ولی واقعا دغدغه شده. برام خیلی مهمه. حساسم.
    ممنونم.
    فروشگاه های staples معمولا لوازم التحریر از انواع مختلف با کیفیت هست. برای برخی کاغذها میزان وزن به تعداد مشخص هست و اگر دنبال ورقهای با ضخامت بیشتر هستید این فاکتور را می تونید روی بسته ها چک کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    سلام
    دوستان
    من یه سوالی دارم.
    باکیفیت یعنی چی؟
    ممنونم.
    کتابفروشی های Chapters/Indigo. مثل شهرکتاب های ایران هستند و دفترچه و خودکار مدادهای شیک و البته گران دارند.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    کتابفروشی های Chapters/Indigo. مثل شهرکتاب های ایران هستند و دفترچه و خودکار مدادهای شیک و البته گران دارند.
    تمام اينجاهايي كه دوستان گفتن خوبه و ديگه بهترين دفتر و كتاب تو اينجا ها پيدا ميشه ولي كلا بدونيد كه اينجا نه تنها لوازم التحريربلكه خيلي چيزهاي ديگه به اون لوكسي ايران نيست . ما كه به شخصه هر وقت ميريم ايران دخترم از شهر كتاب يكعالمه جامدادي و مداد و خودكار جورواجور ميگيره .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)