صفحه 1 از 93 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 928

موضوع: راهنماي خريد در كانادا

Banned

پیش فرض راهنماي خريد در كانادا

اگه کلگری هستید و دوست دارید آخر هفته با یکبار بیرون رفتن، 4 فروشگاه مختلف و اصلی رو در یک ایستگاه قطار، ببینید و خرید کنید، فایل زیر رو دانلود کنید که آدرس و نقشه و نحوه رفتن رو ببینید:
    http://s3.picofile.com/file/79451455...gary.docx.html

فروشگاه های SuperStore، Walmart ، GoodWill ، Dollarama
    اگه به دردتون خورد، لطفا برای حل مشکلات ما دعا کنید

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_sezar نمایش پست ها
    اگه کلگری هستید و دوست دارید آخر هفته با یکبار بیرون رفتن، 4 فروشگاه مختلف و اصلی رو در یک ایستگاه قطار، ببینید و خرید کنید، فایل زیر رو دانلود کنید که آدرس و نقشه و نحوه رفتن رو ببینید:
    http://s3.picofile.com/file/79451455...gary.docx.html

فروشگاه های SuperStore، Walmart ، GoodWill ، Dollarama
    اگه به دردتون خورد، لطفا برای حل مشکلات ما دعا کنید
    البته پنجمیش هم Nofrills هست که در آدرس زیره
    10233 Elbow Drive S.W.Calgary, AB T2W 1E8

اگر چه نمیدونم که مشکل شما چیه اما انشالله مشکل شما هم حل میشه
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    البته پنجمیش هم Nofrills هست که در آدرس زیره
    10233 Elbow Drive S.W.Calgary, AB T2W 1E8

اگر چه نمیدونم که مشکل شما چیه اما انشالله مشکل شما هم حل میشه
    تشکر از لطف شما.
    چه جالب، من اصلا تا به حال Nofrills نرفتم. چه چیزی داره؟
    راستی در 10 متری همون GoodWill ، یک فروشگاه Dollar Giant هم هست.
    پس کلا شد 6 فروشگاه.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

تشکر از لطف شما.
    چه جالب، من اصلا تا به حال Nofrills نرفتم. چه چیزی داره؟
    راستی در 10 متری همون GoodWill ، یک فروشگاه Dollar Giant هم هست.
    پس کلا شد 6 فروشگاه.
    نوفریلز مال همون شرکت سوپراستور هست. به عبارت دیگه میشه گفت همون سوپراستور هست با مقیاس کوچک و قیمتهای کمتر از سوپر استور. بعضی جنساش مثل تخم مرغ حتی تا 40 درصد ارزونتر سوپراستور یا والمارت هست!!
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Senior Member reza1532 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط golizad نمایش پست ها
    سزار عزیز سلام و خسته نباشید
    متاسفانه بانک پارسیان دیگر چنین خدماتی ندارد و کارت ویزا اعتباری صادر نمی کند.
    سلام
    اکثر دوستان این موضوع رو میدونند ولی باز میگم که شاید برای بقیه مفید باشه:
    قیمت فروشگاه ها رو تعقیب کنید و اگر جنسی رو خریدید و دیدید بعدا" همون جنس ارزون شد میتونید با بردن فاکتور خرید اختلاف قیمت رو پس بگیرید!(البته هر فروشگاهی بازه زمانیه خودش رو داره و موقع خرید ازشون بپرسید)
    ما اول ماه از Future Shop تلویزیون و جارو برقی خریدیم و دیروز اتفاقی دیدیم که قیمتهاشون رو کم کرده و امروز رفتیم اونجا و با نشون دادن فاکتور ،56 دلار اختلاف قیمتشون رو دوباره پس گرفتیم
    پس همیشه سعی کنید به روز باشید که درهای رحمت همیشه باز هستند
    ویرایش توسط reza1532 : September 23rd, 2013 در ساعت 01:20 AM
    یه روز اومدی یه روزم میری , به همین سادگی!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1532 نمایش پست ها
    سلام
    قیمت فروشگاه ها رو تعقیب کنید و اگر جنسی رو خریدید و دیدید بعدا" همون جنس ارزون شد میتونید با بردن فاکتور خرید اختلاف قیمت رو پس بگیرید!(البته هر فروشگاهی بازه زمانیه خودش رو داره و موقع خرید ازشون بپرسید)
    ما اول ماه از Future Shop تلویزیون و جارو برقی خریدیم و دیروز اتفاقی دیدیم که قیمتهاشون رو کم کرده و امروز رفتیم اونجا و با نشون دادن فاکتور ،56 دلار اختلاف قیمتشون رو دوباره پس گرفتیم
    این نکته واقعا عالی بود آقا رضا، دست درد نکنه. اتفاقا خیلی وقت ها آدم وقتی چیزی رو میخره تا چند مدت بعد همون جنس رو توو فروشگاه نگاه می کنه و این راه خوبیه برای استفاده از وسیله و بعد گرفتن تخفیف فقط باید بازه زمانی رو به قول شما پرسید.

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

سلام
    به این کار میگن adjustment که معمولا تا چهارده روز (البته فرمایشتون درسته، بسته به فروشگاه ممکنه متفاوت باشه) امکانپذیره. اما اگه از اون دوهفته گذشته بود، میتونید اصل جنس رو بردارید و ببرید فروشگاه مربوطه و ریترن کنید. البته همونجا میتونید دوباره بخریدش. این رو من خیلی دیدم که انجام میدن و معمولا کاستومر سرویسها هم باهاش مشکلی ندارن.
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

نقل قول نوشته اصلی توسط sama7452 نمایش پست ها
    به این کار میگن adjustment که معمولا تا چهارده روز (البته فرمایشتون درسته، بسته به فروشگاه ممکنه متفاوت باشه) امکانپذیره. اما اگه از اون دوهفته گذشته بود، میتونید اصل جنس رو بردارید و ببرید فروشگاه مربوطه و ریترن کنید. البته همونجا میتونید دوباره بخریدش. این رو من خیلی دیدم که انجام میدن و معمولا کاستومر سرویسها هم باهاش مشکلی ندارن.
    سلام
    فرمایش شما درسته ولی فکر کنم اگر فروشگاه مربوطه حاضر نباشه که اختلاف قیمت رو بپردازه باید جنس رو برد و پس داد و گرنه میشه فقط فاکتور رو برد به جای جنس.
    مثلا دوستان ما از The Brick جنس خریدند و هفته بعد جنس رفت رو حراج و 600 دلار ارزونتر شد اونها هم رفتند و درخواست مابه التفاوت رو کردند و اونها قبول نکردند و مجبور شدند از روش فشار و تهدید استفاده کنند که جواب داد ( مثلا ما به همه میگیم شما تقلب میکنید و جنساتون رو میاریم میریزیم دم در مغازتون و اینها ... ).
    من حتی یکبار تو Home Outfitters یه توستر دیدم 30 دلار و بهشون گفتم این توستر رو والمارت داره میده 21 دلار و شما چرا اینقدر گرونتر میدید؟ و اون فروشنده رفت منیجر رو صدا زد و منیجر گفت شمامطمینی؟ من هم گفتم بله، و اون توستر رو به ما 20 دلار داد!!!!! قدرتشون تو تخفیف زیاده هاااااا
    البته یکسری فروشگا ها مثل Future Shop قیمت پایین رو ضمانت میکنند( البته در بعضی جنسها) و اگر جنسی رو با قیمت پایینتر پیدا کردید همون جنس رو با 10% قیمت کمتر از اونی که پیدا کردید را بهتون میفروشند.
    ویرایش توسط reza1532 : September 23rd, 2013 در ساعت 05:50 AM

Banned

سلام
    فرمایش شما درسته ولی فکر کنم اگر فروشگاه مربوطه حاضر نباشه که اختلاف قیمت رو بپردازه باید جنس رو برد و پس داد و گرنه میشه فقط فاکتور رو برد به جای جنس.
    مثلا دوستان ما از The Brick جنس خریدند و هفته بعد جنس رفت رو حراج و 600 دلار ارزونتر شد اونها هم رفتند و درخواست مابه التفاوت رو کردند و اونها قبول نکردند و مجبور شدند از روش فشار و تهدید استفاده کنند که جواب داد ( مثلا ما به همه میگیم شما تقلب میکنید و جنساتون رو میاریم میریزیم دم در مغازتون و اینها ... ).
    من حتی یکبار تو Home Outfitters یه توستر دیدم 30 دلار و بهشون گفتم این توستر رو والمارت داره میده 21 دلار و شما چرا اینقدر گرونتر میدید؟ و اون فروشنده رفت منیجر رو صدا زد و منیجر گفت شمامطمینی؟ من هم گفتم بله، و اون توستر رو به ما 20 دلار داد!!!!! قدرتشون تو تخفیف زیاده هاااااا
    البته یکسری فروشگا ها مثل Future Shop قیمت پایین رو ضمانت میکنند( البته در بعضی جنسها) و اگر جنسی رو با قیمت پایینتر پیدا کردید همون جنس رو با 10% قیمت کمتر از اونی که پیدا کردید را بهتون میفروشند.
    عجب نکات کنکوری داره زندگی در کانادا
    آقا رضا مگه شما چند ساله اینجا زندگی می کنین که این تجربیات رو بدست آوردین؟!

عجب نکات کنکوری داره زندگی در کانادا
    آقا رضا مگه شما چند ساله اینجا زندگی می کنین که این تجربیات رو بدست آوردین؟!
    سلام
    خیلی بابااااااااا
    همش 2 ماهه
    من تمام اطلاعات رو از صحبت با فروشنده ها بدست آوردم.
    راستی دوستان من یه تجربه موفق دارم دوست دارم بهتون بگم.راستش من قبل از اینکه بیام لیسنینگم (Listening) افتضاح بود و البته الان هم چندان تعریف نداره ولیکن یه روش پیدا کردم که برام در راستای بهبودش بسیار موثر بوده.
    و اون هم اینه که نرم افزار دانلود Audio books رو برای گوشیم دانلود کردم و کتابهای مورد علاقم رو هم روش دانلود کردم و هر روز به جای گوش دادن به موسیقی دارم به این کتابها گوش میکنم( هم میبینم و هم گوش میکنم) بسیار بسیار برام موثر بوده ( چون یه جورایی جذب داستان میشید و هوش و حواستون میره به سوی دقت بیشتر برای شنیدن )امتحان کنید فکرکنم از این روش خوشتون بیاد.
    ویرایش توسط reza1532 : September 23rd, 2013 در ساعت 06:22 AM

صفحه 1 از 93 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)