صفحه 82 از 93 نخستنخست ... 32727374757677787980818283848586878889909192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 928

موضوع: راهنماي خريد در كانادا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : راهنماي خريد در كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط abarmard نمایش پست ها
    سلام،

من 20 صفحه اول این تاپیک خوندم و نکات لازم نت برداری کردم. تشکر میکنم از دوستانی که وقت میگذارند و جواب امثال ما تازه واردها رو میدن.

فقط یک چیزی که دربارش به نتیجه نرسیدم خرید لباس زمستونی مخصوصا کاپشن هست. من دیدم که دوستان پیشنهاد کرده بودن که لباس زمستونی تخفیف خوبی میخوره توی فوریه در کانادا. خب ما که قراره سپتامبر بیایم کانادا، این بازه زمانی سرد تا فوریه رو چی پیشنهاد میکنید؟ من راستش یک کاپشن دارم که کهنه شده و احتمالا مناسب سرمای کلگری نیست. شنیده بودم که مارک کلمبیا مارک خوب و قیمت مناسبیه برای کاپشن. پیشنهاد میکنید اینجا از این فروشگاه های انلاین (یا لوازم کوهنوردی) بخرم یا بیام اونجا و تو همین سپتامبر از اونجا بگیرم؟ احتمال آف قبل پاییز هست؟

همچنین چطور زیرشلواری و دستکش مناسبه برای اونجا؟ جنس خاصی باید داشته باشه زیر شلواری؟ شنیده بودم اونم باید از فروشگاه لوازم کوهنوردی بگیرم.

ممنون
    براى زمستان اول ميتونيد از فروشگاههاى ارزان كه البته كيفيت پايينترى هم دارن خريد كنيد وبعدش در اولين حراج زمستونى لباسهاى خوب رو با تخفيف براى سال بعد بگيريد ، من سال اول فقط از والمارت كاپشن و لباس خريدم كه بسيار ارزان بود وبعدش كه تخفيف ها رو پيدا كردم رفتم از سيرز و مارك خريدامو تكميل كردم، والمارت براى سال اول بسيار عاليه

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط abarmard نمایش پست ها
    سلام،

من 20 صفحه اول این تاپیک خوندم و نکات لازم نت برداری کردم. تشکر میکنم از دوستانی که وقت میگذارند و جواب امثال ما تازه واردها رو میدن.

فقط یک چیزی که دربارش به نتیجه نرسیدم خرید لباس زمستونی مخصوصا کاپشن هست. من دیدم که دوستان پیشنهاد کرده بودن که لباس زمستونی تخفیف خوبی میخوره توی فوریه در کانادا. خب ما که قراره سپتامبر بیایم کانادا، این بازه زمانی سرد تا فوریه رو چی پیشنهاد میکنید؟ من راستش یک کاپشن دارم که کهنه شده و احتمالا مناسب سرمای کلگری نیست. شنیده بودم که مارک کلمبیا مارک خوب و قیمت مناسبیه برای کاپشن. پیشنهاد میکنید اینجا از این فروشگاه های انلاین (یا لوازم کوهنوردی) بخرم یا بیام اونجا و تو همین سپتامبر از اونجا بگیرم؟ احتمال آف قبل پاییز هست؟

همچنین چطور زیرشلواری و دستکش مناسبه برای اونجا؟ جنس خاصی باید داشته باشه زیر شلواری؟ شنیده بودم اونم باید از فروشگاه لوازم کوهنوردی بگیرم.

ممنون
    نگران سرما نباشيد، كاپشن ايرانتون را بياريد ، تا ژانويه با همون خوب هستيد و مشكلي نخواهد بود. اصل سرما از اواسط ژانويه است. اينجا هم كلا لباسهاي هر فصلي خيلي زود حراج ميخوره و لباس فصل بعد مياد. مثلا من ديروز خريد بودم همه جا لباس تابستاني ها حراج بود و كاپشن و پليور آورده بودن.
    يا تو ژانويه كاپشن ها را حراج ميزنن و بلافاصله مايوو ميارن، حالا كي اين موقع مايوو ميخره من نميدونم😳 .
    يادم هست كه يكي از دوستان حول و حوش فوريه بچه اش دستكشش را گم كرده بود و پيدا نميكرد دستكش تو مغازه كه بخره چون همه اش لباس تابستاني بود.
    پس نگران خريد كاپشن نباشيد، به اين ميرسيد كه تو حراج براي همين امسالتون بخريد.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    نگران سرما نباشيد، كاپشن ايرانتون را بياريد ، تا ژانويه با همون خوب هستيد و مشكلي نخواهد بود. اصل سرما از اواسط ژانويه است. اينجا هم كلا لباسهاي هر فصلي خيلي زود حراج ميخوره و لباس فصل بعد مياد. مثلا من ديروز خريد بودم همه جا لباس تابستاني ها حراج بود و كاپشن و پليور آورده بودن.
    يا تو ژانويه كاپشن ها را حراج ميزنن و بلافاصله مايوو ميارن، حالا كي اين موقع مايوو ميخره من نميدونم������ .
    يادم هست كه يكي از دوستان حول و حوش فوريه بچه اش دستكشش را گم كرده بود و پيدا نميكرد دستكش تو مغازه كه بخره چون همه اش لباس تابستاني بود.
    پس نگران خريد كاپشن نباشيد، به اين ميرسيد كه تو حراج براي همين امسالتون بخريد.
    دقیقا همین مشکل برای ما هم پیش اومد، وسط اوج سرما خواستیم یه کلاه گرم برای پسرم بخریم پیدا نشد که نشد!!
    مدت اقامت در کانادا: بیش از 6 سال.
    به پیامهای خصوصی پاسخ داده نمیشود لطفا مواردتونو در فروم مطرح کنین.

Junior Member

آیا خرید آنلاین گرانتر از خرید در فروشگاه است؟

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط somayyehsh نمایش پست ها
    آیا خرید آنلاین گرانتر از خرید در فروشگاه است؟
    That's not true. sometimes it's cheaper, sometimes equal and sometimes more expensive. it totally depends on the stuff you are trying to buy and also online store.
    PR : NOV 2013

Junior Member

پس چه طوری متوجه شیم چه خریدهایی رو آنلاین انجام بدیم؟ و از کدوم فروشگاهها؟ وقتی ندونیم قیمت داخل مغازه ای آن چه طور است

ApplyAbroad Superstar

پس چه طوری متوجه شیم چه خریدهایی رو آنلاین انجام بدیم؟ و از کدوم فروشگاهها؟ وقتی ندونیم قیمت داخل مغازه ای آن چه طور است
    قیمت مغازه ها را اکثرا در اینترنت هم می شه پیدا کرد.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Guru

من اول در صورت نزدیک بودن و دسترسی همیشه مغازه را چک میکنم که هم جنس مورد نطر را از نزدیک ببینم و هم اینکه چک کنم آیا تخفیف ویژه ای داخل این مغازه خاص هست یا نه. بعد سایت آنلاین مغازه رو برای قیمت چک میکنم که ببینم فرقی دارند یا نه.

البته بعضی برندهای معروف هست که مغازه هایشان نزدیک نیست و اجبارا باید آنلاین خرید کرد. بعلاوه در نظر داشته باشید بسیاری از فروشگاهها الان دیگه فقط بخش کوچکی از اقلام را در داخل مغازه ارائه میکنند و بیشتر جنس ها را آنلاین میفروشند. مثلا فروشگاه الکترونیک بست بای شاید فقط بیست درصد اقلام آنلاین اش را درداخل مغازه داشته باشد. چند وقت پیش یک میز تحریر میخواستم از وال مارت بخرم که هرچه گشتم در فروشگاهش پیدا نکردم و بجاش از سایتش آنلاین خریدم.

همینطور خیلی بستگی دارد به اینکه چه نوع کالایی را میخواهید بخرید. لباس یا دستگاه الکترونیک یا میز و صندلی و غیره. بسیاری از مردم بخش عمده ای از خریدهای کوچک شان را از آمازون انجام میدهند.

خرید کردن درکانادا یک مهارت بسیار ارزشمند است که به مرور زمان حاصل میشود،باید کم کم با فروشگاهها و برندهای مختلف آشنا شوید،در وب سایت‌های مختلف جستجو کنید و قیمتها را مقایسه کنید،عضویت در برخی فروشگاه ها و یا داشتن کارت اعتباری آنها نیز مزایایی دارد،در مجموع کسب مهارت در خرید نیاز به زمانی نسبتا طولانی دارد.

پیش فرض پاسخ : همه چيز در مورد شهر ونكوور

سلام دوستان.
    در ونکوور از کجا میشه ظروف سبک مثل لومینارک و ارکوپال خرید؟ شنیدم که ظروف اونجا همشون سنگین هستند.
    همچنین تشک تختخواب طبی با کیفیت خوب و قیمت مناسب ؟
    بنظرتون ارزش داره یک همچین چیزی را فریت کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)