صفحه 10 از 93 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 928

موضوع: راهنماي خريد در كانادا

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

امروز از فروشگاه bay خرید کردم گفت کارت bay رو داری گفتم نه گفت نمیخوای گفتم نه. گفت ۵۰ ٪ تخفیف داره ها. باز هم گفتم نه!
    چون راستش ترسیدم. میگن زیاد کارت اعتباری نداشته باشی بهتره. من هم نمیدونم چی به چیه. چرا بعضی ها این کارتها رو میگیرن بعضی ها نمیگیرن.
    واقعا نفع فروشگاه از این کار چیه؟
    من اگه این کارتها رو بگیرم و استفاده نکنم چی میشه؟
    در چه صورتی خوبه که این کارت رو بگیرم؟ مثلا وقتی از فروشگاه زیاد خرید میکنم؟ یا چی؟
    خلاصه ترجیج دادم از سودش بگذرم ولی کاری نکنم که بعدا پشیمون بشم.
    گفتم اول اینجا سوال کنم دوستان راهنمایی کنن.
    مرسی
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    امروز از فروشگاه bay خرید کردم گفت کارت bay رو داری گفتم نه گفت نمیخوای گفتم نه. گفت ۵۰ ٪ تخفیف داره ها. باز هم گفتم نه!
    چون راستش ترسیدم. میگن زیاد کارت اعتباری نداشته باشی بهتره. من هم نمیدونم چی به چیه. چرا بعضی ها این کارتها رو میگیرن بعضی ها نمیگیرن.
    در چه صورتی خوبه که این کارت رو بگیرم؟ مثلا وقتی از فروشگاه زیاد خرید میکنم؟ یا چی؟
    مرسی
    اگر نظر من رو می خواید اگر گفتند ۱۰۰٪ هم تخفیف داره کردیت کارت رو نگیرید به چند دلیل
    ۱- تعدد کردیت کارت به عنوان بدهی بالقوه به حساب میاد و بعد در هنگام خونه خریدن یا حتی خودرو خریدن دچار مشکل میشوید
    ۲- بگذارید حدود ۱ سال بگذره تا چم و خم کار دستون بیاد.
    این همون قضیه هست که ملت می گفتند تشویق می کنند به خرید بیشتر و ...
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

مرسی
    من درست متوجه نشدم، بهتون یه کردیت کارت خودشون رو پیشنهاد دادن یا کارت عادی فروشگاه (کارت تخفیف و پوینتشون)؟ مثلا بعضی فروشگاهها کارت مخصوص تخفیف خودشون رو پیشنهاد میدن که اگه جزو مشتریان دائمی محصولاتشون هستین حالا نه صرفا محصول تولید خودشون ولی مشتری اقلامش هستین، خب به نفعتون تموم میشه. چون به اندازه یه حداقل خرید، معمولا پوینت براتون محسوب میشه و وقتی پوینت ها زیاد شد میتونین redeem شون کنین و یه دفعه میبینین مثلا 10 20 دلار بهتون تخفیف خورد. بعضی ها در صورت عضو شدنتون(گرفتن کارت) کلی پوینت همون اول بهتون جایزه میدن! یه چیزی مثل Air miles. من الان هم ارمایلز دارم هم کارت پوینت از دو فروشگاه که معمولا مشتری ثابتشون هستم. به نفعم میشه و راضیم. اینطور کارت ها حالت win -win دارن. از یه طرف شما سود میبرین چون بالاخره اون محصولات خرید همیشگیتونه (مثلا رنگ مو از فروشگاه sally beauty) هم اون فروشگاه تقریبا مطمئنه شما دیگه با داشتن این کارت و حرص و طمع و اشتیاق جمع کردن پوینت دیگه از جای دیگه خرید نمیکنین. در واقع نفعشون به این صورته.
    مدت اقامت در کانادا: بیش از 6 سال.
    به پیامهای خصوصی پاسخ داده نمیشود لطفا مواردتونو در فروم مطرح کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Jill نمایش پست ها
    من درست متوجه نشدم، بهتون یه کردیت کارت خودشون رو پیشنهاد دادن یا کارت عادی فروشگاه (کارت تخفیف و پوینتشون)؟ مثلا بعضی فروشگاهها کارت مخصوص تخفیف خودشون رو پیشنهاد میدن که اگه جزو مشتریان دائمی محصولاتشون هستین حالا نه صرفا محصول تولید خودشون ولی مشتری اقلامش هستین، خب به نفعتون تموم میشه. چون به اندازه یه حداقل خرید، معمولا پوینت براتون محسوب میشه و وقتی پوینت ها زیاد شد میتونین redeem شون کنین و یه دفعه میبینین مثلا 10 20 دلار بهتون تخفیف خورد. بعضی ها در صورت عضو شدنتون(گرفتن کارت) کلی پوینت همون اول بهتون جایزه میدن! یه چیزی مثل Air miles. من الان هم ارمایلز دارم هم کارت پوینت از دو فروشگاه که معمولا مشتری ثابتشون هستم. به نفعم میشه و راضیم. اینطور کارت ها حالت win -win دارن. از یه طرف شما سود میبرین چون بالاخره اون محصولات خرید همیشگیتونه (مثلا رنگ مو از فروشگاه sally beauty) هم اون فروشگاه تقریبا مطمئنه شما دیگه با داشتن این کارت و حرص و طمع و اشتیاق جمع کردن پوینت دیگه از جای دیگه خرید نمیکنین. در واقع نفعشون به این صورته.
    مرسی
    توضیح Jill کامل بود، اما من یه چیزی هم اضافه کنم... بقول مغروف Trickـش اینه که بدونید چه کارتی رو بگیرید و چطوری ازش استفاده کنید
    من خودم پوینت کارت‌های ۳-۴ تا فروشگاه رو دارم، اما کردیت فقط یکی مال فیوچرشاپ رو دارم (چون باهاش می‌تونی هر چی خریدی رو توی ۶ ماه بدون سود پولش رو بدی و منم همیشه لوازم الکترونیکم باید بروز باشه!!) و یکی هم مستر کارت PC رو که همه‌ی خرید groceryـمون رو باهاش می‌کنیم و پوینت‌هاش هم خیلی خوبه و مدام هی ۲۰-۳۰ دلار برای خریدهامون Redeem-ش می‌کنیم
    یه بار هم توی Bay یه خرید بزرگ داشتم، بیشتر از ۱۰۰۰ دلار شد، بهم گفتن اگر برای کارتش اپلای کنم چقدر تخفیف می‌گیرم، منم دیدم صرف می‌کنه، گرفتم، تخفیفم رو هم گرفتم، منتها چون اصلن ازش استفاده نمی‌کردم چند وقت بعد کنسلش کردم... یه hit روی کردیتم بود، ولی توی اون موقعیت ارزشش رو داشت

توصیه می‌کنم سالی یه بار کردیت اسکورتون رو چک کنید... خیلی هم راحته، مثلن می‌رید ایتجا و ۲۳ دلار می‌دیدن، ریپورت کامل با اسکورتون رو بهتون می‌ده... اینطوری دستتون میاد چیکار کردید و کارایی که کردید چه اثری روی کردیتتون گذاشته

Senior Member keshvari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Communications

برای دوستای تازه وارد عرض میکنم: این جمعه Black Friday هست و اکثر فروشگاه ها off های خیلی خوبی میزنن. تا جایی که من متوجه شدم تو وسایل خونه و الکترونیک و لباس میتونید چیزای خوبی پیدا کنید با قیمت های خوب. اگر دوست داشتید میتونید جمعه اول وقت سری به فروشگاه ها بزنید تا ببینید چه خبره. گفتم بد نیست اینجا بگم دوستان فیض ببرند. یه چیز جالب بهتون بگم پارسال ما boxing day ساعت 9 صبح رفتیم تقریبا پاکسازی شده بودن فروشگاه ها. خانم فروشنده میگفت مثلا برا تلویزیون باید ساعت 7 صبح اینجا باشید. و واقعا ساعت 9 هیچ تلویزیونی که off باشه دیگه نمونده بود!
    سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***********که هرچه برسر ما می رود ارادت اوست

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط keshvari نمایش پست ها
    برای دوستای تازه وارد عرض میکنم: این جمعه Black Friday هست و اکثر فروشگاه ها off های خیلی خوبی میزنن. تا جایی که من متوجه شدم تو وسایل خونه و الکترونیک و لباس میتونید چیزای خوبی پیدا کنید با قیمت های خوب. اگر دوست داشتید میتونید جمعه اول وقت سری به فروشگاه ها بزنید تا ببینید چه خبره. گفتم بد نیست اینجا بگم دوستان فیض ببرند. یه چیز جالب بهتون بگم پارسال ما boxing day ساعت 9 صبح رفتیم تقریبا پاکسازی شده بودن فروشگاه ها. خانم فروشنده میگفت مثلا برا تلویزیون باید ساعت 7 صبح اینجا باشید. و واقعا ساعت 9 هیچ تلویزیونی که off باشه دیگه نمونده بود!
    سلام
    Boxing Day بیشتر اجناس آف میخورند یا Black Friday?
    الان یکسری اجناس تخفیف های خوبی برای BF خوردند حالا نمیدونم صبر کنم تا BD یا همین جمعه فرصت خوبیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1361 نمایش پست ها
    سلام
    Boxing Day بیشتر اجناس آف میخورند یا Black Friday?
    الان یکسری اجناس تخفیف های خوبی برای BF خوردند حالا نمیدونم صبر کنم تا BD یا همین جمعه فرصت خوبیه؟
    نمیشه دقیق گفت. مثلا ما پارسال که میخواستیم تلویزیون بخریم اون نوع تلویزیون در بلک فرایدی ارزونتر از باکسینگ دی بود اما من هم صبر کردم تا باکسینگ دی اما به اون قیمت بلک فرایدی نبود در نتیجه مجبور شدم باکسینگ دی بخرم اما به چند دلیل بعدش تونستم مقداری از پولم رو پس بگیرم و تلویزیون 20 دلار ارزونتر از بلک فرایدی شد!!!

بگذارید یه تکنیک در خرید کردن هنگام آف خوردن اینجا بگم
    فرض کنید جنسی در والمارت آف خورده اما همون جنس در best buy آف نخورده. من باشم میرم از best buy میگیرم. حالا چرا؟!!!
    ببینید best buy یه پالیسی داره که اگر شما جنسی بخرید که جای دیگه ارزونتر باشه اون جنس رو به اندازه 10 درصد ارزونتر از جای دیگه میده یعنی 10 درصد کمتر از قیمت آف خورده! فقط باید زمان خرید مطمین بشید که
    1- جنس مورد نظر سیاست پرایس مچ رو داره
    2- قانون 10 درصد ارزونتر هم شاملش میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    بگذارید یه تکنیک در خرید کردن هنگام آف خوردن اینجا بگم
    فرض کنید جنسی در والمارت آف خورده اما همون جنس در best buy آف نخورده. من باشم میرم از best buy میگیرم. حالا چرا؟!!!
    ببینید best buy یه پالیسی داره که اگر شما جنسی بخرید که جای دیگه ارزونتر باشه اون جنس رو به اندازه 10 درصد ارزونتر از جای دیگه میده یعنی 10 درصد کمتر از قیمت آف خورده! فقط باید زمان خرید مطمین بشید که
    1- جنس مورد نظر سیاست پرایس مچ رو داره
    2- قانون 10 درصد ارزونتر هم شاملش میشه
    Hi
    Thank you for sharing this issue
    May I know how can I find these two policy before buying?

Thanks again and Good luck

Senior Member keshvari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Communications

من شنیدم که لوازم الکترونیک تو black friday از boxing day بهتر off میخورند. و البته میدونید نظر یکی از دوستان این بود که boxing day مثل شب عید خودمونه که جنس هرچی هم باشه فقط طرف میخواد بخره! راستم میگه به نظرم طبق اون چیزی که من دیدم.
    سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***********که هرچه برسر ما می رود ارادت اوست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)