صفحه 15 از 71 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 928

موضوع: راهنماي خريد در كانادا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : راهنماي خريد در كانادا

سلام

برای Boxing week چطوری میشه کالاهای مورد نیاز رو از قبل به صورت آنلاین رزرو کرد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vicky نمایش پست ها
    سلام

برای Boxing week چطوری میشه کالاهای مورد نیاز رو از قبل به صورت آنلاین رزرو کرد؟
    باید سایتهای فروشنده ها را چک کنید ببینید امکان رزرو دارند یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    باید سایتهای فروشنده ها را چک کنید ببینید امکان رزرو دارند یا نه.
    خیلی ممنون ..باید معمولا کدوم قسمت رو برای امکان رزرو سرچ کنم؟ همین که add to shopping list میشه یعنی رزرو می مونه؟

ApplyAbroad Guru

خیلی ممنون ..باید معمولا کدوم قسمت رو برای امکان رزرو سرچ کنم؟ همین که add to shopping list میشه یعنی رزرو می مونه؟
    نه اگر امکان رزرو از قبل داشته باشه صراحتا میگه reserve. اگر نداشته باشه یعنی چنین امکانی وجود نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    نه اگر امکان رزرو از قبل داشته باشه صراحتا میگه reserve. اگر نداشته باشه یعنی چنین امکانی وجود نداره.

ببخشید ! میخاستم بدونم میشه بگین این Boxing week هم مث بقیه ی اونت ها آف میخوره خرید ها یا نه ؟ اساس راستش من با این اونت هایی که توش آف میخورن بعضی مغازه ها و مراکز خرید آشنا نیستم ! و فقط بلک فرایدی رو میشناسم ! میشه اگه تاریخ خاص دیگه ای هم اگر هست معرفی کنین ممنون میشم مرسی

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiya_ab نمایش پست ها
    ببخشید ! میخاستم بدونم میشه بگین این Boxing week هم مث بقیه ی اونت ها آف میخوره خرید ها یا نه ؟ اساس راستش من با این اونت هایی که توش آف میخورن بعضی مغازه ها و مراکز خرید آشنا نیستم ! و فقط بلک فرایدی رو میشناسم ! میشه اگه تاریخ خاص دیگه ای هم اگر هست معرفی کنین ممنون میشم مرسی
    واقعيتش نظر من اينه كه بيشتر از اين كه به ايونت ها توجه كنيد به قيمت توجه كنيد . من خودم يكي دو مورد ديدم كه قبل از اين روزهاي خاص با قيمت بهتري ميشه چيز هايي را خريد تا اون روز هاي خاص.

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiya_ab نمایش پست ها
    منم قبلا از دوستان چنین خواهشی کردم اما همچنان منتظر جواب هستم. شما تاریخ بلک فرایدی رو میدونید؟
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but
    rather a lack of will

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

سلام

معمولا برای باکسینگ دی و بلک فرایدی باید Door Crasher باشین تا نتیجه بگیرین یعنی از شب قبل تو صف بخوابین تا ۶ صبح جزو اولین نفرها برین تو! رزرو که نمیتونین بکنین هیج حتی دیرم برسین چیز مناسبی گیرتون نمیاد!
    ولی به طور کلی به نظر من دیل های محدودتر ولی برای اجناس بهتر در طول سال همیشه پیدا میشه که هیچ دست کمی هم ندارن از اون روزهای خاص...
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    معمولا برای باکسینگ دی و بلک فرایدی باید Door Crasher باشین تا نتیجه بگیرین یعنی از شب قبل تو صف بخوابین تا ۶ صبح جزو اولین نفرها برین تو! رزرو که نمیتونین بکنین هیج حتی دیرم برسین چیز مناسبی گیرتون نمیاد!
    ولی به طور کلی به نظر من دیل های محدودتر ولی برای اجناس بهتر در طول سال همیشه پیدا میشه که هیچ دست کمی هم ندارن از اون روزهای خاص...
    تو مونترال که پارسال خبری نبود ، نه صف... ، فقط بست بای یکم شلوغ بود

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

دیدم بحثای این چند وقته خیلی سنگینه گفتم یه سوال پیش پا افتاده بپرسم شاید یه خورده جو عوض شه. دوستان می تونید‌ راهنمایی کنین که برای خرید تشک، تختخواب، مبل، میز وصندلی و یه سری خرت و پرت منزل به کجا برم بهتره؟ البته Ikea رو می دونم. جای دیگه ای بنظر شما نمی رسه؟ البته قیمت مناسب و شرایط حمل خیلی برام مهمه
    سپاسگزار م

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)