صفحه 5 از 93 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 928

موضوع: راهنماي خريد در كانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

http://www.calgaryattractions.com/home.html
    از کوپنهای این سایت استفاده کنید و تابستان خوبی و سپری کنید

چه جوری باید استفاده کرد پربنت بگیرم
    لطفا راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehman92 نمایش پست ها
    http://www.calgaryattractions.com/home.html
    از کوپنهای این سایت استفاده کنید و تابستان خوبی و سپری کنید
    فایل اول جون 2010 - فایل دوم اكتبر 2010 -ارسال به انكارا- وضعيت اين پروسس تاريخ اين پروسس 20 مارچ 2011 -مدیکال 23 می2013 به همراه اپدیت فرمها و سوی پیشینه -پاس ریکوست 8 می به همراه تمدید یک ساله مدیکال
    لندینگ کلگری 17 جولای 2014

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

دوستان مقیم کلگری فروشگاه مواد غذایی ایرانی کجا میتونم پیدا کنم؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1361 نمایش پست ها
    دوستان مقیم کلگری فروشگاه مواد غذایی ایرانی کجا میتونم پیدا کنم؟
    ممنون
    رستوران اطلس
    فروشگاه قندور
    فروشگاه شاهین
    فروشگاه امیر حلال

آدرس رو هم با سرچ کردن در گوگل می تونید پیدا کنید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

فروشگاه Bestbuy آیپد های ایر رو 100 دلار تا 4 سپتامبر آف زده اگه علاقمند باشید میتونید رو سایت بینید، هفته پیش همین تخفیف رو برای آیفون گذاشته بود.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط bfrantic نمایش پست ها
    فروشگاه Bestbuy آیپد های ایر رو 100 دلار تا 4 سپتامبر آف زده اگه علاقمند باشید میتونید رو سایت بینید، هفته پیش همین تخفیف رو برای آیفون گذاشته بود.
    چند وقت پیش یکی از دوستان اینجا راجع به سایت حراج اجناس برگشتی بست بای و فیوچرشاپ نوشت و ما رو عضو کرد که ازش بسیار ممنونیم و چند بار از اون سایت خرید کردیم. حالا منم می خواهم به همون ترتیب برای کسانی که دوست دارن دعوت نامه اش رو بفرستم تا عضو بشن. سیستمش هم به این شکله که اجناسی که مردم در اون مهلت دو تا چهار هفته ای به هر دلیل پس می آرن اینجا به حراج گذاشته می شه و از چمدون و دی وی دی توش پیدا می شه تا تلویزیون و .... که با قیمت مناسب می تونید در حراج شرکت کنید و بخرید. دوستانی که علاقه مندند آدرس ایمیل شون رو با پیغام برای من بفرستند.
    برای اون دسته از کاربران محترمی هم که صاف می رن سراغ تئوری توطئه: این کار نفع مالی برای من نداره و چیزی گیر من نمی آد!

سلام

من تاره خونه گرفتم هیچی ندارم کجا می تونم خوش خواب و میر کوچک و سوفا و... به قیمت مناسب تهیه کنم
    فایل اول جون 2010 - فایل دوم اكتبر 2010 -ارسال به انكارا- وضعيت اين پروسس تاريخ اين پروسس 20 مارچ 2011 -مدیکال 23 می2013 به همراه اپدیت فرمها و سوی پیشینه -پاس ریکوست 8 می به همراه تمدید یک ساله مدیکال
    لندینگ کلگری 17 جولای 2014

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sepsam نمایش پست ها
    سلام

من تاره خونه گرفتم هیچی ندارم کجا می تونم خوش خواب و میر کوچک و سوفا و... به قیمت مناسب تهیه کنم
    می تونید تشریف ببرید ikea یا the brick .
    در کلگری فقط یکی ikea هست در جنوب شهر اما اون یکی جاهای مختلف شهر شعبه داره اگر در گوگل سرچ کنید پیدا میکنید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

ikea عالی هیت حتی ارزونترین مدلش از لحاظ کیفیت و زیبایی بالاتر از مبلمان های دیگه هست. مدلهای متنوعی با قیمتهای متنوعی هست اونجا اما حتی ارزونترینها هم کیفیت لازم رو دارند. می تونید با اتوبوس برید اونجا سفارش بدین اگه بعد از 12 ظهر خرید کنید فردای اون روز براتون دلیور می کند اگه صبح خرید کنید ممکنه همون روز دلیور کنند. البته هزینه تحویل بار با شما و بسته به آدرس شما و میزان خرید بین حدود 60 تا 150 دلار هست فقط توجه کنید تقریبا تمام لوازم آیکی بصورت بسته بندی هست و باید خودتون دفترچه راهنماشو بخونید و اسمبلش کنید (منهای مبل و تشکو فرش و .. که می تونید مستقیم استفاده کنید) البته کار سختی نیست فقط کمی حوصله و چند ساعتی وقت می بره چون شما کل لوازم خونه رو می خواین مثلا میز نهار خوری، تختخواب، جالباسی و ... رو باید خودتون سر هم کنید برای ابزار هم خودشون تو فروشگاه یک کیت ابزار می فروشن زیر 10 دلار که ممکنه به اون نیاز داشته باشید چون بعضی لوازم نیاز به چکش و پیچ کوشتی داره بعضی هم آچارش توی خود وسیله هست. من زمانی که خرید کردم شب اول نتونستم از وسایل استفاده کنم جون تنها بودم و کمی زمان برد تا همه رو سر هم کنم. ضمنا وسایل آیکیا تا 30 یا 45 روز (دقیق یادم نیست) ضمانت پس دادن دارند که البته خوتون باید وسایل رو به فروشگاه برگردونید. برای شروع ممکنه شما ترجیح بدید که خیلی وسایل نخرید چون یکی دوسال اول آدم ممکنه دو سه جابجایی داشته باشه .
    در کل مزیت آیکیا کیفیت و طراحی خوبشه و تنها موردش اینه که نیاز به اسمبل داره. اگه وقت و حوصله اسمبل ندارید می تونید از فروشگاه دیگه خرید کنید که البته من اطلاعی ندارم از فروشگاه های دیگه . موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepsam نمایش پست ها
    سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط bfrantic نمایش پست ها
    ikea عالی هیت حتی ارزونترین مدلش از لحاظ کیفیت و زیبایی بالاتر از مبلمان های دیگه هست. مدلهای متنوعی با قیمتهای متنوعی هست اونجا اما حتی ارزونترینها هم کیفیت لازم رو دارند. می تونید با اتوبوس برید اونجا سفارش بدین اگه بعد از 12 ظهر خرید کنید فردای اون روز براتون دلیور می کند اگه صبح خرید کنید ممکنه همون روز دلیور کنند. البته هزینه تحویل بار با شما و بسته به آدرس شما و میزان خرید بین حدود 60 تا 150 دلار هست فقط توجه کنید تقریبا تمام لوازم آیکی بصورت بسته بندی هست و باید خودتون دفترچه راهنماشو بخونید و اسمبلش کنید (منهای مبل و تشکو فرش و .. که می تونید مستقیم استفاده کنید) البته کار سختی نیست فقط کمی حوصله و چند ساعتی وقت می بره چون شما کل لوازم خونه رو می خواین مثلا میز نهار خوری، تختخواب، جالباسی و ... رو باید خودتون سر هم کنید برای ابزار هم خودشون تو فروشگاه یک کیت ابزار می فروشن زیر 10 دلار که ممکنه به اون نیاز داشته باشید چون بعضی لوازم نیاز به چکش و پیچ کوشتی داره بعضی هم آچارش توی خود وسیله هست. من زمانی که خرید کردم شب اول نتونستم از وسایل استفاده کنم جون تنها بودم و کمی زمان برد تا همه رو سر هم کنم. ضمنا وسایل آیکیا تا 30 یا 45 روز (دقیق یادم نیست) ضمانت پس دادن دارند که البته خوتون باید وسایل رو به فروشگاه برگردونید. برای شروع ممکنه شما ترجیح بدید که خیلی وسایل نخرید چون یکی دوسال اول آدم ممکنه دو سه جابجایی داشته باشه .
    در کل مزیت آیکیا کیفیت و طراحی خوبشه و تنها موردش اینه که نیاز به اسمبل داره. اگه وقت و حوصله اسمبل ندارید می تونید از فروشگاه دیگه خرید کنید که البته من اطلاعی ندارم از فروشگاه های دیگه . موفق باشید
    درود. قطعا آیکیا برای شروع و انهم با هزینه پایین، انتخاب خوبی است اما به گمانم در مورد کیفیت، زیاد بهشان لطف کردید، کیفیت آیکیا در حد قیمتش است و نه چندان خوب، اما بازهم میگویم برای شروع بخصوص دانشجویی انتخاب نسبتا معقولیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)