صفحه 51 از 93 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 928

موضوع: راهنماي خريد در كانادا

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : راهنماي خريد در كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_m نمایش پست ها
    آقا یه سوال. من خودم دارم به خریدن surface فکر میکنم. اختلاف قیمتش بین ایران و کانادا مخصوصا به خاطر 13% مالیات قابل توجه میشه. به نظرتون با توجه به اینکه نیوکامر هستم best buy قسطی بهم میده surface رو؟ اگر بشه قسطی گرفت اونجا شاید منطقی باشه وگرنه ایران هم خودش ارزونتر هستش هم مالیات نداره. ممنون از لطفتون.
    لازمه قسطی گرفتن اینه که شما کردیت کارت اون فروشگاه را بگیرید و بعد در واقع تصفیه کردیت کارت بیافته برای شش ماه یا یکسال بعد و به عنوان نیو کامر فروشگاهها به شما اون اوایل کردیت کارت نمیدن .البته این را نمیگن به شما و هیستوری یا امتیازتون را چک میکنن و بعد میگن که نمیشه و در واقع هر دفعه چک کردن هم یک مقدار از امتیاز شما کم میکنه و کلا اگر قصدتون خرید خانه هست تو کانادا قبل از خرید اصلا به کردیت کارت های فروشگاهها فکر نکنید سعی کنید با همون یک یا دو تا کردیت کارتی که از بانک میگیرید هیستوری خودتون را بسازید تا راحت بتونید برای وام خانه یا ماشین اقدام کنید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    لازمه قسطی گرفتن اینه که شما کردیت کارت اون فروشگاه را بگیرید و بعد در واقع تصفیه کردیت کارت بیافته برای شش ماه یا یکسال بعد و به عنوان نیو کامر فروشگاهها به شما اون اوایل کردیت کارت نمیدن .البته این را نمیگن به شما و هیستوری یا امتیازتون را چک میکنن و بعد میگن که نمیشه و در واقع هر دفعه چک کردن هم یک مقدار از امتیاز شما کم میکنه و کلا اگر قصدتون خرید خانه هست تو کانادا قبل از خرید اصلا به کردیت کارت های فروشگاهها فکر نکنید سعی کنید با همون یک یا دو تا کردیت کارتی که از بانک میگیرید هیستوری خودتون را بسازید تا راحت بتونید برای وام خانه یا ماشین اقدام کنید.
    تازه غیر از این بست بای وقتی ازش قسطی جنس برمی دارید یک کارمزد از شما می گیره که بسته به قیمت کالا از 70 دلار هست تا 200 دلار یعنی کلا هرچی خواستید صرفه جویی کنید از بین میره!
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_m نمایش پست ها
    آقا یه سوال. من خودم دارم به خریدن surface فکر میکنم. اختلاف قیمتش بین ایران و کانادا مخصوصا به خاطر 13% مالیات قابل توجه میشه. به نظرتون با توجه به اینکه نیوکامر هستم best buy قسطی بهم میده surface رو؟ اگر بشه قسطی گرفت اونجا شاید منطقی باشه وگرنه ایران هم خودش ارزونتر هستش هم مالیات نداره. ممنون از لطفتون.
    راستش من تا به حال نشنیدم و ندیدم اینجا قسطی.البته من دنبالشم نرفتم، شاید بوده من نشنیدم و ندیدم!
    پیروز باشید

Senior Member

با توضیحات دوستان معلوم شد قسطی هست و ن نمیدونستم!

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    نمی دونم این تاپیک درستی هست برای این سوال یا خیر ولی آیا هیچکدام از دوستان تجربه ای از پارکینگ های خصوصی بیرون فرودگاه پیرسون مثل park n fly یا skypark دارید برای پارک کردن طولنی چند هفته ای؟ کدومشون رو خودتون استفاده کردید و توصیه می کنید؟
    من هم برای اگوست به مدت سه هفته می خوام از این پارکینگها استفاده کنم. برای من که از شرق تورنتو میام به صرفه است.
    شما تونستید استفاده بکنید؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hasansh نمایش پست ها
    من هم برای اگوست به مدت سه هفته می خوام از این پارکینگها استفاده کنم. برای من که از شرق تورنتو میام به صرفه است.
    شما تونستید استفاده بکنید؟
    فعلا که ماشین را آنجا گذاشتم و در سفرم. تجربه اولیه اش خوب بود. ظرف پنج دقیقه یک ون بزرگ آمد و ماشین ما را هدایت کرد به جایی که باید پارک کنیم بعد چمدان ها را برداشت و ما را برد فرودگاه. موقع برگشت باید به شماره ای تلفن کنیم تا به همین ترتیب بین دنبالمون و ببرن جلوی ماشین. نرخ برای 4 هفته شد 89 دلار. من در skyway park گذاشتم. بسیار شلوغ و پر مشتری بودند و ون هاشون مرتب در حال نقل و انتقال مردم. موقع برگشت باز براتون می نویسم که ماشین سرجاش باقی مونده بود یا نه!! گزینه های صد و خورده ای دلاری هم داشتند که سوئیچ را از شما می گیرند و جای نزدیک تر پارک می کنند و اگر طولانی رفته باشید ماشین را مرتب استارت می زنن و از این قبیل کارها.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

سلام دوستان. من از دانشگاه کویینز یه آپارتمان گرفتم که ساعت تحویل کلیدش ساعت سه بعد از ظهر روز جمعه 9 سپتامبر هست. خودم 25 اوت وارد کینگستن میشم و شروع کلاسها هم از روز دوشنبه 12 سپتامبر هست. حالا سؤالم اینه که دقیقا چه طوری، کِی و از کجا یه سری ملزومات اولیه (مثل تخت و صندلی و ...) رو بخرم که بتونم از همون بعد از ظهر جمعه تو خونه خودم مستقر بشم؟ مثلا امکانش هست که پیشاپیش خرید کنم و از فروشنده بخوام بعد از ظهر روز جمعه سر یه ساعت مشخصی سفارش رو در خونه تحویل بده؟ مرکز بین الملل دانشگاه فروشگاه هایی که معرفی کرده ایناست: Giant Tiger, Walmart, Sears, Bay مطالب صفحات اول این تاپیک رو که خوندم متوجه شدم Leon's هم هست. آیکیا که تا جایی که متوجه شدم تحویل در منزل نداره و در کینگستن هم نیست. از بین این ها و گزینه های دیگری که ممکنه من ندیده باشم کدوم شرایط بهتری داره؟ البته می دونم نمیشه یک جواب عمومی داد و هر کدوم در زمان های مختلف آفرهای مختلفی دارن که ممکنه بهتر از بقیه باشه، منظورم به شکل خاص واسه همین شرایطی که توضیح دادم هست.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط tuxic نمایش پست ها
    سلام دوستان. من از دانشگاه کویینز یه آپارتمان گرفتم که ساعت تحویل کلیدش ساعت سه بعد از ظهر روز جمعه 9 سپتامبر هست. خودم 25 اوت وارد کینگستن میشم و شروع کلاسها هم از روز دوشنبه 12 سپتامبر هست. حالا سؤالم اینه که دقیقا چه طوری، کِی و از کجا یه سری ملزومات اولیه (مثل تخت و صندلی و ...) رو بخرم که بتونم از همون بعد از ظهر جمعه تو خونه خودم مستقر بشم؟ مثلا امکانش هست که پیشاپیش خرید کنم و از فروشنده بخوام بعد از ظهر روز جمعه سر یه ساعت مشخصی سفارش رو در خونه تحویل بده؟ مرکز بین الملل دانشگاه فروشگاه هایی که معرفی کرده ایناست: Giant Tiger, Walmart, Sears, Bay مطالب صفحات اول این تاپیک رو که خوندم متوجه شدم Leon's هم هست. آیکیا که تا جایی که متوجه شدم تحویل در منزل نداره و در کینگستن هم نیست. از بین این ها و گزینه های دیگری که ممکنه من ندیده باشم کدوم شرایط بهتری داره؟ البته می دونم نمیشه یک جواب عمومی داد و هر کدوم در زمان های مختلف آفرهای مختلفی دارن که ممکنه بهتر از بقیه باشه، منظورم به شکل خاص واسه همین شرایطی که توضیح دادم هست.
    البته من چند بار بیشتر نرفتم کینگ ستون وزیاد وارد نیستم ولی این مراکز خرید نیم ساعت با اتوبوس راه تا دانشگاه ،
    البته اگر انلاین بخرید چند روزی طول میکشه تا دستتون برسه معمولا موقع سفارش دقیق مینویسه چه روزی میرسه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tuxic نمایش پست ها
    البته آیکیا تحویل در منزل داره، هزینه اش رو هم میگیره، که به نظرم خیلی زیاد هم هست مگه اینکه حجم خرید شما هم زیاد باشه که صرف کنه.
    ولی شاید توی کینگستون که فرمودین نیستن دیگه به اونجا حمل نمی کنند.
    یک مورد دیگه هم خرید از آمازون هست، شما اگه از امتیاز اکانت Student استفاده کنید که شش ماه فعال هست، می تونید اون مواردی که prime هست رو سفارش بدین، توی این مدت شش ماه براتون رایگان حمل می کنند که البته باز هم یه خورده طول می کشه.
    ویرایش توسط AFTER : July 11th, 2016 در ساعت 09:05 PM
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    فعلا که ماشین را آنجا گذاشتم و در سفرم. تجربه اولیه اش خوب بود. ظرف پنج دقیقه یک ون بزرگ آمد و ماشین ما را هدایت کرد به جایی که باید پارک کنیم بعد چمدان ها را برداشت و ما را برد فرودگاه. موقع برگشت باید به شماره ای تلفن کنیم تا به همین ترتیب بین دنبالمون و ببرن جلوی ماشین. نرخ برای 4 هفته شد 89 دلار. من در skyway park گذاشتم. بسیار شلوغ و پر مشتری بودند و ون هاشون مرتب در حال نقل و انتقال مردم. موقع برگشت باز براتون می نویسم که ماشین سرجاش باقی مونده بود یا نه!! گزینه های صد و خورده ای دلاری هم داشتند که سوئیچ را از شما می گیرند و جای نزدیک تر پارک می کنند و اگر طولانی رفته باشید ماشین را مرتب استارت می زنن و از این قبیل کارها.
    ممنون از پاسختون. فعلا ارزانترین جایی که پیدا کردم همین skyway park بوده که برای 22 روز به من همین 89 دلار رو قیمت داده.
    می خواستم ببینم پارکینکینگش طبقاتی هستش یا در فضای باز پارک کردید؟
    من هم احتمالا گزینه ارزان قیمت رو انتخاب می کنم فقط نگرانیم از خالی شدن باطری پس از سه هفته است. شما کار خاصی انجام دادید برای اینکه باطری خالی نشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)