صفحه 54 از 93 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 928

موضوع: راهنماي خريد در كانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : راهنماي خريد در كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط sana02 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من و همسرم برای اولین بار میخوایم بیایم کانادا. تورنتو. در خصوص وسایلی که میخوام همراهم بیارم یه سوال داشتم، میشه راهنمایی کنید کدوم یکی از موارد زیر رو بیارم؟

(با توجه به اینکه صبحونه برای من یه وعده اصلی حساب میشه. )
    ارده،
    شیره انگور،
    عسل،

من از بین موارد زیر، به جز بارونی بقیه رو دارم اما سوالم اینه آیا لباس های گرم اینجا جوابگوی سرمای کانادا هست؟
    بارونی
    پالتو
    دستکش
    کلاه
    شال
    چکمه
    جوراب ضخیم بلند

به علاوه آیا برای سرمای کانادا لازمه پماد یا کرم به خصوصی رو بیارم، در صورت مثبت بودن جواب میشه راهنمایی بفرمایید.

و یک سوال دیگه هم از دوستان مقیم دارم اینکه ما اینجا توی ایران توی زمستون هم زیاد پیش میاد که توی خونه لباس تابستونی بپوشیم. ایا در کانادا هم این صادق هست؟ اصلا لباس تابستونی با خودم بیارم یا فقط لباس گرم؟ و اینکه در مکان های بسته مثل آزمایشگاه و دانشگاه، مانتوی معمولی جوابگو هست یا حتما باید سوئیشرت یا لباس گرم هم تنمون باشه.

پیشاپیش خیلی خیلی از راهنماییتون ممنونم. من اواخر سپتامبر میرسم.
    دوست عزیز قطب که نمیرید. تورنتو امسال تابستون از تهران هم گرم تر شده بود. اون لباسهای سنگین زمستونی فقط در سه ماه زمستان بکارتون میاد و در آن مدت هم چند لایه لباس بپوشید که بتونید بر حسب گرمای محیط لایه ها را دربیاورید چون داخل ساختمانها گرم است. عسل سبلان هم اینجا هست لازم نیست بیاورید.

Senior Member

سلام دوستان. من و همسرم برای اولین بار میخوایم بیایم کانادا. تورنتو. در خصوص وسایلی که میخوام همراهم بیارم یه سوال داشتم، میشه راهنمایی کنید کدوم یکی از موارد زیر رو بیارم؟

(با توجه به اینکه صبحونه برای من یه وعده اصلی حساب میشه. )
    ارده،
    شیره انگور،
    عسل،

من از بین موارد زیر، به جز بارونی بقیه رو دارم اما سوالم اینه آیا لباس های گرم اینجا جوابگوی سرمای کانادا هست؟
    بارونی
    پالتو
    دستکش
    کلاه
    شال
    چکمه
    جوراب ضخیم بلند

به علاوه آیا برای سرمای کانادا لازمه پماد یا کرم به خصوصی رو بیارم، در صورت مثبت بودن جواب میشه راهنمایی بفرمایید.

و یک سوال دیگه هم از دوستان مقیم دارم اینکه ما اینجا توی ایران توی زمستون هم زیاد پیش میاد که توی خونه لباس تابستونی بپوشیم. ایا در کانادا هم این صادق هست؟ اصلا لباس تابستونی با خودم بیارم یا فقط لباس گرم؟ و اینکه در مکان های بسته مثل آزمایشگاه و دانشگاه، مانتوی معمولی جوابگو هست یا حتما باید سوئیشرت یا لباس گرم هم تنمون باشه.

سلام
    ارده رو من توی فروشگاه های ایرانی مونترال دیدم، قطعا باید توی تورنتو هم باشه که خصوصا بیزینس ایرانی توی تورنتو از مونترال قوی تره.
    عسل رو اینجا با قیمت مناسب میشه تهیه کرد.
    شیره انگور رو من ندیدم یا متوجه نشدم که اینجا باشه. با توجه به اینکه در فروشگاه های بزرگ ایرانی از شیرمرغ تا جون آدمیزاد از ایران پیدا میشه، بعید نیست که باشه.
    برای صبحونه میتونید به تدریج به چیزهایی که اینجا برای صبحونه متداول هست روی بیارین.

در مورد لباس اول یک نکته رو بگم اون هم اینکه کلا لباس توی کانادا به مراتب از ایران ارزونتره، دقیقا دلیلش رو نمیدونم چرا، ولی خیلی از ایران ارزونتره، لباس با کیفیت تر رو میشه با قیمت پایینتر از ایران خرید.

لباسهای معمول زمستونی ایران، بیشتر برای ماه های اکتبر و نوامبر، و اوایل دسامبر خوب هستند، لباسهای مخصوص زمستان کانادا خیلی گرم تر و بهتر از لباسهای زمستونی ایران هستند. نیمه دوم دسامبر و ژانویه و فوریه معمولا خیلی سرد میشه. همه چیز رو متناسب با زمستان کانادا می تونید، توی کانادا با قیمت مناسب خریداری کنید.
    پماد خاصی لازم نیست
    به طور معمول در زمستان، توی همه فضای های بسته، مردم با تیشرت و لباسهای سبک هستند. معمولا کاپشنها اینقدر گرم هستند که آدم زیرش تیشرت می پوشه، آدم وقتی وارد یک فضای بسته مثل دانشگاه میشه، کاپشنش رو در میاره و با تیشرت خیلی راحته. توی خونه هم بستگی به خودتون داره که دمای سیستم گرمایش رو چه طور تنظیم کرده باشین، ولی معمولا خونه ها حسابی گرم هستند و مردم با تیشرت توی خونه هستند.
    الان کسی این پست رو بخونه باید نتیجه گیری کنه، هیچ چیزی لازم نیست بیاره کانادا. خوب در واقع توی یک شهری مثل تورنتو، تقریبا هر چیزخوراکی ایرانی که بخواین از فروشگاه های ایرانی می تونید خرید کنید. لباس هم که با کیفیت بالاتر و قیمت پایینتر توی کانادا میشه خرید. به خاطر همین هم به نظرم اون نگرانی که خیلی ها دارند و کلی اضافه بار و زحمت به خودشون میدن بی مورد هست. در حد همون مقداری که ایرلاین ها به مسافر اجازه میدن، آدم با خودش بار بیاره کافیه.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

در تایید فرمایش گلوب عزیز باید بگم که حتی در کلگری هم من زمستان گذشته شاید فقط دو هفته از کاپشن زمستونیم استفاده کردم و بقیه وقتها لباس گرم چندلایه و هودی کارم رو راه مینداخت. داخل خانه و ماشین و محل کار هم که گرم هستند و عملا زمان زیادی در معرض سرما قرار نمیگیرید. تابستونا هم از شدت گرما و سوزان بودن خورشید گاهی فقط دوش آب سرده که جواب میده! خلاصه این تصور قطب بودن رو از ذهنتون بیرون کنین و متعادل لباس های زمستونه و تابستونه بیارید.
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دوست عزیز قطب که نمیرید. تورنتو امسال تابستون از تهران هم گرم تر شده بود. اون لباسهای سنگین زمستونی فقط در سه ماه زمستان بکارتون میاد و در آن مدت هم چند لایه لباس بپوشید که بتونید بر حسب گرمای محیط لایه ها را دربیاورید چون داخل ساختمانها گرم است. عسل سبلان هم اینجا هست لازم نیست بیاورید.
    در تکمیل فرمایش ایشون، فقط دما نیست، بخاطر تمیزی هوا نور خورشید خیلی بیشتر نفوذ می کنه و واقعاً می سوزونه. چیزی که شاید در تهران به دلیل آلودگی هوا اصلا به این شکل تجربه نکنید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

عسل هاي خوبي كه اينجا پيدا ميشه فوق العاده بهتر از بهترين عسل هاي ايران است. ايني كه عكسش پايين گذاشتم رو ميتونيد از كاستكو بخريد. عطر و طعمش آدم رو ديوونه ميكنه. بخريد تضميني با من :-)

organic honey miel biologique

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    در تایید فرمایش گلوب عزیز باید بگم که حتی در کلگری هم من زمستان گذشته شاید فقط دو هفته از کاپشن زمستونیم استفاده کردم و بقیه وقتها لباس گرم چندلایه و هودی کارم رو راه مینداخت. داخل خانه و ماشین و محل کار هم که گرم هستند و عملا زمان زیادی در معرض سرما قرار نمیگیرید. تابستونا هم از شدت گرما و سوزان بودن خورشید گاهی فقط دوش آب سرده که جواب میده! خلاصه این تصور قطب بودن رو از ذهنتون بیرون کنین و متعادل لباس های زمستونه و تابستونه بیارید.
    بله. اما واقعا زمستون امسال فرق داشت و تقریبا بهار بود! یادمه سالی که ما اومده بودیم اگر دمای هوا به بالای منفی ۱۰ درجه میرسید خوشحال میشدیم و میگفتیم بهار هست. و وقتی دما به صفر درجه میرسید میگفتیم تابستون شده!
    ویرایش توسط zini_zinparast : August 24th, 2016 در ساعت 04:58 AM
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

از همگی ممنونم بچه ها. خیلی خوشحالم کردید.
    یه سوال دیگه هم داشتم.
    کسی میدونه زعفرون در تورنتو چند هست؟ اینجا زعفران یک مثقال اگه اشتباه نکنم 45000 تومن هستش و رنگ و بوش هم خیلی خوبه.
    http://tavazostore.com/fa/%D9%84%DB%...D8%AD%D9%87/50
    همینطورم قیمت میوه خشک مخلوط رو میخواستم ازتون.
    ویرایش توسط sana02 : August 24th, 2016 در ساعت 12:03 PM
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but
    rather a lack of will

Senior Member fanta آواتار ها

یه سوال دیگه هم داشتم.
    کسی میدونه زعفرون در تورنتو چند هست؟ اینجا زعفران یک مثقال اگه اشتباه نکنم 45000 تومن هستش و رنگ و بوش هم خیلی خوبه.
    زعفران رو با توجه به وزن کمش و قیمت بالاش، از همونجا بخرید و با خودتون بیارین بهتره
    Don't feed the trolls

یه سوال دیگه هم داشتم.
    زعفرون و در صورتيكه جا داشتيد زرشك رو از ايران بخريد مقرون به صرفه تر هست.
    قيمت انواع ميوه خشك رو هم توي اين لينك ميتونيد چك كنيد
    http://www.walmart.ca/search/dried%20fruit

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

پس از همینجا میارم. راستی من مشهد هستم و زعفرون و زرشک اینجا خیلی خوبه. فکر میکنید اگه اضافه بیارم اونجا خریدار باشه؟ اصلا اجازه همچین کاری رو دارم؟ کسی همچین کاری کرده؟
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but
    rather a lack of will

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)