صفحه 6 از 93 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 928

موضوع: راهنماي خريد در كانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

ممنون دوست عزیز نظر شما خیلی خیلی محترم و عزیز ه. مسلمه همونطور که شما فرمودین منطقی اینه که کیفیت در مقایسه با قیمت هر وسیله سنجیده بشه.
    بیشتر مبلمان های آیکیا حداقل 10 سال ضمانت داره برخی وسائل تا 25 سال ضمانت واقعی داره آیکیا تو برخی از فروشگاه ها تو کشورهای دیگه تست هاشو تو شاپ می گذاره و همه می بینند چطور صندلی ها و ... تست می شه البته هیچ چیز قطعیت نداره و ممکنه به لحاظ کیفیتی برای کسی هم موردی پیش اومده باشه اما بشخصه 2-3 ساله از لوازم ایکیا استفاده می کنم و خیلی راضی بودم. مسلما لوارم آیکیا لوکس نیست اما من دیزاینشو خیلی دوست دارم چون دیزاینش خیلی ساده و در عین حال زیبا است بهر حال سلیقه ها متفاوته من خودم هر چقدر هم پول داشته باشم این نوع طراحی رو بیشتر می پسندم. ممنون از نظرتون موفق پیروز باشید .

نقل قول نوشته اصلی توسط mrarash نمایش پست ها
    درود. قطعا آیکیا برای شروع و انهم با هزینه پایین، انتخاب خوبی است اما به گمانم در مورد کیفیت، زیاد بهشان لطف کردید، کیفیت آیکیا در حد قیمتش است و نه چندان خوب، اما بازهم میگویم برای شروع بخصوص دانشجویی انتخاب نسبتا معقولیست.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bfrantic نمایش پست ها
    ikea عالی هیت حتی ارزونترین مدلش از لحاظ کیفیت و زیبایی بالاتر از مبلمان های دیگه هست. مدلهای متنوعی با قیمتهای متنوعی هست اونجا اما حتی ارزونترینها هم کیفیت لازم رو دارند. می تونید با اتوبوس برید اونجا سفارش بدین اگه بعد از 12 ظهر خرید کنید فردای اون روز براتون دلیور می کند اگه صبح خرید کنید ممکنه همون روز دلیور کنند. البته هزینه تحویل بار با شما و بسته به آدرس شما و میزان خرید بین حدود 60 تا 150 دلار هست فقط توجه کنید تقریبا تمام لوازم آیکی بصورت بسته بندی هست و باید خودتون دفترچه راهنماشو بخونید و اسمبلش کنید (منهای مبل و تشکو فرش و .. که می تونید مستقیم استفاده کنید) البته کار سختی نیست فقط کمی حوصله و چند ساعتی وقت می بره چون شما کل لوازم خونه رو می خواین مثلا میز نهار خوری، تختخواب، جالباسی و ... رو باید خودتون سر هم کنید برای ابزار هم خودشون تو فروشگاه یک کیت ابزار می فروشن زیر 10 دلار که ممکنه به اون نیاز داشته باشید چون بعضی لوازم نیاز به چکش و پیچ کوشتی داره بعضی هم آچارش توی خود وسیله هست. من زمانی که خرید کردم شب اول نتونستم از وسایل استفاده کنم جون تنها بودم و کمی زمان برد تا همه رو سر هم کنم. ضمنا وسایل آیکیا تا 30 یا 45 روز (دقیق یادم نیست) ضمانت پس دادن دارند که البته خوتون باید وسایل رو به فروشگاه برگردونید. برای شروع ممکنه شما ترجیح بدید که خیلی وسایل نخرید چون یکی دوسال اول آدم ممکنه دو سه جابجایی داشته باشه .
    در کل مزیت آیکیا کیفیت و طراحی خوبشه و تنها موردش اینه که نیاز به اسمبل داره. اگه وقت و حوصله اسمبل ندارید می تونید از فروشگاه دیگه خرید کنید که البته من اطلاعی ندارم از فروشگاه های دیگه . موفق باشید
    با کمال احترام
    در برخی اوقات قیمتهای the brick باورکردنی نیست نه تنها دارای کیفیت بهتری نسبت به ikea هست بلکه در برخی موارد بسیار ارزونتر از اون هم هست فقط باید بدونید که کی بخرید حتی جای چونه زدن هم داره.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    با کمال احترام
    در برخی اوقات قیمتهای the brick باورکردنی نیست نه تنها دارای کیفیت بهتری نسبت به ikea هست بلکه در برخی موارد بسیار ارزونتر از اون هم هست فقط باید بدونید که کی بخرید حتی جای چونه زدن هم داره.
    فقط مراقب باشید Brick شهرت نسبتا بدی درموردخدمات بعد از فروش و پس گرفتن کالای معیوب و نظیر آن داره.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    فقط مراقب باشید Brick شهرت نسبتا بدی درموردخدمات بعد از فروش و پس گرفتن کالای معیوب و نظیر آن داره.
    بستگی داره چه طور باهاشون چونه بزنید ما که یه میز نهار خوری با ۴ تا صندلی گرفتیم میزش یه خورده ضرب خوردگی داشت و یکی از ضندلیهاش برای پیچ کردنش مشکل داشت.
    بهشون که زنگ زدم که شاکی شدم گفتند بیا صندلی رو بگیر و ۵۰ دلار هم بابت ضرب خوردگی میز.
    من هم گفتم که نمیشه باید میز و ضندلی رو بیارید دم خونه چون من ماشین ندارم.
    سرتون رو درد نیارم کلا میز جدید آوردن با ضندلی جدید و میز قدیم رو هم بردند و صندلی قدیمی رو هم گفتند مال شما!!!
    عملا ما یه صندلی هم زیادی گرفتیم.
    داستان تخفیف گرفتن برای مبل و ... هم جای خود داره که خارج از حوصله این تاپیک هست.
    به قول سعید (پدربزرگ) همین روزاست که من کانادا رو ورشکست کنم!!!
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

How IKEA works

نقل قول نوشته اصلی توسط bfrantic نمایش پست ها
    ikea عالی هیت حتی ارزونترین مدلش از لحاظ کیفیت و زیبایی بالاتر از مبلمان های دیگه هست. مدلهای متنوعی با قیمتهای متنوعی هست اونجا اما حتی ارزونترینها هم کیفیت لازم رو دارند. می تونید با اتوبوس برید اونجا سفارش بدین اگه بعد از 12 ظهر خرید کنید فردای اون روز براتون دلیور می کند اگه صبح خرید کنید ممکنه همون روز دلیور کنند. البته هزینه تحویل بار با شما و بسته به آدرس شما و میزان خرید بین حدود 60 تا 150 دلار هست فقط توجه کنید تقریبا تمام لوازم آیکی بصورت بسته بندی هست و باید خودتون دفترچه راهنماشو بخونید و اسمبلش کنید (منهای مبل و تشکو فرش و .. که می تونید مستقیم استفاده کنید) البته کار سختی نیست فقط کمی حوصله و چند ساعتی وقت می بره چون شما کل لوازم خونه رو می خواین مثلا میز نهار خوری، تختخواب، جالباسی و ... رو باید خودتون سر هم کنید برای ابزار هم خودشون تو فروشگاه یک کیت ابزار می فروشن زیر 10 دلار که ممکنه به اون نیاز داشته باشید چون بعضی لوازم نیاز به چکش و پیچ کوشتی داره بعضی هم آچارش توی خود وسیله هست. من زمانی که خرید کردم شب اول نتونستم از وسایل استفاده کنم جون تنها بودم و کمی زمان برد تا همه رو سر هم کنم. ضمنا وسایل آیکیا تا 30 یا 45 روز (دقیق یادم نیست) ضمانت پس دادن دارند که البته خوتون باید وسایل رو به فروشگاه برگردونید. برای شروع ممکنه شما ترجیح بدید که خیلی وسایل نخرید چون یکی دوسال اول آدم ممکنه دو سه جابجایی داشته باشه .
    در کل مزیت آیکیا کیفیت و طراحی خوبشه و تنها موردش اینه که نیاز به اسمبل داره. اگه وقت و حوصله اسمبل ندارید می تونید از فروشگاه دیگه خرید کنید که البته من اطلاعی ندارم از فروشگاه های دیگه . موفق باشید
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: jpg url.jpg (70.8 کیلوبایت, 65 views)

ApplyAbroad Superstar

Leons رو هم نظری بندازید در جراحی هاش میشه چیزهای خوبی گیر آورد. من خرید کردم و از کیفیت اجناس و خدمات پس از فروش شون راضی هستم. یک دست میز ناهارخوری ازشون گرفتم یکی از صندلی هاش اشکال داشت بدون حرف دو بار آوردن در خونه عوض کردن. در مورد کیفیت آیکیا باید بگم منم با عمده دوستان هم نظر هستم ضمن اینکه تحویل رایگان نداره.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    Leons رو هم نظری بندازید در جراحی هاش میشه چیزهای خوبی گیر آورد. من خرید کردم و از کیفیت اجناس و خدمات پس از فروش شون راضی هستم. یک دست میز ناهارخوری ازشون گرفتم یکی از صندلی هاش اشکال داشت بدون حرف دو بار آوردن در خونه عوض کردن. در مورد کیفیت آیکیا باید بگم منم با عمده دوستان هم نظر هستم ضمن اینکه تحویل رایگان نداره.
    و البته leon تحویل رایگان داره. من از لئون گاز و یختچال و کلا 8 تکه وسایل برقی گرفتم و راضی ام.
    برای تیر تخته و مبلمان همچنان رای من آیکیا هست به چند دلیل:
    - کیفیت خوب: بله اگه جنس ارزونش رو بخرید کیفیت نداره ولی اجناس گرونترش کیفیت عالیه. با همون 10 سال گارانتی. والبته باید دقیق و درست سرهم کنید.
    -قیمت ارزان: این قدر که میشه زودتر وسایل خونه رو عوض کرد.
    -طراحی و دیزان شیک.

فقط اگه وسایل ایکیا رو میخرید برای سرهم کردنش از الن و پیچگوشتی درست و حسابی استفاده کنی نه اونی که با خودش میاد!
    و اتفاقا امروز قراره آشپزخونه جدید ما از ایکیا بیاد و دل ما رو شاد کنه!

Junior Member

دوستان من یه آیفون 5 مشکی خیلی تمیز و نو دارم که چون یه گوشی برام هدیه رسیده می خوام بفروشمش اگه از دوستان کسی نیاز داشت پیام خصوصی بده ضمنا اگه کسی جایی می شناسه بشه گوشی دسته یا کلا اجناس دسته دو فروخت (بجز سایت کیجی جی) لطفا معرفی کنه ممنون و سپاسگزار

ApplyAbroad Superstar

برای فروش کالای دست دو یکی از بهترین ها ebay است

Member
    رشته و دانشگاه
    برق- قدرت

به نظر من Leons از همه بهتره هم از نظر قیمت و هم کیفیت اما ایکیا ارزونه و بریک هم اگه آف نخورده باشه و وسیله حمل و نقل نداشته باشید گرونه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepsam نمایش پست ها
    سلام

من تاره خونه گرفتم هیچی ندارم کجا می تونم خوش خواب و میر کوچک و سوفا و... به قیمت مناسب تهیه کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)