صفحه 64 از 93 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 928

موضوع: راهنماي خريد در كانادا

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    دوستان من یه سوالی دارم
    وسایلی مثل سوزن و نخ در رنگهای مختلف! و دکمه و سنجاق قفلی و سنجاق ته گرد و چسب مایع و نوارچسب 1 سانت و سه سانت و 5 سانت و قیچی و کاغذ رنگیو دفتر و خودکار و مداد و کاغذ A4 و A5 و A3 و واکس کفش (قهوه ای و مشکی) و فرچه مخصوصش و کاور آ چهار و آ سه (کلا لوازم التحریر این مدلی) و ازین کاغذ آ چهار ها که پشتش چسبیه رو از کدوم فروشگاهها میشه خرید؟
    این مواردی که اشاره کردم بهشون همشون تو کانادا موجود هست؟
    با تشکر
    به عنوان یک پیشنهاد در موارد مربوط به پرینت مقاله و کتاب می تونید از کتاب خوان های الکترونیکی استفاده کنید ... هم حس خیلی خوبی داره هم حجم بزرگ از داده های مکتوب رو میتونید بصورت یجا در اختیار داشته باشید.

در باقی موارد هم مشکلی برای خرید نیست چون اکثر (اگه نگم همه ) موارد مربوط به لوازم التحریر موجود در ایران ایده گرفته از انواع خارجی خودشه و طبیعیه که در کشورهای دیگه ابتدا عرضه شده بعد ایران. پس مشکلی نخواهید داشت از بابت این مسائل.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

نقل قول نوشته اصلی توسط violet11 نمایش پست ها
    به عنوان یک پیشنهاد در موارد مربوط به پرینت مقاله و کتاب می تونید از کتاب خوان های الکترونیکی استفاده کنید ... هم حس خیلی خوبی داره هم حجم بزرگ از داده های مکتوب رو میتونید بصورت یجا در اختیار داشته باشید.

در باقی موارد هم مشکلی برای خرید نیست چون اکثر (اگه نگم همه ) موارد مربوط به لوازم التحریر موجود در ایران ایده گرفته از انواع خارجی خودشه و طبیعیه که در کشورهای دیگه ابتدا عرضه شده بعد ایران. پس مشکلی نخواهید داشت از بابت این مسائل.
    دقیقا منم همیشه به همین فکر میکنم که قریب به اتفاق همه محصولاتی که در ایران استفاده میشه یا خارجیه یا کپی گرفته از ایده تولیدات خارجی و منطقا این محصولات رو میشه با کیفیت و تنوع بسیار بیشتر و بهتری در کشورهای دیگه تهیه کرد.
    مدت اقامت در کانادا: بیش از 6 سال.
    به پیامهای خصوصی پاسخ داده نمیشود لطفا مواردتونو در فروم مطرح کنین.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

پیش فرض پاسخ : راهنماي خريد در كانادا

بعضی دوستان در پیام خصوصی سوالهایی مثل فلان چیزو کجا بخرن و قیمت کجا بهتره و رنج قیمت چطوره میپرسن. خداییش تو همون ایران هم واقعا کسی میتونه اینقدر دقیق بگه مثلا به عنوان مثال شلوار جین زنونه در چه رنج قیمیتیه؟؟؟

والا اصولا روش زندگی خودم اینطوره که به کیفیت بیشترین اهمیت رو میدم و اگه لباسی، موردی چشممو بگیره که کیفیت خوبی داشته باشه و دوستش داشته باشم میخرم. هیجوقت هم اعداد و ارقام تو ذهنم نمیمونه. صادقانه بخوام بگم ذهنم اصلا جایی دیگه برای این موارد نداره.
    مدت اقامت در کانادا: بیش از 6 سال.
    به پیامهای خصوصی پاسخ داده نمیشود لطفا مواردتونو در فروم مطرح کنین.

ApplyAbroad Superstar

دوستان من یه سوالی دارم
    وسایلی مثل سوزن و نخ در رنگهای مختلف! و دکمه و سنجاق قفلی و سنجاق ته گرد و چسب مایع و نوارچسب 1 سانت و سه سانت و 5 سانت و قیچی و کاغذ رنگیو دفتر و خودکار و مداد و کاغذ A4 و A5 و A3 و واکس کفش (قهوه ای و مشکی) و فرچه مخصوصش و کاور آ چهار و آ سه (کلا لوازم التحریر این مدلی) و ازین کاغذ آ چهار ها که پشتش چسبیه رو از کدوم فروشگاهها میشه خرید؟
    با تشکر
    هر چیزی که در فروشگاه ها پیدا نشه (که خیلی خیلی بعیده) در آمازون هست. یک نکته جانبی هم اینکه که a4 و a3 و اینها سایزهای مرسوم آمریکای شمالی نیست.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Hero

دوست من خیلی متشکرم

سایت دلار استور اینه؟؟
    https://www.dollarstores.com/

چرا هیچی نشون نمیده؟ یا من سایت اشتباهو پیدا کردم؟
    با تشکر
    نه سايتش اين نيست ، فروشگاههايي هستن كه همه چيز را در حد يك دلار ميدن ، البته اين روزها بسته به جنس ، اجناس سه چهار دلاري هم دارن. سايت هم ندارن ولي هر چيزي كه فكرش را بكنيد توش پيدا ميشه . از شارژر و سيم و كابل و آچار پيش گوشتي گرفته تا كارت پستال و لوازم و التحرير و ظروف يكبار مصرف و ... .

Senior Member

دوستان من یه سوالی دارم
    با تشکر
    معلومه كه همه اينها تو كانادا پيدا ميشه و جاى نگرانى نيست ، دلاراما ، والمارت و استيپل رو به ترتيب سرچ كنيد ،اگر نبود آمازون و اى بى ،
    بعضي فروشگاهها بصورت تخصصى اين لوازم رو دارن مثل مايكلز http://canada.michaels..ca .

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

از سوزن تا سنجاق رو با كيفيت پايين از دلاراما و با كيفيت بهتر از michaels ميتونيد بگيريد.
    چسب ماتيكي و نوار چسب از دلاراما ، كنيدين تاير و استيپلز مايع رو به اون صورت نديدم شايد همون michaels داشته باشه
    قيچي و بقيه لوازم التحرير رو از staples
    واكس رو فكر كنم canadian tire
    كاغذها اينجا A4 نيستن فرمتشون فكر كنم letter باشه كلاسوريهاش هم كه سه سوراخن.
    پشت چسبي رو نميدونم.
    staples كلا لوازم تحرير و اداري و كامپيوتريه. تعمير كامپيوترو همچنين پرينت و كپي self service هم داره.

دوستان من یه سوالی دارم
    با تشکر
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

درسته تقريبا همه چيز اينجا هست ولي تا دو سال پيش تنوع ايران اينجا نبود و خيلي چيزها رو اينجا نميتونستيد پيدا كنيد ولي وقتي به مدل اينجا كه عادت كنيد يادتون ميره.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    از سوزن تا سنجاق رو با كيفيت پايين از دلاراما و با كيفيت بهتر از michaels ميتونيد بگيريد.
    چسب ماتيكي و نوار چسب از دلاراما ، كنيدين تاير و استيپلز مايع رو به اون صورت نديدم شايد همون michaels داشته باشه
    قيچي و بقيه لوازم التحرير رو از staples
    واكس رو فكر كنم canadian tire
    كاغذها اينجا A4 نيستن فرمتشون فكر كنم letter باشه كلاسوريهاش هم كه سه سوراخن.
    پشت چسبي رو نميدونم.
    staples كلا لوازم تحرير و اداري و كامپيوتريه. تعمير كامپيوترو همچنين پرينت و كپي self service هم داره.
    سلام
    چرا اینجا هم کاغذ A4 هست و همین الان که این پست رو میذارم دارم با همین کاغذ توی لب پرینت میگیرم.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

پیش فرض پاسخ : راهنماي خريد در كانادا

سلام
    نمیدونم این سوال رو کدوم بخش باید بپرسم. به نظرم رسید شاید اینجا مناسب ترین باشه
    جدیدا فن لپ تاپم به شدت صدا میده، دوستان میتونن در تورنتو جایی رو معرفی کنن که فن رو تعویض کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)