صفحه 84 از 93 نخستنخست ... 347475767778798081828384858687888990919293 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 928

موضوع: راهنماي خريد در كانادا

پیش فرض پاسخ : راهنماي خريد در كانادا

با سلام
    دوستان در این مورد چیزی پیدا نکردم . وقتی کانادا خونه کرایه می کنی. چیا توش هست؟ یخچال لباسشویی گاز این رو داره یا باید بخریم نوش رو؟ ضمنا کسی می دونی آگه بخوام وسایل خونه رو از ترکیه بفرستیم کانادا . ساسکاتون چقدر هزینه می بره؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_nayebi نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان در این مورد چیزی پیدا نکردم . وقتی کانادا خونه کرایه می کنی. چیا توش هست؟ یخچال لباسشویی گاز این رو داره یا باید بخریم نوش رو؟ ضمنا کسی می دونی آگه بخوام وسایل خونه رو از ترکیه بفرستیم کانادا . ساسکاتون چقدر هزینه می بره؟
    معمولا كليه وسايل سنگين آشپزخانه را داره، مثل يخچال ، ماشين ظرف شويي گاز ماكروفر و اگر از اون مدل خانه هايي باشه كه ماشين لباسشويي تو واحد هست ، ماشين لباسشويي و خشك كن هم داره.
    اگر مبله بگيريد كه وسايل ديگه مثل تخت و لوازم ريز آشپزخانه و ... در حد نياز داره و درغير اينصورت فقط همونهايي كه بالا اشاره شد.
    در مورد فريت بار هم تو فروم مربوط به خودش سوالتون را مطرح كنيد بهتر راهنماييتون ميكنن.

Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. & M.Sc.: Ferdowsi, Chem Eng- PhD Student: British Columbia, Materials Eng

سلام دوستان عزیز
    ما (من و همسرم) الان منتظر ویزامون هستیم و در صورت گرفتن ویزا باید خیلی سریع بیایم که به شروع ترم برسم. من خیلی از صفحات فروم و خوندم ولی میخوام به صورت کلی بدونم که چه چیزهایی باید با خودمون بیاریم و چه وسایلی و بهتره از همونجا بخریم. این و واسه این میپرسم که بتونم بقیه وسایلمو بفروشم. بیشتر جنبه اقتصادیش واسم مهمه. آیا وسیله ای هست که ارسالش هزینه کمتری داشته باشه تا اینکه ایجا بفروشمش و اونجا دوباره بخرمش؟ کلا وسایل تجملاتی خاصی منظورم نیست، همین وسایل معمولی زندگی
    ضمنا توی بار همراهمون علاوه بر لباس و وسایل شخصی چیز خاصی واسه همون روزهای اول لازمه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط myousef نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    ما (من و همسرم) الان منتظر ویزامون هستیم و در صورت گرفتن ویزا باید خیلی سریع بیایم که به شروع ترم برسم. من خیلی از صفحات فروم و خوندم ولی میخوام به صورت کلی بدونم که چه چیزهایی باید با خودمون بیاریم و چه وسایلی و بهتره از همونجا بخریم. این و واسه این میپرسم که بتونم بقیه وسایلمو بفروشم. بیشتر جنبه اقتصادیش واسم مهمه. آیا وسیله ای هست که ارسالش هزینه کمتری داشته باشه تا اینکه ایجا بفروشمش و اونجا دوباره بخرمش؟ کلا وسایل تجملاتی خاصی منظورم نیست، همین وسایل معمولی زندگی
    ضمنا توی بار همراهمون علاوه بر لباس و وسایل شخصی چیز خاصی واسه همون روزهای اول لازمه؟
    به چند چیز بستگی داره :
    ۱) اقامت شما در کانادا چه مدت میباشد ؟ دایم یا چند ماه ؟
    ۲) ویزای شما چه نوعی است ؟ مهاجرتی یا دانشجویی یا کاری ؟
    ۴) کدام شهر ساکن میشود؟
    ۵) درآمد شما در کانادا جه مقدار خواهد بود ؟
    ۶) قصد دارید در کانادا جه نوع زندگی داشته باشید ؟ دانشجویی یا خانوادگی ؟
    ۷) چه چیزهایی را درایران میخواهید بفروشید ؟ خودرو ؟ پرینتر ؟ فرش یا موبایل ؟
    ۸) آیا در طی سال آینده باز به ایران مسافرت خواهید کرد ؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    به چند چیز بستگی داره :
    ۱) اقامت شما در کانادا چه مدت میباشد ؟ دایم یا چند ماه ؟
    ۲) ویزای شما چه نوعی است ؟ مهاجرتی یا دانشجویی یا کاری ؟
    ۴) کدام شهر ساکن میشود؟
    ۵) درآمد شما در کانادا جه مقدار خواهد بود ؟
    ۶) قصد دارید در کانادا جه نوع زندگی داشته باشید ؟ دانشجویی یا خانوادگی ؟
    ۷) چه چیزهایی را درایران میخواهید بفروشید ؟ خودرو ؟ پرینتر ؟ فرش یا موبایل ؟
    ۸) آیا در طی سال آینده باز به ایران مسافرت خواهید کرد ؟
    سلام دوست عزیز، ممنون از وقتی که میذارین
    1) حداقل 4 سال برای دکترا، ولی قصدمون اقامت همیشگی و گرفتن پاس در نهایت هست.
    2) ویزای خودم دانشجویی و همسرم owp (در صورت موفقیت در گرفتن ویزا البته)
    4) ونکور، UBC
    5) در شروع سالیانه 30000 دلار که حدود 9000 تا باید شهریه بدم. اگر همسرم کار پیدا کنن که درآمدمون بیشتر میشه. (ایشون مهندس شیمی هستن با 4 سال سابقه کار مرتبط)
    6) ما دو نفریم، یعنی خانواده ایم ولی کلا نیاز به شرایط و وسایل خاصی برای لذت بردن نداریم. حالا نمیدونم دقیقا میشه گفت خانوادگی یا دانشجویی
    7) در ایران ماشین، پرینتر، فرش، وسایل برقی، مبلمان و تمام وسایل خونمون و میخوایم بفروشیم، چون قصد برگشت نداریم، ولی موبایل و لب تاب و اینارو با خودمون میاریم. با توجه به دمای ونکور فکر نکنم نیازی به لباس خاصی باشه و همین لباس هارو با خودمون میاریم.
    8) شاید بعد از یک یا دو سال برای دیدن خانواده برگردیم.

ببخشید یه سوال جدید:
    من یک سه تار دارم که با خودم میارم ولی میخوام ببینم وسایل جانبی و میتونم از اونجا بگیرم؟ یا مثلا سیم زاپاس و ... هم با خودم بیارم.
    ممنون از جوابتون

Senior Member

سلام دوست عزیز، ممنون از وقتی که میذارین
    1) حداقل 4 سال برای دکترا، ولی قصدمون اقامت همیشگی و گرفتن پاس در نهایت هست.
    2) ویزای خودم دانشجویی و همسرم owp (در صورت موفقیت در گرفتن ویزا البته)
    4) ونکور، UBC
    5) در شروع سالیانه 30000 دلار که حدود 9000 تا باید شهریه بدم. اگر همسرم کار پیدا کنن که درآمدمون بیشتر میشه. (ایشون مهندس شیمی هستن با 4 سال سابقه کار مرتبط)
    6) ما دو نفریم، یعنی خانواده ایم ولی کلا نیاز به شرایط و وسایل خاصی برای لذت بردن نداریم. حالا نمیدونم دقیقا میشه گفت خانوادگی یا دانشجویی
    7) در ایران ماشین، پرینتر، فرش، وسایل برقی، مبلمان و تمام وسایل خونمون و میخوایم بفروشیم، چون قصد برگشت نداریم، ولی موبایل و لب تاب و اینارو با خودمون میاریم. با توجه به دمای ونکور فکر نکنم نیازی به لباس خاصی باشه و همین لباس هارو با خودمون میاریم.
    8) شاید بعد از یک یا دو سال برای دیدن خانواده برگردیم.

ببخشید یه سوال جدید:
    من یک سه تار دارم که با خودم میارم ولی میخوام ببینم وسایل جانبی و میتونم از اونجا بگیرم؟ یا مثلا سیم زاپاس و ... هم با خودم بیارم.
    ممنون از جوابتون
    با سلام ، بنظر من تصمیم تان کاملا منطقی و صحیح است ، لوازم شخصی کافی است مابقی لوازم و اسباب منزل را به راحتی و قیمت مناسب از همین جا میتوانید تهیه کنید، یک نکته را هم مد نظر داشته باشید که در کانادا هرچند بعضی هزینه های اولیه مثل خرید ماشین یا موبایل ممکن است زیاد نباشد ولی مخارج مستمر بسیار چشمگیر هستند مثلا هزینه های ماهیانه بیمه و موبایل و انواع مخارج دیگر رقم قابل توجهی را تشکیل میدهد، در مورد سیم سه تار هم من اطلاعی ندارم ولی حتما قابل تهیه است ، با این وجود اگر جا ووزن زیادی نمیگیرد با خودتان بیارید.

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان عزیز
    من خودم سفر اول در حد معقول از وسايل آشپز خانه را آوردم و به نظر خودم خوب بود. البته ما بچه داشتيم ولي به نظرم خيلي فرق نكنه.
    مثلا چهارتا بشقاب و قاشق چنگال و دو تا قابلمه كوچك و چيزهاي ريز آشپزخانه.
    اين را درنظر بگيريد كه لحظه اي كه ميرسيد اينجا و وارد خانه ميشيد درسته كه وسايل بزرگ آشپزخانه هست ولي كلا شما بايد مجددا از سفيدي نمك تا سياهي ذغال را بخريد و هر چقدر هم كه هزينه ها مهم نباشه روزهاي اول پيدا كردن اين كه چي را از كجا بگيريد و حالا بدون ماشين چجور بياريد راحت نيست.
    از طرفي هم الان بايد اونجا همه وسايل را يا خيلي ارزون بفروشيد يا ببخشيد. پس بهتره وسايل اوليه آشپزخانه در حد كم كه كار راه بنداز باشه تا جايي كه جا داريد با خودتون بياريد.البته اين نظر شخصيه منه و خيلي ها معتقدن يك دانه قاشق هم نبايد آورد������

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    من خودم سفر اول در حد معقول از وسايل آشپز خانه را آوردم و به نظر خودم خوب بود. البته ما بچه داشتيم ولي به نظرم خيلي فرق نكنه.
    مثلا چهارتا بشقاب و قاشق چنگال و دو تا قابلمه كوچك و چيزهاي ريز آشپزخانه.
    اين را درنظر بگيريد كه لحظه اي كه ميرسيد اينجا و وارد خانه ميشيد درسته كه وسايل بزرگ آشپزخانه هست ولي كلا شما بايد مجددا از سفيدي نمك تا سياهي ذغال را بخريد و هر چقدر هم كه هزينه ها مهم نباشه روزهاي اول پيدا كردن اين كه چي را از كجا بگيريد و حالا بدون ماشين چجور بياريد راحت نيست.
    از طرفي هم الان بايد اونجا همه وسايل را يا خيلي ارزون بفروشيد يا ببخشيد. پس بهتره وسايل اوليه آشپزخانه در حد كم كه كار راه بنداز باشه تا جايي كه جا داريد با خودتون بياريد.البته اين نظر شخصيه منه و خيلي ها معتقدن يك دانه قاشق هم نبايد آورد������
    نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    با سلام ، بنظر من تصمیم تان کاملا منطقی و صحیح است ، لوازم شخصی کافی است مابقی لوازم و اسباب منزل را به راحتی و قیمت مناسب از همین جا میتوانید تهیه کنید، یک نکته را هم مد نظر داشته باشید که در کانادا هرچند بعضی هزینه های اولیه مثل خرید ماشین یا موبایل ممکن است زیاد نباشد ولی مخارج مستمر بسیار چشمگیر هستند مثلا هزینه های ماهیانه بیمه و موبایل و انواع مخارج دیگر رقم قابل توجهی را تشکیل میدهد، در مورد سیم سه تار هم من اطلاعی ندارم ولی حتما قابل تهیه است ، با این وجود اگر جا ووزن زیادی نمیگیرد با خودتان بیارید.
    خیلی ممنونم از راهنمایی هر دو عزیز، پس فکر میکنم بهتره لباسها، وسایل شخصی و تا جایی که فضا و وزن بارمون اجازه بده وسایل اولیه و ضروری زندگی تو چند روز اول و بیاریم بهتر باشه و وسیله ای و به صورت جداگانه ارسال نکنیم.

Senior Member

خیلی ممنونم از راهنمایی هر دو عزیز، پس فکر میکنم بهتره لباسها، وسایل شخصی و تا جایی که فضا و وزن بارمون اجازه بده وسایل اولیه و ضروری زندگی تو چند روز اول و بیاریم بهتر باشه و وسیله ای و به صورت جداگانه ارسال نکنیم.
    یک نکته را هم اضافه کنم که قیمت کابل های شارژر و usb اینجا بسیار گرانتر از ایران است و چون جای زیادی نمیگیره و ازطرفی هم سفارش از آمازون خیلی طول میکشد اگر جا داشتید با خودتون بیارید مثلا کابل hdmi ، کابل پرینتر ، چند تا سیم شارژر usb کابل های ویدیو ، ایرفون های کوچک و غیره ولی خود شارژر و یا پرینتر لزومی ندارد. بطور مثال من شارژر usb با دو تا خروجی مارک فیلیپس اینجا خریدم سه دلار ولی کابل شارژر ایفون شد بیست دلار.

Senior Member

آیا کسی تجربه خرید اینترنتی از wish رو داره ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)