صفحه 89 از 93 نخستنخست ... 39798081828384858687888990919293 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 928

موضوع: راهنماي خريد در كانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : راهنماي خريد در كانادا

دوستان توجه داشته باشند که لابلاز و مترو و سوبیز بطور کلی فروشگاههای کیفیت و تنوع بالا/قیمت بالا حساب میشوند. هر کدام از این شرکتها یک زیر مجموعه تنوع پایین/قیمت پایین هم دارند. مثلا نوفریلز زیر مجموعه قیمت پایین لابلاز است و فود بیسیک زیرمجموعه قیمت پایین مترو، و فرشکو زیرمجموعه سوبیز.

ApplyAbroad Superstar

دوستان از این اپ های مثل flipp استفاده کنید تا هر جنس را با مناسب ترین قیمت بخرید. یا به فروشگاهی که تخفیف داره خواهید رفت یا با نشون دادن اپ در موبایل پرایس مچ میکنید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها

دوستان یه سوالی: شما از پوینتهای Airmiles تون کجاها استفاده میکنین معمولا؟ میخوام یه ذره ایده داشته باشم.
    کلا مثل سابق تنوع نداره ولی الان میتونید روی اکانت ایرمایلزتون ستینگ رو تغییربدید که بجای پوینت به شما پول برگردونه و این پول را میتونید در بعضی فروشگاهها (سوبیز و پمپ بنزین شل و بعضی جاهای مشابه) خرج کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دوستان توجه داشته باشند که لابلاز و مترو و سوبیز بطور کلی فروشگاههای کیفیت و تنوع بالا/قیمت بالا حساب میشوند. هر کدام از این شرکتها یک زیر مجموعه تنوع پایین/قیمت پایین هم دارند. مثلا نوفریلز زیر مجموعه قیمت پایین لابلاز است و فود بیسیک زیرمجموعه قیمت پایین مترو، و فرشکو زیرمجموعه سوبیز.
    بعضی وقتها فروشگاههای مادر ظاهرا تخفیفهای بهتری روی فلایرها دارند و البته تنوع بیشتر. به نظر بهترین راه چک کردن برنامه تخفیفات هفتگی انهاست و البته خرید اقلام با توجه به میزان تخفیف برای استفاده های آتی در مواردی که می توان تا مدتی در منزل نگهداری کرد.
    کلا هم همه این مجموعه ها آنقدر شبیه هم هستند که با وجود تفاوتهای ظاهری در کیفیت یا قیمت، بعضی وقتها به نظر میرسد همه و همه درواقع یکی هستند و زیر نظر یک کارتل بزرگ اداره میشوند!
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

از دوستان عزیزی که زحمت کشیدن و اطلاعات خوبی در اختیار همه گذاشتن بی نهایت سپاسگزارم.
    متاسفانه نشد روی پست تک تک شماها یه ریپلای جمعی بزنم و سوالاتم رو در یه پست از هر کدومتون جداگانه بپرسم. بعضی وقت ها گویا مشکلی برا فورم به وجود میاد.

به هرجهت من الان چند تا سوال برام پیش اومده:
    1. این برنامه های تخفیفات هفتگی رو از کجا می شه قبل رفتن به فروشگاه چک کرد؟ من تنها در خود فروشگاه از تخفیفات باخبر میشم.
    2. این فلایر ها چیه؟ من تو لابلاز می بینم بعضی اقلام برچسب فلایر فیچر یا همچین چیزی خورده. اصلا دقت خاصی روشون نمی کنم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    از دوستان عزیزی که زحمت کشیدن و اطلاعات خوبی در اختیار همه گذاشتن بی نهایت سپاسگزارم.
    متاسفانه نشد روی پست تک تک شماها یه ریپلای جمعی بزنم و سوالاتم رو در یه پست از هر کدومتون جداگانه بپرسم. بعضی وقت ها گویا مشکلی برا فورم به وجود میاد.

1. این برنامه های تخفیفات هفتگی رو از کجا می شه قبل رفتن به فروشگاه چک کرد؟ من تنها در خود فروشگاه از تخفیفات باخبر میشم.
    2. این فلایر ها چیه؟ من تو لابلاز می بینم بعضی اقلام برچسب فلایر فیچر یا همچین چیزی خورده. اصلا دقت خاصی روشون نمی کنم.
    1- همان فلایرها که هفتگی توزیع میشوند یا از خود مراکز خرید میتوانید بردارید و ببینید. اپهایی نظیر flipp هم میتونید روی گوشی نصب کنید که امکان سرچ بر اساس فروشگاه، محصول و امکانات دیگر را برایتان فراهم میکند
    2- معمولا در صندوقهای پستی هفتگی توزیع میکنند و اگر هم دریافت نمیکنید هم آنلاین و هم از طریق اپها میتونید نسخه الکترونیکی آنها را ببینید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها

از این وبسایت هم میتونید ببینید . شهرتون رو چنج کنید و فلایرهای مربوط به شهر خودتون رو ببینید .
    https://www.yellowpages.ca/flyers/loc/vancouver-bc
    این الان مربوط به ونکوور هست

سلام دوستان
    با توجه به اينكه ولتاژ برق كانادا با ما متفاوته اگر بخواهيم يك سري وسائل برقي رو با خودمون بياريم همراه بااداپتور مشكلي پيش نمياد؟
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa3947 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با توجه به اينكه ولتاژ برق كانادا با ما متفاوته اگر بخواهيم يك سري وسائل برقي رو با خودمون بياريم همراه بااداپتور مشكلي پيش نمياد؟
    ممنونم
    وسایلی که برچسب ولتاژ 110-220 دارند مشکلی نداره مثل شارژر لپ تاپ و موبایل و لوازم الکتریکی کوچک مثل مسواک برقی و ریش تراش و مثلا بعضی انواع اتوی مو. ولی آوردن کتری برقی و اتو و بخارپز و ...رو فراموش کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    وسایلی که برچسب ولتاژ 110-220 دارند مشکلی نداره مثل شارژر لپ تاپ و موبایل و لوازم الکتریکی کوچک مثل مسواک برقی و ریش تراش و مثلا بعضی انواع اتوی مو. ولی آوردن کتری برقی و اتو و بخارپز و ...رو فراموش کنید.
    ممنونم،
    برچسب 100-240 ولت چطور؟
    اين مقدار 100-240 V روي اتوي مو هستش.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)