صفحه 92 از 93 نخستنخست ... 42828384858687888990919293 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 928

موضوع: راهنماي خريد در كانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

پیش فرض پاسخ : راهنماي خريد در كانادا

من یک تجربه‌ای پیدا کردم که گفتم با بقیه به اشتراک بگذارم.

حتی اگر یک برنامه وفاداری مثل TJXStyle (مخصوص فروشگاه Winners و شرکا) وجود داره که تخفیف نمیده، ازش استفاده کنید. وقتی موقع خرید از این برنامه ها استفاده میکنید، فاکتورتون داخل سیستم ثبت میشه و خودتون میتونید بعدا بهش دسترسی داشته باشید. در نتیجه اگر جنس مشکلی پیدا کرد و خواستید پس بدین (مثلا کفش)، لازم نیست که نسخه کاغذی رو نگه داشته باشید.
    البته مورد من موفق نبود، چون ظاهرا این سیستم فقط فاکتورهای 3 ماهه گذشته رو نگه میداره.
    فقط 5% انسان های موفق نابغه اند، بقیه پشت کار دارند

نقل قول نوشته اصلی توسط mhtavakol نمایش پست ها

حتی اگر یک برنامه وفاداری مثل TJXStyle (مخصوص فروشگاه Winners و شرکا) وجود داره که تخفیف نمیده، ازش استفاده کنید. وقتی موقع خرید از این برنامه ها استفاده میکنید، فاکتورتون داخل سیستم ثبت میشه و خودتون میتونید بعدا بهش دسترسی داشته باشید. در نتیجه اگر جنس مشکلی پیدا کرد و خواستید پس بدین (مثلا کفش)، لازم نیست که نسخه کاغذی رو نگه داشته باشید.
    البته مورد من موفق نبود، چون ظاهرا این سیستم فقط فاکتورهای 3 ماهه گذشته رو نگه میداره.
    ممکنه بتونید از طریق تراکنش کردیت کارت خریدتون رو اثبات کنید و مشکل رو حل کنید، در موارد اینچنینی برای راضی نگه داشتن مشتری خیلی خوب برخورد میکنند

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

البته فکر کنم تو همین برنامه وفاداری گفته که اجناس تا ۳ ماه رو پس میگیره نه قدیمی تر. پس اگر حتی اگر قدیمی تر رو هم داشت پس نمیگرفتند
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    ممکنه بتونید از طریق تراکنش کردیت کارت خریدتون رو اثبات کنید و مشکل رو حل کنید، در موارد اینچنینی برای راضی نگه داشتن مشتری خیلی خوب برخورد میکنند
    تراکنش کردیت که موجود هست، حرفشون اینه که ثابت کن که این کفش رو از اینجا خریدی.

ApplyAbroad Superstar

یعنی شما کفش را بیشتر از 3 ماه استفاده کردین بعد تازه بردین پس بدین؟
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

بعضی فروشگاه‌های بزرگ مثل والمارت میتونید با خدمات مشتریان تماس بگیرید و با ارایه جزییات تراکنش و کردیت کارت می‌توانند براتون رسید های قدیمی رو ایمیل کنند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    یعنی شما کفش را بیشتر از 3 ماه استفاده کردین بعد تازه بردین پس بدین؟
    من یک کفش تو جولای خریدم، تو اواخر آگوست پام کردم. بعد از بغلهاش شروع کرد به باز شدن. ظاهرش هم سالمه ولی درزهاش داره باز میشه.

تقصیر خودم بود زود بهشون نگفتم.

پولی هم نبود زیر 40 دلار بود فکر کنم.

من مطرح کردم که بقیه برای دفعات بعد از این قصیه استفاده کنند.

Junior Member

سلام دوستان، من تازه ازدواج کردم و خیلی از وسایلم نو هستن، خیلی دوست دارم که بعضی لوازم اشپزخانه مثل سرویس چینی و قاشق و چنگالم رو با خودم بیارم. مجموع وزنشون با بسته بندی حدود 100کیلو بشه (یا حتی کمتر). نمیدونم تا حالا اینجا کسی ظروف شکستنی فریت کرده یا اینکه خودش آورده باشه؟ لطفا اگر کسی تجربه ای داره اینجا به اشتراک بذاره.

در ضمن بعضی ظروف دم دستی مثل بشقاب و ... در حد رفع نیاز هم میخوام داخل چمدان بذارم. ممکنه راهنمایی کنید چطور بیارم که اسیبی بهشون وارد نشه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط leyli_r نمایش پست ها
    سلام دوستان، من تازه ازدواج کردم و خیلی از وسایلم نو هستن، خیلی دوست دارم که بعضی لوازم اشپزخانه مثل سرویس چینی و قاشق و چنگالم رو با خودم بیارم. مجموع وزنشون با بسته بندی حدود 100کیلو بشه (یا حتی کمتر). نمیدونم تا حالا اینجا کسی ظروف شکستنی فریت کرده یا اینکه خودش آورده باشه؟ لطفا اگر کسی تجربه ای داره اینجا به اشتراک بذاره.

در ضمن بعضی ظروف دم دستی مثل بشقاب و ... در حد رفع نیاز هم میخوام داخل چمدان بذارم. ممکنه راهنمایی کنید چطور بیارم که اسیبی بهشون وارد نشه؟
    من کل وسایل خونه ام منجمله ظروف و وسایل آشپزخانه را فریت کردم. شرکتی که کار فریت ما را انجام داد دو سه نفر را فرستاد خانه و تمام وسایل را با لفاف های پلاستیکی حباب دار بسته بندی کردند و در جعبه های بزرگ مقوایی چیدند. یک برگه وکالت هم امضا کردیم و خودشان جعبه ها را بردند فرودگاه و فریت کردند.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

البته این به درد دوستانی میخوره که تازه اومدن کانادا و دنبال خرید بعضی از اجناس خونه هستند. از طرف دیگه چون باید براش اپلای کنید، ممکنه به علت نداشتن سابقه اعتباری، تایید نشید.

ولی اگر تونستید، مستر کارت کندین تایر رو بگیرید. بالای 200 دلار خرید رو 12 ماه یا 24 ماه قسطی میکنه. تو فروشگاه هایی مثل Marks, SportCheck, Atmosphere هم این قسطی بودنه کاربرد داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)