صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 106 , از مجموع 106

موضوع: تحصیل در دانشگاه ویکتوریای ولینگتون (Victoria University of Wellington) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ویکتوریای ولینگتون (Victoria University of Wellington) و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    وقتتون بخیر
    ممنون میشم راهنماییم کنید لطفا
    برای این که آفر رو آنکادیشنال کنم باید مدارکمو بفرستم براشون
    گفتن این موارد رو باید بفرستم :
    providing original or certified copies of documents or evidence of English language proficiency
    این ینی اصل دانشنامه و ریز نمرات و ترجمه آنها و کپی برابر اصل که توسط دارالترجمه انجام شده رو باید بفرستم؟
    برای ویزا مدارک دانشگاهیمو لازم نخواهم داشت؟
    و درنهایت این که با چه پستی بفرستم؟
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ویکتوریای ولینگتون (Victoria University of Wellington) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط raziekh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقتتون بخیر
    ممنون میشم راهنماییم کنید لطفا
    برای این که آفر رو آنکادیشنال کنم باید مدارکمو بفرستم براشون
    گفتن این موارد رو باید بفرستم :
    providing original or certified copies of documents or evidence of English language proficiency
    این ینی اصل دانشنامه و ریز نمرات و ترجمه آنها و کپی برابر اصل که توسط دارالترجمه انجام شده رو باید بفرستم؟
    برای ویزا مدارک دانشگاهیمو لازم نخواهم داشت؟
    و درنهایت این که با چه پستی بفرستم؟
    ممنونم
    به هیچ عنوان اصل هیچ مدرکی رو نفرست. هر چی می فرستی کپی برابر اصل مورد تایید وزارت امور خارجه. این چیزی که نوشته بنظرم فقط کپی برابر اصل مدرک زبانت رو خواسته.

من با پست دی اچ ال فرستاده بودم

Junior Member

وقت بخیر،
    من قبلا ایمیل قبولی دکتری در دانشگاه ولینگتون رو دریافت کرده بودم بدون اسکولارشیپ که چند روز دیگه هم منقضی میشد. ایمیل زدم که پروسه ی دیفر رو بپرسم و جواب دادند که باید اول اکسپت کنم. بعد از اینکه اکسپت کردم یه ایمیل برای من اومد که ممنون که دکتری و اسکولارشیپ و جایزه رو قبول کردی!! ممنون میشم راهنماییم کنید. منظورشون چی هست و اگر درست باشه ارزشش چقدر هست؟ من ایمیل اول قبولی و ایمیل جدید رو میذارم اینجا.

ایمیل اول:

This email is to advise that we have now assessed your application for Doctoral study at Victoria University of Wellington and we wish to offer you an unfunded place.

If you applied for a Doctoral Scholarship your application has been unsuccessful. Please note the number of scholarships available is limited and highly competitive.

ایمیل دوم بعد از کانفریم کردن قبولی :
    Thank you for accepting Doctoral Admission and Victoria Doctoral Scholarships November 2019 Award.

Thank you,

Kind regards

Scholarships and PhD Admissions Office
    Victoria University of Wellington

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط siah نمایش پست ها
    وقت بخیر،
    من قبلا ایمیل قبولی دکتری در دانشگاه ولینگتون رو دریافت کرده بودم بدون اسکولارشیپ که چند روز دیگه هم منقضی میشد. ایمیل زدم که پروسه ی دیفر رو بپرسم و جواب دادند که باید اول اکسپت کنم. بعد از اینکه اکسپت کردم یه ایمیل برای من اومد که ممنون که دکتری و اسکولارشیپ و جایزه رو قبول کردی!! ممنون میشم راهنماییم کنید. منظورشون چی هست و اگر درست باشه ارزشش چقدر هست؟ من ایمیل اول قبولی و ایمیل جدید رو میذارم اینجا.

ایمیل اول:

This email is to advise that we have now assessed your application for Doctoral study at Victoria University of Wellington and we wish to offer you an unfunded place.

If you applied for a Doctoral Scholarship your application has been unsuccessful. Please note the number of scholarships available is limited and highly competitive.

ایمیل دوم بعد از کانفریم کردن قبولی :
    Thank you for accepting Doctoral Admission and Victoria Doctoral Scholarships November 2019 Award.

Thank you,

Kind regards

Scholarships and PhD Admissions Office
    Victoria University of Wellington
    توی خود سایت چی نوشته؟ ایمیل بزن از اداره بورس بپرس معمولا سریع جواب میده.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member

سلام
    من یه سوال داشتم اصلا اینکه در غالب دانشجو بین الملل پذیرش بگیریم به صرفه هست این کار؟ برای ارشد معماری

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط asfsa نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوال داشتم اصلا اینکه در غالب دانشجو بین الملل پذیرش بگیریم به صرفه هست این کار؟ برای ارشد معماری
    به هدف شما بستگی داره اما در کل برای ارشد گزینه های بهتری هم هست. اگه هدفتون اقامت بعد تحصیل یا دکترا هست اقدام کنید در غیر این صورت به نظرم هزینه ارشد در نیوزیلند بالا هست. ضمن این که در مورد ویزا به ویژه شرایط تمکن مالی حتما تحقیق کنید.
    نکته دیگه این که طبق اطلاعات من در حال حاضر به دلیل کرونا نیوزیلند ویزا نمیده و این موضوع رو در سایت سفارت هم نوشتن.

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)