صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 106

موضوع: تحصیل در دانشگاه ویکتوریای ولینگتون (Victoria University of Wellington) و مسائل مرتبط

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ویکتوریای ولینگتون (Victoria University of Wellington) و مسائ

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1717 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با توجه به متن زیر
    You don’t have to do anything to apply for Studentsafe–University. If you don’t have other approved insurance and you’re under 60, you’ll be covered automatically when you accept your Offer.
    You can choose to pay for it either:

You’ll be covered for your travel to New Zealand either way.

که مرجع آن لینک زیر:https://www.victoria.ac.nz/international/pre-arrival/insurance است
    یعنی به طور خودکار برای بیمه در نظر گرفته میشیم و نیازی به هیچ کاری نیست و فقط زمان رسیدن باید پولو پرداخت کنیم؟
    درست متوجه شدم؟
    برداشت من هم دقیقا مثل شماست
    یا حق ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ویکتوریای ولینگتون (Victoria University of Wellington) و مسائ

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1908 نمایش پست ها
    برداشت من هم دقیقا مثل شماست
    حالا برای همراه و خودمون لازم نیست به کسی ایمیل بزنیم و مشخصات رو بدیم>؟

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1717 نمایش پست ها
    حالا برای همراه و خودمون لازم نیست به کسی ایمیل بزنیم و مشخصات رو بدیم>؟
    بیمه ی همراه که فکر نکنم اصلا ضروری باشه در مرحله ویزا (امریکا که بیمه همراه ضروری نیست) ولی برای خودمون باید ایمیل بزنیم بپرسیم که باید اقدامی صورت بگیره یا نه
    یا حق ...

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1908 نمایش پست ها
    بیمه ی همراه که فکر نکنم اصلا ضروری باشه در مرحله ویزا (امریکا که بیمه همراه ضروری نیست) ولی برای خودمون باید ایمیل بزنیم بپرسیم که باید اقدامی صورت بگیره یا نه
    بیمه همراه در مراحل گرفتن ویزا نیاز نیست اما پس از ورود به نیوزلند حتما اقدام کنید(حدود ۶۰۰ دلار هزینه اش)

Junior Member

سلام
    كسي از نتايج July 2016 خبر نداره؟ كسايي كه اپلاي كرده بودند تا حالا بايد جواب گرفته باشند چون شش هفته شده.

Junior Member

سلام دوستان.
    چطور اسامی سوپروایزرها رو پیدا کنم؟
    من ب افیس میل زدم، گفتند نیازی نیست با سوپروایزر میل بزنید.
    منظورشون از دوتا referee از استاد های خودشونه یا خودمون؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

نقل قول نوشته اصلی توسط fomi نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    چطور اسامی سوپروایزرها رو پیدا کنم؟
    من ب افیس میل زدم، گفتند نیازی نیست با سوپروایزر میل بزنید.
    منظورشون از دوتا referee از استاد های خودشونه یا خودمون؟
    معمولا تو سایت دانشگاه اسامی هیات علمی رو نوشتن. بله در حالت معمول نیاز به مکاتبه با اساتید واسه ثبت نام در دانشگاه نیست اما اگه قبلا با استاد مکاتبه داشته باشید احتمال قبولیتون بالا میره. در مورد سوال آخرتون من دقیقا پروسه ثبت نام خاطرم نیست اما یادمه یه جایی باید اسم دوتا استاد از دپارتمان خودشون که مرتبط با پروپوزال من بودن رو میخواستن(اگه این منظورتون بوده باشه). ولی درکل رفری منظور استاد خودمونه که میشناسنمون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hmoghadam نمایش پست ها
    معمولا تو سایت دانشگاه اسامی هیات علمی رو نوشتن. بله در حالت معمول نیاز به مکاتبه با اساتید واسه ثبت نام در دانشگاه نیست اما اگه قبلا با استاد مکاتبه داشته باشید احتمال قبولیتون بالا میره. در مورد سوال آخرتون من دقیقا پروسه ثبت نام خاطرم نیست اما یادمه یه جایی باید اسم دوتا استاد از دپارتمان خودشون که مرتبط با پروپوزال من بودن رو میخواستن(اگه این منظورتون بوده باشه). ولی درکل رفری منظور استاد خودمونه که میشناسنمون.
    مرسی از پاسختون... بله.. خیلی از دانشگاه ها facultyهاشون لست استاد ها رو منظم دارن، اما اینجا پیداش نمیکنم..بازم ممنون.

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ویکتوریای ولینگتون (Victoria University of Wellington) و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    به جای رایتینگ سمپل مقاله ام رو که چاپ شده رو بگذارم (البته بیشتر از 2000 کلمه است) مشکلی ایجاد می شه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ویکتوریای ولینگتون (Victoria University of Wellington) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnamdosti نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به جای رایتینگ سمپل مقاله ام رو که چاپ شده رو بگذارم (البته بیشتر از 2000 کلمه است) مشکلی ایجاد می شه؟
    سلام
    به نظرم فرستادن تمام مقالتون کمی زیاد باشه اگر چکیدش رو ارسال کنید بهتره . من چکیده پایان نامه ارشدم رو فرستادم که خدارو شکر مشکلی نداشت و قبول کردند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)