صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 106

موضوع: تحصیل در دانشگاه ویکتوریای ولینگتون (Victoria University of Wellington) و مسائل مرتبط

Senior Member Sha7ab آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ویکتوریای ولینگتون (Victoria University of Wellington) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط SadeghSI نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز.
    ببخشید واسه سوپروایزر پیدا کردن چه جوری باید دایرکتوری رو چک کرد. من نتونستم دایرکتوری اساتید دانشکده مکانیک رو پیدا کنم. اصلا این دانشگاه باید قبل از اپلای سوپروایزر داشت؟
    ممنون از پاسخ شما دوستان
    این دانشگاه کمیته محور هستش و نیازی به پیدا کردن استاد نیست. فقط توی اپلیکیشن اسم یه استاد رو باید بنویسی که دوس داری باهاش کار کنی.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ویکتوریای ولینگتون (Victoria University of Wellington) و مسائل مرتبط

سلام دوستان ، من میخوام برای دانشگاه ویکتوریای ولینگتون و اکلند اپلای کنم، برای ریکامندیشن سوال دارم
    اساتید دوره ارشدم جوابمو نمیدن ، اما با یک استاد از دانشگاه سالفورد انگلیس مقاله کار کردم و ایشون برام ریکام دادن
    استاد دوم رو از اساتید کارشناسیم که دانشگاه ملبورن درس خونده ،اگه انتخاب کنم ، خوبه ؟
    یا حتما از مقطع ارشدم باید باشه و کار تحقیقاتی باهاش کرده باشم
    البته استاد راهنمای دوم پایان نامه ارشدم ، از دانشگاه علمو صنعت بود، اشکال نداره از دانشگاهی غیر از دانشگاههایی که درس خوندم ریکام بگیرم ؟

Junior Member

سلام دوستان
    براي قسمت ريسرچ اينترست در قسمت اپلاي به سوالات زير در حد چند خط بايد توضيح داد؟

1. What specific issue or question are you interested in studying?

1. Why do you think this topic needs further research?

1. How might you go about researching this issue?

1. What particular obstacles or challenges, if any, do you anticipate in conducting this research?

1. What in your academic, professional or personal background prepares you to undertake doctoral research?

نقل قول نوشته اصلی توسط raziekh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    براي قسمت ريسرچ اينترست در قسمت اپلاي به سوالات زير در حد چند خط بايد توضيح داد؟

1. What specific issue or question are you interested in studying?

1. Why do you think this topic needs further research?

1. How might you go about researching this issue?

1. What particular obstacles or challenges, if any, do you anticipate in conducting this research?

1. What in your academic, professional or personal background prepares you to undertake doctoral research?
    من اینو از یکی‌از بچه های اونجا پرسیدم. گفت خیلی مهم نیست این توضیحات. ولی در حد یه پروپوزال معمولی بنویسین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    من اینو از یکی‌از بچه های اونجا پرسیدم. گفت خیلی مهم نیست این توضیحات. ولی در حد یه پروپوزال معمولی بنویسین
    ممنونم
    اطلاع دارید چه کسی پروپزال را بررسی میکند؟
    و این که در حد ۱۰۰۰ لغت خوبه باشه؟

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

ممنونم
    اطلاع دارید چه کسی پروپزال را بررسی میکند؟
    و این که در حد ۱۰۰۰ لغت خوبه باشه؟
    دوست عزیز پروپوزال برای دانشگاههای استرالیا و نیوزیلند معمولا در حد 3 الی 5 صفحه میباشد. در ضمن این رو هم در نظر بگیرید که معدل و مقالات شما تاثیری به مراتب بیشتر از پروپوزال در موفقیت در پروسه اسکالرشیپ دارند. این رو من به تجربه خدمتتون عرض میکنم.
    پروپوزالها توسط کمیته پذیرش بررسی میگردند(افرادی که در آن کمیته در مورد رشته و پروپوزال شما تخصص دارند).
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    دوست عزیز پروپوزال برای دانشگاههای استرالیا و نیوزیلند معمولا در حد 3 الی 5 صفحه میباشد. در ضمن این رو هم در نظر بگیرید که معدل و مقالات شما تاثیری به مراتب بیشتر از پروپوزال در موفقیت در پروسه اسکالرشیپ دارند. این رو من به تجربه خدمتتون عرض میکنم.
    پروپوزالها توسط کمیته پذیرش بررسی میگردند(افرادی که در آن کمیته در مورد رشته و پروپوزال شما تخصص دارند).
    موفق باشید
    خیلی ممنونم از پاسختون

Junior Member

در ارتباط با ریکامندیشن
    یک استاد در سالفورد انگلیس و یک استادم در دانشگاه کارشناسیم که ملبورن درس خونده بهم ریکام میدن، بقیه اساتید به شرط مقاله بهم ریکام میدن
    به نظرتون میتونه خوب باشه؟
    چقدر ریکامندیشن حساسیت داره ؟

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

در ارتباط با ریکامندیشن
    یک استاد در سالفورد انگلیس و یک استادم در دانشگاه کارشناسیم که ملبورن درس خونده بهم ریکام میدن، بقیه اساتید به شرط مقاله بهم ریکام میدن
    بله اتفاقا خیلی هم خوب است که استادایی که خارج هستند به شما توصیه نامه دهند.
    در مورد نقش ریکام باید بگم که دانشگاه به دانشگاه فرق داره. بعضی دانشگاهها اون نمره نهایی که رفرنس شما در اون فرم به شما اختصاص میدهد را در نظر میگیرند و بعضی دیگر فقط اینکه شما توصیه نامه داشته باشید کفایت میکند. بعضی دانشگاهها هم عنوان میکنند که حتما یکی از ریکامها باید توسط سوپروایزر اپلیکنت نوشته شود...
    ولی بطور کلی درجه علمی استاد، اچ ایندکس استاد در مقالات و محتوای خود توصیه نامه به ترتیب اهمیت هستند.
    راستی من یادمه اکثر دانشگاههای استرالیا و نیوزیلند نیاز به ریکام نداشتند!
    موفق باشید

در ارتباط با ریکامندیشن
    برادر، سعی کن برای این دانشگاه ریکام اولتو از سوپروایزر ارشدت بگیری. فکر کنم براشون مهمه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)