صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 65

موضوع: نمونه کار متناسب با رشته پس از گرفتن PhD در امریکا

Senior Member EHSM آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نمونه کار متناسب با رشته پس از گرفتن PhD در امریکا

واقعا PhD خوندن غیر از بحث فاند چه توجیهی داره؟ تو آمریکا بصورت مستقیم حتی در گرفتن اقامت هم کمکی نمیکنه! لااقل اگر در گرفتن اقامت موثر بود یه چیزی. تازه فاندی هم که میدن ناچیزه!
    چرا کسانی که پی اچ دی میخونن بعد از دو سال اونو تبدیل به مستر نمیکنن!!؟؟ آیا بخاطر اینه که با مستر کاری پیدا نمیکنن؟ اگه با مستر نمیشه مگه با دکترا میشه؟

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط BenFranklin نمایش پست ها
    استاندارد گرفتن tenure در هر دانشگاهی متفاوت هست. کسی رو میشناسم که با مدرک دکترا از هند(97) 2006 به امریکا اومده و 2010 در یک دانشگاه رنک 200+ tenure گرفته. حتی یه استاد ایرانی رو میشناسم که از یه دانشگاه نه چندان رنک بالا کانادا 2001 phd گرفته به امریکا (رنک 100+) اومده و سال 2013 tenure گرفته و خیلی موارد دیگه.
    دقت کنید ایشون سوالشون در مورد کار "پس از گرفتن PhD" بوده نه کسی که PhD رو ول کرده! ایشون اسم intel رو اوردن. من ندیدم کسی بعد از ول کردن PhD در intel یا google کارگرفته باشه مگر اینکه به اندازه 10-20 سال سابقه کار (احتملا همون هفته ای 100 ساعت اینا) جاهای دیگه داشته.
    بله خوب. Alfred University هم استاد می گیره. اون دیگه به خود شخص بستگی داره. صحبت من در مورد دانشگاهای خوب بود.

من هزاران دانشجوی خارجی دیدم با مستر و بدون سابقه کار وارد گوکل شدن. حرف شما در این مورد کاملا اشتباهه. لطفا بدون منبع اطلاعات غلط پست نکنید.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    هفته ای 100 ساعت یعنی چی؟؟؟ یعنی تمام هفت روز هفته بالای 12 ساعت باید کار کنن؟؟!!!
    ممکنه به 14 ساعت هم برسه. بسیاری از استادایی که tenure track هستن آخر هفته هم کار می کنن. البته من برای EE دارم میگم اینا رو. ممکنه رشته های دیگه فرق داشته باشه.

واقعا PhD خوندن غیر از بحث فاند چه توجیهی داره؟ تو آمریکا بصورت مستقیم حتی در گرفتن اقامت هم کمکی نمیکنه! لااقل اگر در گرفتن اقامت موثر بود یه چیزی. تازه فاندی هم که میدن ناچیزه!
    چرا کسانی که پی اچ دی میخونن بعد از دو سال اونو تبدیل به مستر نمیکنن!!؟؟ آیا بخاطر اینه که با مستر کاری پیدا نمیکنن؟ اگه با مستر نمیشه مگه با دکترا میشه؟
    یکی از مزایای دکترا خوندن National Interest هستش. شما اگه مقالات با citation مناسب اون فیلد داشته باشید می تونید خودتون اسپانسر خودتون بشید برای گرین کارد. اللبته این مدل رزومه ساختن کار هر کسی نیست و باید ریسرچ خوب داشته باشید و مقالاتتون cite بشه. من امار دقیقی ندارم ولی زیاد نیستن کسانی که qualify میشن برای این کار.

بعضی ها هم دوست دارن استاد شن و کلا تو آکادمی بمونن.

بعضی ها روشون نمیشه. (اینو جدی من دیدم بین ایرانی ها) می ترسن بین دوست و فامیل بگن فلانی رفت آمریکا نتونست دکترا بگیره!!!

کار پیدا کردن با مستر راحت تر از دکترا هستش جون هم پوزیشنها ببشتره هم ادعای شما پایین تر.

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    ممکنه به 14 ساعت هم برسه. بسیاری از استادایی که tenure track هستن آخر هفته هم کار می کنن. البته من برای EE دارم میگم اینا رو. ممکنه رشته های دیگه فرق داشته باشه.
    منظور من هم همون رشتههای مهندسی بود. یعنی اینها استاد میشن که کلا کار کنن! هفت روز هفته و صبح تا شب!

منظور من هم همون رشتههای مهندسی بود. یعنی اینها استاد میشن که کلا کار کنن! هفت روز هفته و صبح تا شب!
    به خاطر اینکه شما باید فاند بگیرید و ریسرچ کنید و دانشجو فارلعالتحصیل ککنید تا tenure بشید. همینطور الکی که نیست استاد بشید و دیگه بشینید برای خودتون زندگی کنید و حقوق بالا بگیرید. استادی دانشگاه 5-6 سال اولش واقعا فشار کاری بالایی داره.

شما وقتی اپلای می کنید دیدید بعضی استادا میگن فاند نداریم؟ این قضیه واقعا صحت داره!!!! فاند ندارن!!!! به خاطر اینکه فاند گرفتن آسون نیست. مخصوصا برای یک استاد جوان تو یه دانشگاه معمولی.

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    یکی از مزایای دکترا خوندن National Interest هستش. شما اگه مقالات با citation مناسب اون فیلد داشته باشید می تونید خودتون اسپانسر خودتون بشید برای گرین کارد. اللبته این مدل رزومه ساختن کار هر کسی نیست و باید ریسرچ خوب داشته باشید و مقالاتتون cite بشه. من امار دقیقی ندارم ولی زیاد نیستن کسانی که qualify میشن برای این کار.

بعضی ها هم دوست دارن استاد شن و کلا تو آکادمی بمونن.

بعضی ها روشون نمیشه. (اینو جدی من دیدم بین ایرانی ها) می ترسن بین دوست و فامیل بگن فلانی رفت آمریکا نتونست دکترا بگیره!!!

کار پیدا کردن با مستر راحت تر از دکترا هستش جون هم پوزیشنها ببشتره هم ادعای شما پایین تر.
    منظورتون تا چه سایتیشنی هست؟ و تعداد مقالات هم موثره؟ میشناسم بعضیها رو که تعداد سایتیشنهاشون رو با سلف سیت بالا میبرن. گاهی میبینی برای تعداد زیادی از مقالات تمام رفرنسها خودشون هستن!

منظورتون تا چه سایتیشنی هست؟ و تعداد مقالات هم موثره؟ میشناسم بعضیها رو که تعداد سایتیشنهاشون رو با سلف سیت بالا میبرن. گاهی میبینی برای تعداد زیادی از مقالات تمام رفرنسها خودشون هستن!
    والا من شنیدم این قضیه بیشتر quantitative هستش. فکر کنم تو برق دیگه 60 -70 تا به بالا باید داشته باشید. سلف رفرنس رو نمی دونم چک می کنن یا نه. کلا پروسه شناخته شده ای نیست. وکیل باید بگیرید و اون بهتون میگه که شانس دارید یا نه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط BenFranklin نمایش پست ها
    استاندارد گرفتن tenure در هر دانشگاهی متفاوت هست. کسی رو میشناسم که با مدرک دکترا از هند(97) 2006 به امریکا اومده و 2010 در یک دانشگاه رنک 200+ tenure گرفته. حتی یه استاد ایرانی رو میشناسم که از یه دانشگاه نه چندان رنک بالا کانادا 2001 phd گرفته به امریکا (رنک 100+) اومده و سال 2013 tenure گرفته و خیلی موارد دیگه.
    دقت کنید ایشون سوالشون در مورد کار "پس از گرفتن PhD" بوده نه کسی که PhD رو ول کرده! ایشون اسم intel رو اوردن. من ندیدم کسی بعد از ول کردن PhD در intel یا google کارگرفته باشه مگر اینکه به اندازه 10-20 سال سابقه کار (احتملا همون هفته ای 100 ساعت اینا) جاهای دیگه داشته.
    من چند نفر از دوستانم بودند که بخاطر گرفتن پیشنهاد کار از کمپانی های بزرگ دکترا را ول کردند. البته این موضوع مربوط به سالهای قبل و اوج بازار کار نرم افزار و اینترنت بود. الان احتمالا سخت تره.

Senior Member kran آواتار ها

بجز مراکز اکادمیک و همین تعداد پوزیشنی کمی که دوستان گفتند توی شرکتهای صاحب تکنولوژی، این سیل فارغ التحصیلان دکتری مشغول به چه کاری میشند؟
    آیا همشون جذب کار میشند؟ یا بخشیشون به ناچار باید برگردند؟
    آماری که من شنیدم از خود ایران توی 20:30 این بود که ایران بیش از 10.000 دانشجو تو امریکا داره که بیشترشون مربوط به مقاطع تکمیلی هستند. همین مقدار رو شما نسبت بگیرید به سایر کشورهای دیگه متوجه میشیم تعداد فارغ التحصیلها خیلی نجومیه، واقعا اینا کجا مشغول به کار میشند؟ کجا میرند؟ آیا امکان بیکاری هم توی آمریکا و کانادا هستش؟ یا معنا و مفهوم بیکاری متمایزتز از کشور ماست؟
    کلا برا یکی مثل من شرایط خیلی تاریک و نامعلومه. خوشحال میشم اگه دوستان همفکری کنند و مارو یه جوری روشن کنند.

ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)