صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 65 , از مجموع 65

موضوع: نمونه کار متناسب با رشته پس از گرفتن PhD در امریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نمونه کار متناسب با رشته پس از گرفتن PhD در امریکا

پس چراغ اول رو خودم روشن میکنم
    با توجه به نظرات گفته شده پس بطور قطع نمیشه گفت مدرک دکتری یا ارشد از آمریکا بازار کار مناسبی رو برای ما رقم میزنه. بعبارتی تضمینی نیس اگر برای دکتری یا ارشد برای آمریکا اقدام کنیم بشه بعدش کار گیر بیاریم و موقعیتمون مناسب باشه! درسته؟ همه چی بستگی به سطح ما از یادگیری اون کار و داشتن رزومه قوی داره. البته بنظرم این محدود به آمریکا نیس،تمام کشورها مایل هستن کسی وارد سیستم کار بازار یا همون صنعت بشه که رزومه قوی توو اون مورد رو داشته باشه. اینکه فردی تا مدرک phd اومده بالا حتی از یک دانشگاه سطح متوسط،طبیعتا اون کارفرما میدونه طرف وقت جمع کردن رزومه کاری نداشته آنچنان و دوست ارشدیمون توو این مدت کار کرده و رزومه جمع کرده که طبیعتا دستش جلوتره!
    اما از طرفی بحث فاند برای همه ماها مطرحه. ازونجایی که فاند رو برای دکتری راحت تر میدن و آمریکا هم شده سقف آرزوها، خب طبیعتا ممکنه بیشتر ماها برای رسیدن به این مهم واسه دکتری اقدام میکنیم. وقتی دوستانی که نتنها آمریکا بلکه برای هرجای دیگه ای که برای فاند اقدام میکنن ازشون سوال میکنم بعد ازینکه دکتریت رو گرفتی واسه کار چی؟خلاصه مطلب میگن نقدو نباس ول کردو نسیه رو چسبید!

Junior Member

سلام دوستان
    من پزشك عمومى تازه فارغ التحصيل هستم كه قصد گرفتن پذيرش PHD دارم
    بهترين pHd هايى كه يك MD ميتونه بگيره در امريكا چيه؟كسى ميتونه راهنماييم كنه؟؟
    هم از نظر پيدا كردن job هم از نظر درامد و هم اينكه واسه يه خانم مناسب باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Jen نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پزشك عمومى تازه فارغ التحصيل هستم كه قصد گرفتن پذيرش PHD دارم
    بهترين pHd هايى كه يك MD ميتونه بگيره در امريكا چيه؟كسى ميتونه راهنماييم كنه؟؟
    هم از نظر پيدا كردن job هم از نظر درامد و هم اينكه واسه يه خانم مناسب باشه
    genetics, molecular biology, biochemistry, anything related to pharmaceutics
    also if you have interest/talent in math/coding:
    bioinformatics, computational biology and quantitative side of above topics are the best fields right now

یکی از مشاغلی که خیلی از بچه ها ی دکتری اینجا که نمیخوان کار اکادمیک و تو رشته ی خودشون کنن بعد فارغ التحصیلی می رن سراغش، data science هست. الیته رشته های stem

Junior Member

سلام.درباره رشته علوم پایه شیمی چی؟ کاش درباره این رشته هم دوستان میگفتند؟ آیا باید یک رزومه خیلی عالی و بالا داشت برای پیدا کردن کار در رشته شیمی؟؟؟؟؟؟من الان دکترای شیمی ایران هستم. خواستم اگر شد انصراف بدم و اپلای کنم. لطفا اگر اطلاعات دقیق و درستس دارید بگید.ممنون

صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)