صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 37

موضوع: نوشتن SOP برای سفارت خانه استرالیا

پیش فرض پاسخ : نوشتن SOP برای سفارت خانه استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط narje30 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه آیا محدودیتی برای تعداد کلمات SOP سفارت هست یا نه؟ بعضی دانشگاه ها محدودیت دارن ولی برای سفارت چطور؟
    موقع ارسال آنلاین ویزا، در یه قسمت ازتون خواسته میشه gte در قالب 2000 کاراکتر وارد کنین (بیشتر نمیشه). پس وقتی شما gte نهایی نوشتین، باید یه خلاصه حداکثر 2000 کاراکتری ازش دربیارین تا موقع لاج ویزا ازش استفاده کنین.
    ضمنا در انتها هم باید فایل gte اتچ کنین. بچه ها معمولا دو یا حداکثر سه صفحه ای مینویسن؛ اما نکته مهمتر از تعداد صفحات اینه که شما به سئوالات مربوط به gte پاسخ داده باشید (چرا تحصیل در استرالیا؟ چرا این رشته؟ درباره آینده شغلیت؟ و ...). خلاصه باید بتونی بخوبی از پس سئوالات بر بیای تا آفیسر بخوبی متقاعد بشه.
    با آرزوی موفقیت

با سلام
    من دارم روی بحث آماده سازی ارسال ویزای درسی خودم کار میکنم
    در مورد SOP حدود 3 صفحه توضیحات نوشتم ولی در قسمت 15 آماده سازی در وب سایت سفارت، فقط حدود 400 کلمه نیاز هست در صورتی که من حدود 2000 کلمه نوشتم
    آیا در ادامه جای دیگری هست که بخات کل نامه ام رو براشون بفرستم؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط YAhya200016 نمایش پست ها
    با سلام
    من دارم روی بحث آماده سازی ارسال ویزای درسی خودم کار میکنم
    در مورد SOP حدود 3 صفحه توضیحات نوشتم ولی در قسمت 15 آماده سازی در وب سایت سفارت، فقط حدود 400 کلمه نیاز هست در صورتی که من حدود 2000 کلمه نوشتم
    آیا در ادامه جای دیگری هست که بخات کل نامه ام رو براشون بفرستم؟
    ممنون
    فایل کامل را در انتهای اپلبکیشن همراه بقیه مدارک میتونید ارسال کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- امیرکبیر

سلام دوستان

کسی هست که در مورد نوشتن gte همسر بتونه راهنماییم کنه. واقعا نمیدونم چی بنویسم و چه دلایلی بیارم. همسر من لیسانس ریاضی داره و خودم دکتری عران پذیرفته شدم. لطفا اگه کسی تجربه gte همراه اشته راهنمایی کنه. ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering

سلام، معمولا پیشنهاد میکنن که تو sop خودتون یکی دو پاراگراف در مورد همسرتون توضیح بدین که چرا همراه شما میان، مثلا اینکه همراهی ایشون باعث میشه تنها نباشین و بهتر رو تحقیقتون تمرکز کنید و ... من خودم الان منتظر ویزا هستم و همین کار رو کردم. و دیدم تو همین فروم که بچه هایی که این کار رو کردن بدون مشکل ویزا گرفتن.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_eslami_kh نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی هست که در مورد نوشتن gte همسر بتونه راهنماییم کنه. واقعا نمیدونم چی بنویسم و چه دلایلی بیارم. همسر من لیسانس ریاضی داره و خودم دکتری عران پذیرفته شدم. لطفا اگه کسی تجربه gte همراه اشته راهنمایی کنه. ممنون

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    بسیار متشکرم بابت راهنمایی مفیدتون .
    در فرایند تشکیل پرونده جدید در قسمت gte ایا می تونیم ارجاع بدیم به یکی از پیوست ها به دلیل محدود بودن تعداد کلمات یا خیر ؟

کسی با هزینه شخصی بخواد یه رشته غیرمرتبط به سوابق تحصیلی و کاریش بخونه باید GTE رو چطور بنویسه تا موفق به گرفتن ویزا بشه؟
    درضمن تو اون شهری که میخواد تحصیل کنه فامیل هم داشته باشه.

Junior Member

نوشتن SOP یکی از فاکتور های مهم در گرفتن ویزا هست..من متنی رو که برای خودم نوشتم رو اینجا اپلود م یکنم. لطفا فقط صرفا به عنوان یک سمپل استفاده کنید.. کپی کردن جملات میتونه منجر به ابطال ویزای شما بشه..
    ویزای من با شرایط پیچیده که داشتم 43 روزه صادر شد..

متاسفانه سایت اجازه آپلود رو نمیده!

Junior Member

سلام. دوستان من فایلی که برای سفارت اپلودکردم رو اینجا میذارم با توجه یه اینکه این متن قبلا استفاده شده کپی کردن اون ممکنه به ریجکت شدن ویزای شما منجر بشه خواهشمندم فقط به عنوان یه الگو ازش استفاده کنید..

از مدیر محترم تقاضا دارم که فایل رو به صورت ضمیمه قرار بدهد چون سایت به من اجازه نداد...

http://s8.picofile.com/file/8336799042/SOP_GTE.pdf.html

Junior Member

سلام .ببخشید من می خواستم sop برای سفارت بنویسم.سوال من اینه که من به همراه همسر و فرزندم می خوایم بریم .فرمودین که برای همسر یک پاراگراف توضیح بدم .در مورد فرزند چطور؟؟ چه چیزی بنویسم یا اضلا ننویسم
    ممنون که کمک می کنید

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)