صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 35 , از مجموع 35

موضوع: كدوم كرديت كارد تو آمريكا مزاياى بيشترى داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

پیش فرض پاسخ : كدوم كرديت كارد تو آمريكا مزاياى بيشترى داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط VAHID80 نمایش پست ها
    كدوم كرديت كارد تو آمريكا مزاياى بيشترى داره؟
    كدوم خريد ها رو بهتره با كدوم كاردها انجام بديم؟
    مصلا پرواز با ديسكاور؟ گراسرى با چيس؟
    باید دید چه گزینه هایی برای انتخاب دارد. معمولا شرکت های مختلفی که عامل شرکت های اصلی صادر کننده کردیت کرد (ویزا، مستر، امریکن اکسپرس، و ...) برای طرح های کارت های خود اپشن های متنوعی میگذراند که با مرور اطلاعات آنها در سایت هایشان میتوانید بهترین طرح که مناسب خودتان است را انتخاب کنید. با این وصف، فکر کنم از نظر گستردگی شبکه سرویس دهی و پوشش خریدهای اینترنتی و... کارت های شرکت ویزا پوشش بهتر و کاملتری داشته باشند. البته این نظر شخصی بنده است و بسته به موقعیت و استفاده ممکن است، کاملا متفاوت باشد!
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم نظرتون رو درباره این شرکت های که تو ایران (تهران) ویزا و مستر کارت میدن رو بپرسم.
    اگه خوب هستن موقع عقد قرار دادبه چه نکاتی باید توجه کنیم و اینکه این کارت ها در امریکا جواب میده؟

با سپاس

Hi guys. I came to U.S. in January and I got a visa card from Bank of America. I always use this card for my salaries and shoppings.
    How can I offer a credit card?what is the advantages of a credit card? Also which credit card is more appropriate? Thanks a lot

پیش فرض پاسخ : کردیت کارد

نقل قول نوشته اصلی توسط Me4Khodam نمایش پست ها
    مهمترین چیز برای اینکه امتیاز کردیتت بره بالا اینه که باهاش خرید کنی و سر موقع هم پرداختش کنی بدون دیر کرد . اینطورری هر چند ماه یکبار کردیتت رو افزایش میدند.

چندین تا کردیت کارد داشته باشی هم مدیریتش مشکل میشه هم اینکه خرجهات روی چند تا تقسیم میشه . و اگه بخوای پوینت بگیری این پوینتها رو داری سرشکن میکنی بین چندین تا کارت که خاصیتی نداره .
    روی یکیشون تمرکز کن . همین Capital One خیلی خوبه . اون موقع که باهاشون شروع کردم 1000 دلار کردیت بهم دادند . همیشه سر موقع پرداخت کردم . همه مبلغ رو هم پرداخت میکنم همیشه . الان کردیتم رسیده به 20000 تا . پوینت هایی که جمع میکنم ازشون رو یک بار بردم مجانی بلیط هواپیما گرفتم و پول هتل .

سلام. خودِ capitalOne هم کارت های مختلفی داره. به نظرتون برای کدومشون بهتره اپلای کنیم؟ برای من یه آفر از CapitalOne Palntinium اومده که annual fee نداره اما بنظر میرسه که cash back هم نداره.
    هيچ راهي دور نيست....انسان هماني ميشود كه مي انديشد...

درخواست برای کردیت کارت بعدا برای رفت و امد به ایران وبرگشتن به امریکا مشکلی به وجود نمیاره؟؟؟ سفارت ایراد نمیگیره که شمایی که اپلای کردی واسه کردیت کارد چرا برگشتی ایران؟؟؟ چون برای گرین کارت که به انی معنیه که کسی که اپلای میکنه برای گرین کارت یعنی میخواد بمونه پس یک امتیاز منفی اینکه بره به ایران. حالا میخواستم ببینم برای کردیت کارتم همینطوره؟ ممنون میشم خصوصی پاسخ بدین. من گم میکنم که در کدوم پیج سوالم رو پرسیدم

ممنون

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)