صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 35

موضوع: كدوم كرديت كارد تو آمريكا مزاياى بيشترى داره؟

پیش فرض پاسخ : كدوم كرديت كارد تو آمريكا مزاياى بيشترى داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط he
    سلام

ساراخانم:
    1 - این Bank of America مگه تو بحران اقتصادی این دوسال مگه ورشکست نشد؟ با این وجود همچنان توصیه می کنید ما تو این بانک حساب بازکنیم که بتونیم بلافاصله کردیت کارت هم بگیریم؟
    2 - من هرچی تو سایت این Bank of America گشتم، با کی.وورد "Hawaii branch" چیزی واسم نمیاره. این یعنی اینکه این بانک در هاوایی شعبه ای نداره (که باورنکردنیه چون هرساله گردش مالی زیادی در هاوایی صورت میگیره) و منم نمیتونم پس از ورود به آمریکا توش حساب بازکنم. درسته؟ با این حساب من بیخیال این بانک بشم؟
    سلام
    ۱. خیر ور شکست نشده!
    ۲. بهتره که در بانکی حساب داشته باشید که در شهر محل زندگی شما شعبه داشته باشه. در هر حال برای افتتاح حساب در این بانک نیازی نیست حتما ساکن اون شهر باشید.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

alimoeeny
    Guest

کسی با citibank سر و کار نداشته است؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    سلام
    خیر این طور نیست. هنوز هم اقدام دانشجوهای تازه وارد برای کردیت کارد در زمان افتتاح حساب ممکن است.
    همونطور که دوستان گفتن دیگه در حالت عمومی اینطور نیست. الان در بعضی ایالتها این کار شدنیه و در بعضی دیگه شدنی نیست (حتی بین شهرهای ایالتها هم متفاوته). روال عملکرد BOA در ایالتها و حتی شهرهای مختلف فرق داره. مثلا در ایالت تگزاس در هیوستون به شرط داشتن SSN میشه برای کردیت کارد اقدام کرد، اما در لاردو باید برای secure credit card تقاضا کرد. در مقابل در چند county در شرق ایالت میسوری حتی بدون SSN هم میشه تقاضا داد (گرچه احتمال رد شدنش در شرایط فعلی زیاده).

به طور کلی اقدام برای دریافت کردیت کارد (به جز در چند منطقه از چند ایالت) نیاز به SSN داره، برای همین برای دانشجویان تازه وارد ممکن نیست و باید بعد از باز کردن حساب حداقل تا زمان گرفتن SSN صبر کرد.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alimoeeny
    کسی با citibank سر و کار نداشته است؟
    citibank فعلا وضعش به خاطر بازپرداخت نکردن وامها و بدهیهای کارتهای اعتباری بدجوری خرابه. ولی قبلا خیلی خوب کردیت میداده به دانشجوها! فکر کنم همین کارها رو کرده به این روز افتاده

الان خیلی سخت اعتبار میده و درصد خیلی خیلی بالایی رو ریجکت میکنه

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

سلام
    ببنیید وقتی من اومدم از Bank of America یه دبیت کارد گرفتم که همون checking account که پول ریخته بودم ازش خرج میکردم-که همونطور که میدونید این کارت دیگه یه credit card نیست
    بعد از چند ماه در خواست credit card کردم از bank of America -در این مرحله بشما هنوز چیزی بنام Credit Card نمیدن چون کردیتی ندارید هنوز- پس بشما کارتی بنام Secured Visa card میدند-یعنی مجبورید این کارت رو بگیرید تا کریدیت بسازید- تازه اگه درخواست شما approve بشه که معمولا میشه شایدم نشه - بستگی به پولی که توش قرار میدید مثلا بین 300 دلار تا 10000 دلار میتونید ازش استفاده کنید و در زمان مناسب خرج هایی که کردید رو پرداخت کنید تا سقف پولی که توش ریختید (مثل یه کردیت کارد واقعی اما تا یه limit مشخص یعنی همون پولی که شارژ شده) پس از گذشت چند ماه فکرکنم 9 ماه اینها شما اگه کردیت رو ضایع نکرده باشید حالا نوبت درخواست کردیت کارد به معنای واقعیش هست- دیگه داستان اینه

Senior Member

2 - من هرچی تو سایت این Bank of America گشتم، با کی.وورد "Hawaii branch" چیزی واسم نمیاره. این یعنی اینکه این بانک در هاوایی شعبه ای نداره (که باورنکردنیه چون هرساله گردش مالی زیادی در هاوایی صورت میگیره) و منم نمیتونم پس از ورود به آمریکا توش حساب بازکنم. درسته؟ با این حساب من بیخیال این بانک بشم؟
    آدرس شعبه های Bank Of America در هاوایی

http://www.yellowpages.com/name/Hono...ank-of-America

(ظاهرا سایت خود بانک نه نو نقشه و نه تو سرچ در مورد هاوایی و آلاسکا هیچ جوابی نمیده. اما به هر حال این لینک آدرس شعبه ها رو داره)

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    سلام
    ببنیید وقتی من اومدم از Bank of America یه دبیت کارد گرفتم که همون checking account که پول ریخته بودم ازش خرج میکردم-که همونطور که میدونید این کارت دیگه یه credit card نیست
    بعد از چند ماه در خواست credit card کردم از bank of America -در این مرحله بشما هنوز چیزی بنام Credit Card نمیدن چون کردیتی ندارید هنوز- پس بشما کارتی بنام Secured Visa card میدند-یعنی مجبورید این کارت رو بگیرید تا کریدیت بسازید- تازه اگه درخواست شما approve بشه که معمولا میشه شایدم نشه - بستگی به پولی که توش قرار میدید مثلا بین 300 دلار تا 10000 دلار میتونید ازش استفاده کنید و در زمان مناسب خرج هایی که کردید رو پرداخت کنید تا سقف پولی که توش ریختید (مثل یه کردیت کارد واقعی اما تا یه limit مشخص یعنی همون پولی که شارژ شده) پس از گذشت چند ماه فکرکنم 9 ماه اینها شما اگه کردیت رو ضایع نکرده باشید حالا نوبت درخواست کردیت کارد به معنای واقعیش هست- دیگه داستان اینه
    همونطور که گفتم روال همه جا یکسان نیست. بعضی جاها اینجوریه.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط سهیل
    آدرس شعبه های Bank Of America در هاوایی

http://www.yellowpages.com/name/Hono...ank-of-America

(ظاهرا سایت خود بانک نه نو نقشه و نه تو سرچ در مورد هاوایی و آلاسکا هیچ جوابی نمیده. اما به هر حال این لینک آدرس شعبه ها رو داره)
    ممنون از لینک کاربردیتان! آیا همانطور که سارا در زیر گفته، نیازیه حتماً بانکی که میخواهیم ازش حساب داشته باشیم، تو شهر یا ایالت ما شعبه داشته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    سلام
    ۲. بهتره که در بانکی حساب داشته باشید که در شهر محل زندگی شما شعبه داشته باشه. در هر حال برای افتتاح حساب در این بانک نیازی نیست حتما ساکن اون شهر باشید.

Senior Member

ممنون از لینک کاربردیتان! آیا همانطور که سارا در زیر گفته، نیازیه حتماً بانکی که میخواهیم ازش حساب داشته باشیم، تو شهر یا ایالت ما شعبه داشته باشه؟
    ببین خب این منطقیه که بهتره در بانکی حساب باز کنی که در شهر شما شعبه و خدمات داشته باشه! مثلا ممکنه نیاز پیدا کنی از ATM پول بگیری و اگر بانکت در نزدیکی تو ATM نداشته باشه، باید از ATM بانکهای دیگه استفاده کنی و هربار هزینه خدمات بدی. (در حالیکه استفاده از کارت هر بانک در ATM همون بانک مجانیه).
    یا مثلا مشکلاتی پیش بیاد که بخوای بری شعبه. مثلا scholarship خود منو تا 2 ماه اول به صورت یه برگه ای میدادن که حتما باید می بردم به یکی از شعب بانکی که حساب داشتم و میذاشتم به حساب (بانکهای دیگه به گفته همکلاسیهام قبول نمی کردن، البته من هیچوقت نرفتم خودم).

خلاصه که اصراری نیست در بانکی که حضورش در منطقه سکونتت کمرنگه یا اصلا حضور نداره حساب باز کنی. از این گذشته به نظر من بهتره اصلا سعی نکنی این تصمیم رو از اینجا بگیری. وقتی بری اونجا می بینی بقیه دانشجوها دارن چی کار میکنن. با چهارتاشون صحبت می کنی و می فهمی مثلا کدوم بانکها در اون منطقه بهترن. تو آمریکا خدمات بانکها برای دانشجوها تفاوت اونقدر جدی نداره و بعد از داشتن اطلاعات فقط یه مقایسه سرانگشتی کافی خواهد بود تا بتونی یه بانک رو انتخاب کنی.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط سهیل
    ببین خب این منطقیه که بهتره در بانکی حساب باز کنی که در شهر شما شعبه و خدمات داشته باشه! مثلا ممکنه نیاز پیدا کنی از ATM پول بگیری و اگر بانکت در نزدیکی تو ATM نداشته باشه، باید از ATM بانکهای دیگه استفاده کنی و هربار هزینه خدمات بدی. (در حالیکه استفاده از کارت هر بانک در ATM همون بانک مجانیه).
    یا مثلا مشکلاتی پیش بیاد که بخوای بری شعبه. مثلا scholarship خود منو تا 2 ماه اول به صورت یه برگه ای میدادن که حتما باید می بردم به یکی از شعب بانکی که حساب داشتم و میذاشتم به حساب (بانکهای دیگه به گفته همکلاسیهام قبول نمی کردن، البته من هیچوقت نرفتم خودم).

خلاصه که اصراری نیست در بانکی که حضورش در منطقه سکونتت کمرنگه یا اصلا حضور نداره حساب باز کنی. از این گذشته به نظر من بهتره اصلا سعی نکنی این تصمیم رو از اینجا بگیری. وقتی بری اونجا می بینی بقیه دانشجوها دارن چی کار میکنن. با چهارتاشون صحبت می کنی و می فهمی مثلا کدوم بانکها در اون منطقه بهترن. تو آمریکا خدمات بانکها برای دانشجوها تفاوت اونقدر جدی نداره و بعد از داشتن اطلاعات فقط یه مقایسه سرانگشتی کافی خواهد بود تا بتونی یه بانک رو انتخاب کنی.
    سهیل جان توضیحت راهگشا است دوست عزیز. ممنون! با این حساب، من کلاً تصمیمگیری درمورد اسم بانک، نوع حساب، کارت های روی حساب و سرویس های ممکن دیگرش را واگذار میکنم به زمانی که رفتم و پس از دوروز اول دنبالش میافتم. الان میخواستم از چندتا از ایرانی های آنجا سوال کنم و آمار دقیق بگیرم اما با این اوصاف، ترجیح میدهم حضوری همه چاله چوله ها و راه های ممکن را بررسی کنم. بازهم ممنون از کمکت!

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)