صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 35

موضوع: كدوم كرديت كارد تو آمريكا مزاياى بيشترى داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    USA

پیش فرض پاسخ : كدوم كرديت كارد تو آمريكا مزاياى بيشترى داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط VAHID80
    I do have enough credit history for Amrican Express and Discover.

Now my credit is almost excellent.You can get that credit in a year.
    I just wanted to know if you have a good plan on having several cards.

I have heard that
    American Express has a good refund on flights
    Chase card/ future or Platinum on
    Grocery, housing
    Citi fo the new comers

...
    any idea
    ?

alright..thats all true
    Amex is famous for one of those blue transparent cards with a track of a plane on it
    n i think discover generally is the best for the most cash back (5%)
    where ignorance is bliss ....tis fool to be wise

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط he
    سهیل جان توضیحت راهگشا است دوست عزیز. ممنون! با این حساب، من کلاً تصمیمگیری درمورد اسم بانک، نوع حساب، کارت های روی حساب و سرویس های ممکن دیگرش را واگذار میکنم به زمانی که رفتم و پس از دوروز اول دنبالش میافتم. الان میخواستم از چندتا از ایرانی های آنجا سوال کنم و آمار دقیق بگیرم اما با این اوصاف، ترجیح میدهم حضوری همه چاله چوله ها و راه های ممکن را بررسی کنم. بازهم ممنون از کمکت!
    آقا جون عجله نکن. ما موقع رفتن اصلا فکر این چیزا نبودیم. اونجا که رفتی اولین ایرانی که ببینتت خودش حاضر میشه با کله ببرتت بانک و کمکت کنه حساب باز کنی. دلیلشم این هست که همه بانکها به کسی که معرف شما به بانک باشه و به خود شما موقع افتتاح حساب یه مبلغی به عنوان gift میدن که مقدارش بستگی به بانک داره. مثلا chase صد دلار به میده. البته معمولا موقعی این پول رو میدن که direct deposit به حسابتون وارد بشه. ولی خلاصه میدن و همه دوست دارن معرفت بشن و بهت کمک کنن حساب باز کنی ;D
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری Accounting

Arrow پاسخ : كدوم كرديت كارد تو آمريكا مزاياى بيشترى داره؟

آیاتمام بانکها کارت اعتباری خاصی را به مشتریان ارائه میکنند یا انتخاب کارت در هر بانکی، با مشتری است؟

1- من میخوام Visa card بگیرم. نمیدونم کدوم بانک ها این کارت رو میدن و چه فرقی با هم دارن؟ و باصرفه ترینشان کدومه؟
    2- آیا فرقی داره که من حسابم رو توی شعبه ی داخل امریکا باز کنم یا شعبه ای که توی ترکیه هست؟ منظروم اینه مثل ایران نباشه که هر شعبه ساز خودش رو میزنه و درصورت بروز مشکلی برای کارتم بگن برو شعبه ی صادر کننده کارت!!
    3- در هنگام ورود کسی نمیپرسه 40هزار دلار رو از کجا آوردی که میخوای بزاری تو حسابت؟
    4- داخل هر بانکی، شخصی به عنوان مشاور یا راهنما هست که قبل از باز کردن حساب باهاش حضوری/ایمیلی مشورت کنیم؟
    راستی.... من با لاتاری دارم میرم، نــه دانشجویی

سپاس
    ویرایش توسط meweadl : September 17th, 2009 در ساعت 04:44 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط VAHID80 نمایش پست ها
    كدوم كرديت كارد تو آمريكا مزاياى بيشترى داره؟
    كدوم خريد ها رو بهتره با كدوم كاردها انجام بديم؟
    مصلا پرواز با ديسكاور؟ گراسرى با چيس؟
    هیچ کدوم .
    Capital One.
    روی خریدهات پوینت میگیری .
    پوینت ها رو که جمع کنی ، مثلا میتونی بری هتل . برای پرداختش زنگ بزنی به اینها بگی از پوینتهام پول هتل رو بدهید.
    البته من جمع میکنمش برای پول بلیط هواپیمای ایران رفتن . ( اگه روزی روزگاری خواستم برم)

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982 نمایش پست ها
    آقا جون عجله نکن. ما موقع رفتن اصلا فکر این چیزا نبودیم. اونجا که رفتی اولین ایرانی که ببینتت خودش حاضر میشه با کله ببرتت بانک و کمکت کنه حساب باز کنی. دلیلشم این هست که همه بانکها به کسی که معرف شما به بانک باشه و به خود شما موقع افتتاح حساب یه مبلغی به عنوان gift میدن که مقدارش بستگی به بانک داره. مثلا chase صد دلار به میده. البته معمولا موقعی این پول رو میدن که direct deposit به حسابتون وارد بشه. ولی خلاصه میدن و همه دوست دارن معرفت بشن و بهت کمک کنن حساب باز کنی ;D
    جدی ایول نمیدونستم

Junior Member

Arrow کردیت کارد

من 1 سوال در رابطه با کردیت کاردها دارم. من چند ماه پیش حساب سکیوریتی کردیت باز کردم و در این چند ماه هم باهاش کار کردم. این هفته 2 تا نامه از 2 جا capital one platinium و credit online bank برایم اومده که بمن پیشنهاد داشتن کردیت کارد دادند. یکیشون با نرخ بهره 23.90 % و دیگری با 22.9% . در ضمن امتیاز کردیتم هم 681 است.

میخواستم بپرسم اگر بخواهم این امتیازم را بالا ببرم باید پیشنهادهایی که از این بانک ها برای گرفتن کردیت کارد میاید را قبول کنم یا اگر با همون بانک خودم که در آن حساب سکیوریتی کردیت دارم، ادامه بدهم میتوانم کم کم امتیاز کردیتم را بالا ببرم و برای خودم کردیت بسازم؟
    اگر بخواهم برای یکی از این جاها اپلای کنم باید چه شرایطی از این بانک ها یا موسسات را در نظر بگیرم.
    لطفا من را راهنمایی کنید. من اینجا آشنایی که بتوانم این سوالات را بپرسم ندارم.
    در ضمن چرا نمیشه در این تالار پست جدیدی ارسال کرد؟
    ممنون

پیش فرض پاسخ : کردیت کارد

نقل قول نوشته اصلی توسط NICOLE نمایش پست ها
    من 1 سوال در رابطه با کردیت کاردها دارم. من چند ماه پیش حساب سکیوریتی کردیت باز کردم و در این چند ماه هم باهاش کار کردم. این هفته 2 تا نامه از 2 جا capital one platinium و credit online bank برایم اومده که بمن پیشنهاد داشتن کردیت کارد دادند. یکیشون با نرخ بهره 23.90 % و دیگری با 22.9% . در ضمن امتیاز کردیتم هم 681 است.

میخواستم بپرسم اگر بخواهم این امتیازم را بالا ببرم باید پیشنهادهایی که از این بانک ها برای گرفتن کردیت کارد میاید را قبول کنم یا اگر با همون بانک خودم که در آن حساب سکیوریتی کردیت دارم، ادامه بدهم میتوانم کم کم امتیاز کردیتم را بالا ببرم و برای خودم کردیت بسازم؟
    اگر بخواهم برای یکی از این جاها اپلای کنم باید چه شرایطی از این بانک ها یا موسسات را در نظر بگیرم.
    لطفا من را راهنمایی کنید. من اینجا آشنایی که بتوانم این سوالات را بپرسم ندارم.
    در ضمن چرا نمیشه در این تالار پست جدیدی ارسال کرد؟
    ممنون
    مهمترین چیز برای اینکه امتیاز کردیتت بره بالا اینه که باهاش خرید کنی و سر موقع هم پرداختش کنی بدون دیر کرد . اینطورری هر چند ماه یکبار کردیتت رو افزایش میدند.

چندین تا کردیت کارد داشته باشی هم مدیریتش مشکل میشه هم اینکه خرجهات روی چند تا تقسیم میشه . و اگه بخوای پوینت بگیری این پوینتها رو داری سرشکن میکنی بین چندین تا کارت که خاصیتی نداره .
    روی یکیشون تمرکز کن . همین Capital One خیلی خوبه . اون موقع که باهاشون شروع کردم 1000 دلار کردیت بهم دادند . همیشه سر موقع پرداخت کردم . همه مبلغ رو هم پرداخت میکنم همیشه . الان کردیتم رسیده به 20000 تا . پوینت هایی که جمع میکنم ازشون رو یک بار بردم مجانی بلیط هواپیما گرفتم و پول هتل .

Junior Member

مرسی از پاسختون. فقط نمیدونم چقدر بهره در بین آفر ها مناسب است؟ برای کسی که تازه شروع کرده، حداقل چقدر است؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط NICOLE نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون. فقط نمیدونم چقدر بهره در بین آفر ها مناسب است؟ برای کسی که تازه شروع کرده، حداقل چقدر است؟
    در ایالات و دانشگاه ما، به خاطر اینکه برای همه دانشجو ها امکان افتتاح حساب و دریافت کردیت و دبیت کارت وجود داشت ، یک هفته بعد از اینکه رسیدم و حساب باز کردم، به همگیمان کردیت کارت شرکت ویزا با سقف ۵۰۰ دلار در ماه و دبیت کرد شرکت مستر کارت را با برداشت نامحدود دادند. خوبی این کار این بود که برای مورد ما، نیازی به انتظار برای صدور اس.اس.ان نبود و این کارها قبل از ان انجام شد! البته این موضوع بسته به ایالتی که میروید، متفاوت است. اکثر ایالات ها تا زمان صدور اس.اس.ان بهتان کردیت کرد نمیدهند و... بهترین کار، کسب اطلاعات از بچه های ایرانی جایی است که میروید!

Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری Accounting

دوستان کسی میدونه که پس از اینکه حساب در Bank of America یـــا Wells Fargo باز کردیم، چجوری میتونیم از ایران حساب رو آنلاین sign in کنیم؟
    منظورم اینه که نیازی به استفاده از پروکسی و ***** شکن داره؟ یا بدون اون sign in کنم؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)