نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: ویزای ایران برای اتباع غیر ایرانی

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

پیش فرض ویزای ایران برای اتباع غیر ایرانی

سلام دوستان .
    سه تا از دوستهای من کوه نورد حرفه ایی هستند و واسه ماه می میخوان بیان ایران کوهنوردی.
    هر سه مقیم کانادا هستند ولی تابعیت یکیشون هلندیه یکی آمریکایی و یکی هم کانادایی. مجرد مرد بالای سی سال.
    - آیا حتما باید از طریق آژانس اقدام کنن؟ میتونن خودشون از طریق حافظ منافع تو واشنگتن اقدام کنن؟
    - آیا نیاز به دعوتنامه دارند؟
    - آیا من میتونم براشون دعوتنامه بنویسم با اینکه همراهی شون نمیکنم؟ و نسبتی باهاشون ندارم و خانم هستم؟
    - یکی از دوستاان من پزشک ارتش هستند ، فکر میکنید اومدن به ایران براشون ریسکی هست؟

ممنون میشم اگه کسی تجربه مشابهی داره درمیون بزاره.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : ویزای ایران برای اتباع غیر ایرانی

نقل قول نوشته اصلی توسط negnegy نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    سه تا از دوستهای من کوه نورد حرفه ایی هستند و واسه ماه می میخوان بیان ایران کوهنوردی.
    هر سه مقیم کانادا هستند ولی تابعیت یکیشون هلندیه یکی آمریکایی و یکی هم کانادایی. مجرد مرد بالای سی سال.
    - آیا حتما باید از طریق آژانس اقدام کنن؟ میتونن خودشون از طریق حافظ منافع تو واشنگتن اقدام کنن؟
    - آیا نیاز به دعوتنامه دارند؟
    - آیا من میتونم براشون دعوتنامه بنویسم با اینکه همراهی شون نمیکنم؟ و نسبتی باهاشون ندارم و خانم هستم؟
    - یکی از دوستاان من پزشک ارتش هستند ، فکر میکنید اومدن به ایران براشون ریسکی هست؟

ممنون میشم اگه کسی تجربه مشابهی داره درمیون بزاره.
    بعد از مصوبه اخیر مجلس آمریکا توصیه نمیشه. به خصوص اون دوستان غیر آمریکاییتون اگه به ایران سفر کنن، بعد از سفر به ایران، برای ورود به آمریکا باید تقاضای ویزای آمریکا بدن با اینکه سیتیزن هلند و کانادا هستن. اینجا بیشتر توضیح دادم در مورد مصوبه اخیر مجلس آمریکا

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2153070
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    بعد از مصوبه اخیر مجلس آمریکا توصیه نمیشه. به خصوص اون دوستان غیر آمریکاییتون اگه به ایران سفر کنن، بعد از سفر به ایران، برای ورود به آمریکا باید تقاضای ویزای آمریکا بدن با اینکه سیتیزن هلند و کانادا هستن. اینجا بیشتر توضیح دادم در مورد مصوبه اخیر مجلس آمریکا

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2153070

ممنون بابت پاسختون. اتفاقا صحیت این قضیه هم پیش اومد ولی براشون مهم نیست. دور از جون خیلی کله خر هستند. و الیته اون مصوبه جدید شامل شهروند کانادا نمیشه پس عملا فقط هلندیه در آینده احتمال داره مشگل داشته باشه.
    بیشتر دنبال را اومدن هستن تا قضایای بعدش. من برای دخترم از طریق مادرم در ایران ویزا گرفتم که ایشون دعوتنامه برای نوه اشون دادن وایران راحت ویزا داد. ولی نمیدونم مادرم میتونه برای دوست هام که نسبت ندارن هم دعوتنامه بدن یا نه.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط negnegy نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسختون. اتفاقا صحیت این قضیه هم پیش اومد ولی براشون مهم نیست. دور از جون خیلی کله خر هستند. و الیته اون مصوبه جدید شامل شهروند کانادا نمیشه پس عملا فقط هلندیه در آینده احتمال داره مشگل داشته باشه.
    بیشتر دنبال را اومدن هستن تا قضایای بعدش. من برای دخترم از طریق مادرم در ایران ویزا گرفتم که ایشون دعوتنامه برای نوه اشون دادن وایران راحت ویزا داد. ولی نمیدونم مادرم میتونه برای دوست هام که نسبت ندارن هم دعوتنامه بدن یا نه.
    حق با شماست. کانادا جزء اون ۳۸ کشور نیست. اینجا توضیح داده درباره شرایط معافیت از ویزای آمریکا

https://travel.state.gov/content/vis...r-program.html

ولی همینجا هم گفته که قراره مصوبه اخیر مجلس رو اعمال کنن و لینک داده به وبسایت وزارت امنیت ملی آمریکا.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)