صفحه 13 از 15 نخستنخست ... 3456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 149

موضوع: مباحث مربوط به فريت بار به سوئد

Member dalton_2563 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Gothenburg University - Software Engineering and Management

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به فريت بار به سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa نمایش پست ها
    یه سئوال من الان یه چمدان سایز 3 ام رو با لباس پر کردم و وزنش 15 کیلو هست یه دونه دیگه هم سایز بزرگ باز پرشده اونم 15 کیلو حالا ساک دستی و کوله رو که بریم داخل هم وزن میشه یعنی با اونا باید 30 کیلو باشه یا بدون اونا ؟ به نظرتون دو چمدان بزرگ لباس منطقیه که وزنشون با هم 30 کیلو باشه آخه همه میگن یه چمدان 30 کیلویی واسه تو بار ؟
    شما می تونید 30 کیلو بدین به قسمت بار و 7 کیلو هم با خودتون ببرید داخل هواپیما که البته بیشتر هم می تونید, اینم بگم اگر مثلا 2 ساک باشه و مجموعا 35 کیلو به شما ایراد نمی گیرند ولی اگر یک تیکه باشه و 35 کیلو بهتون ایراد میگیرند
    You need to walk before you can run.
    But No, You need something to run towards!

Junior Member

سلام شيدا جان
    من 12 آگوست پروازم بود و الان هم استکهلم هستم، منتها يک مقداری از وسايلم تهران موند که خانواده ام می خوان برام بفرستند. اگه لطف کنی و تلفن تماستو به من بدی که بتونم بارهامو با شما بفرستم ممنون می شم.
    با تشکر
    رزا بنیادی

نقل قول نوشته اصلی توسط sheidakhareji2 نمایش پست ها
    سلام به همه!

من و یکی از بچه های دیگه که پروازهامون 24 و 25 آگوست هست میخوایم بارهامون رو فریت کنیم...اگر کسانی هستن که میخوان برای استکهلم فریت کنن به ما خبر بدین !

منتظریم

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa نمایش پست ها
    سلام دوستان من و شوهرم هم 23 آگوست پرواز داریم به گوتنبرگ از شیراز و می خواستیم بارمون رو فریت کنیم اما کمتر از 45 کیلو هست اگه کسی لازم داره میتونیم رو هم بذاریم و فریت کنیم که ارزون در بیاد
    سلام
    من 15 آگوست پرواز داشتم و بار فریت نکردم. ولی بارام یکسیرشون ایرانه. اگه بتون بارای منم با بارای حودتون فریت کنید خیلی خوب میشه

Junior Member

سلام
    از بچه ها کسی هست که هنوز توی ایران باشه و بار بخواد فریت کنه؟ به من خبر بدین سریع

Junior Member

Unhappy پاسخ : مباحث مربوط به فريت بار به سوئد

سلام
    ممنون از دوستانی که اطلاعات دادن
    من واسه 23 آگوست ایران ایر به گوتنبرگ بلیط داشتم اما چون ویزام نیومد؛ مجبور شدم که کنسل کنم برای شنبه 28 آگوست با ترکیش بلیط گرفتم. میخوام که بارم رو فریت کنم تا آخر هفته. کسی هست که باهم شریک بشیم؟ من حدود 25-30 کیلو بار دارم.
    این میل منه

ویرایش توسط Pearson : July 17th, 2011 در ساعت 06:15 AM

دوستان من 15 روزه بارم را فریت کردم ولی از فرودگاه امام حرکت نکرده و می گند چون تحریم هستیم بنزین نداریم. کسی با مشکل من مواجه شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    لطفا قبل از رفتنتان مطمئن شوید و بعد اقدام به فریت کنید تا مثل من بلا سرتون نیاد.

Junior Member

یکی از دوستان من هم با مشکل شما مواجه بود ( دانمارک ) ولی دو روزه بارش اومد

سلام به همه
    من دانشجوی شهر اومئو در سوئد هستم، هفته پیش (16jan2011)به اومئو اومدم و یه سری بار هم فریت کرده بودم که اینجا بدون دردسر گرفتمش. اگه کسی هست که قصد اومدن به اومئو را داره و می خواد بار فریت کنه من یه سری بار دیگه می خوام از تهران برام بیارن و حاضرم در فریت بار شریک بشم. (می دونین که اگه بار 100 میلو بشه قیمتش مناسبتر می شه)
    yahoo ID man:ladygoshasb@yahoo.com

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elika67 نمایش پست ها
    برای فریت بار تو مقصد ازمون پولی میگیرن؟اگه آره چقدر؟بارامونو باز میکنن؟
    در مقصد ازتون پول خواهند گرفت. اما مثل ایران نیست که همه چیزتون رو زیر و رو کنن تا تحویل بدن. همون طوری بسته بدون نگاه کردن میدن.
    برای حملش اما باید تاکسی بگیرین بی شک.
    پاسبان حرم دل شده‌ام شب همه شب ، <br />تا در اين پرده جز انديشه او نگذارم ..

Junior Member

سلام
    من حدود 31 ژانویه میرسم استکهلم. البته چند روز زودتر حرکت می کنم میرم ترکیه. کسی بار داره میتونه من ببرم براش سوئد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)