صفحه 2 از 15 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 149

موضوع: مباحث مربوط به فريت بار به سوئد

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به فريت بار به سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط bonjovi
    آیا فریت فقط برای استکهلم دارن و یا میشه برای گوتنبرگ هم که ÷رواز داره فریت کرد
    به هر كجا كه از ايران پرواز باشه مي توان فريت كرد
    و چون براي سوئد فقط گوتنبرگ و استكهلم پرواز هست فقط به اين دو شهر مي شه فريت كرد

بچه ها 100 کیلو بالاتر میشه کیلویی 1000 تومان .. واسه همین اگه چندتایی باشید به صرفه است.
    احرشم 0.03 گل مبلفو مالیات هم میگیرن.
    ....<br />نامه بر باد... نامه بر اب.. نامه های بی جواب<br />به نشون و نام اون که اومد و رفت مثل یه خواب<br />....<br />جه غریبه این دل من

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

من واسه اول آگوست (شنبه ۱۰ مرداد) به مقصد استکهلم بلیط ایران ایر دارم . کسی هست که این تاریخ بره استکهلم ؟

اگه هست باید حداکثر تا چهار شنبه قبلش بارارو تحویل داد ....

کسی اگه هست اطلاع بده لطفا ...
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

دوستان توجه كنند كه افرادي هستند كه در شركت هاي باربري كار مي كنند و با ايران اير قرار داد دارند و نرخ انها كمي بالاتر از خود ايران اير هست

در پست اولي كه زدم 4000 تومان نرخ يكي از اين شركتها هست و هنگامي كه به قسمت بار ايران اير مراجعه مي كنيد حتما" به خود قسمت فروش بار ايران اير مراجعه كنيد كه نرخ آن كمتر است

همانطور كه وحيد جان گفت كيلويي 2870 تومان زير 100 كيلو و بالاي 100 كيلو ، 1250 تومان به مقصد استكهلم

براي ارسال هم به آدرس زير برويد:

ترمينال بار فرودگاه امام خميني - در حراست را كه رد كرديد سمت راست اولين دفتر - فروش بار ايران اير ساعت كار : 8.5 الي 14

موادي هم كه پرسيدم كه نبايد در بار فريت باشه :

مواد خوراكي فاسد شدني - سركه و آبليمو - عطر و ادكلن

تمامي اطلاعات را از طريق تلفن پرسيدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط naserraja
    اونجوری که من پرسیدم ایران ایر راحت بار رو فریت میکنه تا استکهلم.اما مسئله اصلی اینه که از استکهلم تا شهر خودمون چجوری باید بار رو ببریم.دوستانی که سوئد هستن کمک کنن.مثلا با قطار چقدر میشه حد اکثر بار برد؟وانت و این چیزا هم که اونجا نیست یا اگه باشه خدا تومن(کرون) هزینه داره.درسته؟
    کسی نظری نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط naserraja
    کسی نظری نداره؟
    من از چند نفر كه آنجا بودند پرسيدم و گفتند كه ميزان بار محدود براي ترن وجود ندارد

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

دوستاني كه قرار بود حداكثر تا 8 آگوست مساله فريت بار رو مشخص كنند، هر كدوم وضعيتشون معلوم شده اعلام كنند.
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

Junior Member

من زنگ زدم ترمینال بار در فرودگاه امام ولی‌ به من گفت برای گتنبورگ زیر ۳۴ کیلو کیلویی‌ حدود ۳۸۰۰ پول فریت می‌شه. کسی‌ هست که به قیمت ارزونتر فریت سراغ داشته باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tornado
    دوستاني كه قرار بود حداكثر تا 8 آگوست مساله فريت بار رو مشخص كنند، هر كدوم وضعيتشون معلوم شده اعلام كنند.
    سلام
    من مشکلی برام پیش اومد که اصلا تهران نبودم این چند روز و هنوز نتونستم چمدونامو ببندم.
    ولی 10-12 کیلو اعلام میکنم.

سلاخی می گریست
    به قناری کوچکی دل باخته بود ...

babak.sweden
    Guest

قابل توجه دوستانی که 17 آگوست به مقصد یوتبوری با ایران ایر پرواز دارن
    50 کیلو از بارمو می خوام فریت کنم اگه کسی هست که بار زیاد داره و مایل به فریت بار هست می تونه 50 کیلو بارشو با من فریت کنه که جمعا 100 کیلو با هم فریت کنیم که از احاظ اقتصادی به صرفه در بیاد ، هزینه فریت 50 کیلو و 100 کیلو یکی هست تقریبا 140 هزار تومن که هزینه را نصف می کنیم نفری 70 تومن
    اگه کسی مایل بود سریع تر با پیغام خصوصی خبرم کنه ، 3 روز قبل پرواز باید بارو تحویل بدیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)