صفحه 4 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 149

موضوع: مباحث مربوط به فريت بار به سوئد

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به فريت بار به سوئد

من 13 آگوست پرواز دارم و فردا باید بار رو تحویل بدم
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

آخر این هفته یا هفته آینده به استکهلم فریت ندارید؟در صورتی که صد در صد اطمینان دارید به من پ خ بدید..ممنون
    دلا دیدی که خورشید از شب سرد/ چو آتش سر ز خاکستر بر آورد// زمین و آسمان، گلرنگ و گلگون/ جهان دشت شقایق گشت ازین خون// نگر تا این شب خونین سحر کرد/ چه خنجرها که از دلها گذر کرد...

آیا میشه هم زمان با پروازمون بارمون رو فریت کنیم؟؟؟آیا باید در ساعات اداری بریم حتما؟؟؟مثلا 4صبح برم میتونم اینکارو انجام بدم و 8هم پرواز دارم؟؟؟؟ زنگ زدم فرودگاه گفت ساعات اداری باید زنگ بزنم.....
    دلا دیدی که خورشید از شب سرد/ چو آتش سر ز خاکستر بر آورد// زمین و آسمان، گلرنگ و گلگون/ جهان دشت شقایق گشت ازین خون// نگر تا این شب خونین سحر کرد/ چه خنجرها که از دلها گذر کرد...

نقل قول نوشته اصلی توسط mariaa
    آیا میشه هم زمان با پروازمون بارمون رو فریت کنیم؟؟؟آیا باید در ساعات اداری بریم حتما؟؟؟مثلا 4صبح برم میتونم اینکارو انجام بدم و 8هم پرواز دارم؟؟؟؟ زنگ زدم فرودگاه گفت ساعات اداری باید زنگ بزنم.....
    ُنه نميشه خارج از ساعان اداري بار رو فريت كرد. من خودم هم ساعت 4:30 پرواز دارم و متصدي ايران اير گفت كه بايد چند روز قبل بيام و بار رو فريت كنم.

ظاهران iranair بار های زیر 40 کیلو را فریت نمی کنه...حداقل به من اینطور گفتن...کسی اطلاعی داره؟
    There`s no time to waste on the empty fights...I`m on your side...

Junior Member

سلام دوستان،
    من به اميد خدا 24 آگوست با ايران اير به گوتنبرگ پرواز دارم و می خوام حدود 60 کيلو از بارم رو فريت کنم.
    امروز با ايران اير در فرودگاه امام تماس گرفتم. گفتند که زير 100 کيلو هزينش می شه 130 هزار تومن. يعنی فرقی نمی کنه که مثلآ 60 کيلو باشه يا 70 کيلو؟ لطفآ اگر کسی اطلاع داره کمک کنه. چون اگر اين طور باشه من تنهايی بارم رو فريت می کنم، اما اگر نه، به دوستانی که همون روز پرواز دارن، پيشنهاد می کنم با هم اين کار رو انجام بديم. ممنون
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

Junior Member

دوست عزیز شما وقتی میخوای 60 کیلو بار فریت کنی یعنی حدود 100 کیلو بار داری !!! به این هم فکر کن که جابجایی این همه بار تو سوئد کار راحتی نیست ... به نظر من با توجه به این که همه چی تو سوئد پیدا میشه بردن همه چی از ایران کار چندان درستی نیست از ما گفتن بود چون من دردسر بار زیاد رو داشتم .

من به دوستانی که می خواهند شهرهایی غیر از استکهلم یا گوتنبرگ برند پیشنهاد می کنم زیاد بار فریت نکنند چون بردن این بارها به شهرهای دیگر مخصوصا" با ترن که میخواهید برید خیلی مشکل است(تجربه خودم)
    ولی اگر در این دو شهر هستید خیلی راحت می توانید بارهای فریتی خود را تحویل بگیرید که با تاکسی راحت می توانید ببرید

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

من برای حمل بار از فریت فرودگاه تا خونه 375 کرون دادم.
    به نظرم میصرفه. البته بستگی داره که چقدر وسیله دارید.
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tornado
    من برای حمل بار از فریت فرودگاه تا خونه 375 کرون دادم.
    به نظرم میصرفه. البته بستگی داره که چقدر وسیله دارید.
    من از آرلاندا تا اوپسالا (منطقه Flogsta) دقيقا 650 كرون دادم :'(

البته من 128 كيلو بار داشتم ....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)