صفحه 5 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 149

موضوع: مباحث مربوط به فريت بار به سوئد

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به فريت بار به سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidR
    من از آرلاندا تا اوپسالا (منطقه Flogsta) دقيقا 650 كرون دادم :'(

البته من 128 كيلو بار داشتم ....
    این که نزدیک استکهلم هست
    اگر بخوای بفرستی Blekinge باید بالای 1000 تا بدی

دوستانی که بارتون رو فریت کردید با ایران ایر دقیقا چند روز طول کشید؟به مشکل برنخوردید؟راضی بودین؟پول انبار ندادید؟
    ممنون
    دلا دیدی که خورشید از شب سرد/ چو آتش سر ز خاکستر بر آورد// زمین و آسمان، گلرنگ و گلگون/ جهان دشت شقایق گشت ازین خون// نگر تا این شب خونین سحر کرد/ چه خنجرها که از دلها گذر کرد...

Junior Member

پیش فرض فريت بار به کانادا

سلام

میخواستم بدونم که آیا میشه بارهامون را خانواده یک ماه بعد از رسیدنمون به مقصد برامون از طریق فرودگاه امام Freight کنند یا فقط روی بلیط خودمون باید بار را فریت کنیم؟

ممنون
    ویرایش توسط Blue.Boy : August 29th, 2009 در ساعت 12:15 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فريت بار به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط blue.boy نمایش پست ها
    سلام

میخواستم بدونم که آیا میشه بارهامون را خانواده یک ماه بعد از رسیدنمون به مقصد برامون از طریق فرودگاه امام freight کنند یا فقط روی بلیط خودمون باید بار را فریت کنیم؟

ممنون
    بچه ها یکی این جواب سوال را لطفا بده. خیلی فوریه
    ممنون

پیش فرض پاسخ : فريت بار به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط blue.boy نمایش پست ها
    سلام

میخواستم بدونم که آیا میشه بارهامون را خانواده یک ماه بعد از رسیدنمون به مقصد برامون از طریق فرودگاه امام freight کنند یا فقط روی بلیط خودمون باید بار را فریت کنیم؟

ممنون
    تا جایی که من میدونم و معمول هست، این کار امکان پذیر نیست و شما بار رو با بلیطی که دارید ارسال میکنید و این حتما باید قبل از پرواز باشه. برای یک جواب با اطمینان کامل زنگ بزنید به بخش بار ایران ایر و بپرسید.
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mariaa نمایش پست ها
    دوستانی که بارتون رو فریت کردید با ایران ایر دقیقا چند روز طول کشید؟به مشکل برنخوردید؟راضی بودین؟پول انبار ندادید؟
    ممنون
    واسه من تقريبا با خودم رسيد .

تا حدود يه هفته پول انبار نميگيرن . البته از من حدود 300 كرون به عنوان پول گمرك و انبار و ... گرفتن !
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

وسایل رو میگردند؟خودمون نباید چسب بزنیم؟
    دلا دیدی که خورشید از شب سرد/ چو آتش سر ز خاکستر بر آورد// زمین و آسمان، گلرنگ و گلگون/ جهان دشت شقایق گشت ازین خون// نگر تا این شب خونین سحر کرد/ چه خنجرها که از دلها گذر کرد...

خیر
    ولی زمانی که می خواهید بارها را فریت کنید بعضی از مواد ممنوعه هستند که باید با قسمت فریت تماس بگیرید و بپرسید
    سوئد هم که تحویل می گیرد فقط می پرسد که داخلش چیه؟! همین

میخوام بار فریت کنم 2-3 هفته دیگه اگه کسی بارش مونده به من پ خ بده

Junior Member

به صورت کلی تحویل باری که به صورت فریت به فرودگاه آرلاندا ارسال شده,کار ساده ای نیست . محل تحویل بار Cargo S.A.S از مرکز اصلی فرودگاه فاصله داره و برای رفت و آمد به اونجا و گمرک در مرکز پلیس و مخصوصا" بعد از تحویل بار باید ماشین داشته باشید یا با تاکسی رفت و آمد کنید.همینطور قبل از حرکت ساعت کاری رو باهاشون چک کنید.
    Cargo S.A.S: 087973374,3664

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)