صفحه 6 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 149

موضوع: مباحث مربوط به فريت بار به سوئد

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به فريت بار به سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط parastou نمایش پست ها
    به صورت کلی تحویل باری که به صورت فریت به فرودگاه آرلاندا ارسال شده,کار ساده ای نیست . محل تحویل بار Cargo S.A.S از مرکز اصلی فرودگاه فاصله داره و برای رفت و آمد به اونجا و گمرک در مرکز پلیس و مخصوصا" بعد از تحویل بار باید ماشین داشته باشید یا با تاکسی رفت و آمد کنید.همینطور قبل از حرکت ساعت کاری رو باهاشون چک کنید.
    Cargo S.A.S: 087973374,3664
    آره این cargo City حدود یه ربع پیاده از فرودگاه فاصله داره. اما تو خود cargo هیچ مشکلی نیست.
    اگه مثل من ماشین نداشته باشید می تونید وقتی باراتونو تحویل گرفتید زنگ بزنید تاکسی بیاد. ضمنا security guard اونجا فوق العاده خوش برخورد هستن کلی میگید و میخندید تا تاکسی بیاد. واسه من که اینطوری بود
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

سلام
    اول از همه عذرخواهي مي كنم اگر در بخش درستي سوالم رو مطرح نكردم. مي خواستم ببينم كه فريت براي فرانسه هم ميشه كرد، پس چرا همه فقط در مورد سوئد حرف مي زنند. از طرف ديگه آيا در مقصد بايد پول گمرك داد؟ بسته بندي باري كه مي خوايم فريت كنيم چه جوريه (تو چمدون، كارتن و ...)
    آيا فقط كتاب رو ميشه فريت كرد يا لباس و وسايل خونه مثل پلوپز و .. رو هم ميشه فريت كرد؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tefan5 نمایش پست ها
    سلام
    اول از همه عذرخواهي مي كنم اگر در بخش درستي سوالم رو مطرح نكردم. مي خواستم ببينم كه فريت براي فرانسه هم ميشه كرد، پس چرا همه فقط در مورد سوئد حرف مي زنند. از طرف ديگه آيا در مقصد بايد پول گمرك داد؟ بسته بندي باري كه مي خوايم فريت كنيم چه جوريه (تو چمدون، كارتن و ...)
    آيا فقط كتاب رو ميشه فريت كرد يا لباس و وسايل خونه مثل پلوپز و .. رو هم ميشه فريت كرد؟
    ممنون
    دوست عزيز همونطور كه خودتون هم فرموديد سوالتون رو اصلا جاي مناسبي مطرح نكرديد و بزودي حذف خواهد شد. به دليل اينكه ايجا انجمن سود هست و اين تاپيك زير مجموعه انجمن سوئد هست و در عنوان تاپيك هم واضح هست كه چرا تمامي ارسالها فقط مباحث مربوط به فريت بار به سوئد مي باشد! شما ميتونيد سوالتون رو در تاپيكي مشابه در انجمن مربوطه (فرانسه) مطرح كنيد.

موفق باشيد.
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

من الان سوئد هستم و می خوام برام وسایلی که همرام نیاوردم اما اینجا بهشون احتیاج دارم رو برام از ایران بفرستن با پست تی ان تی چک کردن گفته نمی شه بسته رو ارسال کرد و فقط می شه وسایل نو رو ارسال کرد به سوئد در غیر اینصورت گمرک سوئد اشکال می گیره!
    می خواستم بدونم راهی است که بشه از ایران وسایلی که نو نیستن رو پست کرد به سوئد؟

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sweden in process نمایش پست ها
    من الان سوئد هستم و می خوام برام وسایلی که همرام نیاوردم اما اینجا بهشون احتیاج دارم رو برام از ایران بفرستن با پست تی ان تی چک کردن گفته نمی شه بسته رو ارسال کرد و فقط می شه وسایل نو رو ارسال کرد به سوئد در غیر اینصورت گمرک سوئد اشکال می گیره!
    می خواستم بدونم راهی است که بشه از ایران وسایلی که نو نیستن رو پست کرد به سوئد؟
    تا اونجایی که من پرسیدم اگه اجناس شما لباس، دارو و... هست میشه با پست مطبوعاتی ارسال کرد.
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

نقل قول نوشته اصلی توسط tornado نمایش پست ها
    تا اونجایی که من پرسیدم اگه اجناس شما لباس، دارو و... هست میشه با پست مطبوعاتی ارسال کرد.
    ممنون از جوابتون

فقط اینکه باید کجا این پست رو انجام داد شرکت خاصی هست یا همون اداره پست ایران باید رفت و ازشون خواست تا بسته رو پست کنن؟

ممنون از جوابتون

فقط اینکه باید کجا این پست رو انجام داد شرکت خاصی هست یا همون اداره پست ایران باید رفت و ازشون خواست تا بسته رو پست کنن؟
    ممنون

من بسته ام رو دریافت کردم البته باپست معمولی
    از دوستان اگر کسی در مورد کشور سوئد سئوالی داره که تو فروم مطرح کرده برام فقط لینک سئوال رو پیغام خصوصی بدن خوشحال می شم کمک کنم

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

ممنون از جوابتون

به پست مراجعه کنید؛ خودشون راهنمایی می کنند
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

من از کپنهاگ می خواهم به لوند بیایم
    می خواستم بدونم اگه بارمو با ایرانایر فریت کنم میتونم به لوند ببرم و هزینش چقدر میشه اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه
    متشکرم

Senior Member

من تحقيق كردم براي فريت بار لازم نيست خودمون بريم فرودگاه امام ما كه شيراز هستيم اينجا شركت هايي هست كه اين كار رو خودشون براتون انجام ميدن خودشون هم ميان تو خونه و بسته بندي مي كنند و مي فرستند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)