صفحه 18 از 20 نخستنخست ... 891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 195

موضوع: تجارب Re-scoring در آزمون iBT

پیش فرض پاسخ : کسی تجربه rescoring تافل IBTداره؟

من نمره ام امروز اومده writing ام شده 21 در حالی که level اام رو یکی fair و یکی دیگه رو Good زده
    من دو ماه پیش هم تافل داده بوده نمره writing ام شده بود ۲۲ و هر دو بخش هم fair شده بودم
    اصن نمی فهمم چطور می شه نمره اخیرم کمتر از قبلی شه در حالی که performance بهتری ام برام رد شده
    خودم هم بر این باورم که writing رو این سری بهتر زدم
    لطفا راهنمایی کنید از جهتی ام نمی خام هزینه rescoring بدم

ApplyAbroad Veteran
    Souri_RS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Atmospheric Physicist at Harvard-Smithsonian

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrustheyoung نمایش پست ها
    من نمره ام امروز اومده writing ام شده 21 در حالی که level اام رو یکی fair و یکی دیگه رو Good زده
    من دو ماه پیش هم تافل داده بوده نمره writing ام شده بود ۲۲ و هر دو بخش هم fair شده بودم
    اصن نمی فهمم چطور می شه نمره اخیرم کمتر از قبلی شه در حالی که performance بهتری ام برام رد شده
    خودم هم بر این باورم که writing رو این سری بهتر زدم
    لطفا راهنمایی کنید از جهتی ام نمی خام هزینه rescoring بدم
    سلام دوست عزیز
    اون fair و good کاملا Qualitative هستند و عجیبه از این روش میخواین مقدار عددی بدست بیارین.
    برای مثال دوتا fair ممکن بود از 3.5 و 3.75 باشه (معمولا از 4 تا 5 good هست)، اما یه good و یه fair به اشکال مختلف باشه که نمره از قبلی پایین تر بیاد (مثلا 4 و 3 دقیقا میشه 21).
    اگر احساس قوی داشتین که بهترین، قطعا هزینه رو میدادین، مسئله‌ی مهمتر اینه که زیر 24 نمره خوبی برای TA شدن هم نیست پس اگر این قسمت برای شما حیاتی هست، توصیه میکنم تلاش بیشتری کنین.
    ارادتمند
    امیر
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالاتی که در سطح انجمن قابل پرسش‌اند به شکل پیام خصوصی معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Souri_RS نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اون fair و good کاملا Qualitative هستند و عجیبه از این روش میخواین مقدار عددی بدست بیارین.
    برای مثال دوتا fair ممکن بود از 3.5 و 3.75 باشه (معمولا از 4 تا 5 good هست)، اما یه good و یه fair به اشکال مختلف باشه که نمره از قبلی پایین تر بیاد (مثلا 4 و 3 دقیقا میشه 21).
    اگر احساس قوی داشتین که بهترین، قطعا هزینه رو میدادین، مسئله‌ی مهمتر اینه که زیر 24 نمره خوبی برای TA شدن هم نیست پس اگر این قسمت برای شما حیاتی هست، توصیه میکنم تلاش بیشتری کنین.
    ارادتمند
    امیر
    متشکرم امیر عزیز
    درست که کیفی هستند ولی برای fair و good محدوده نمره در نظر گرفتند که با در نظر گرفتن پایین امتیاز از هر کدام شان باید بشم 21 ولی این نمره پایین ترین نمره ممکن است یعنی در بدبینانه ترین حالت اش علاوه بر این با قیاسی که با امتحان قبلی ام به صورت ذهنی انجام می دم انتظار بیش تر از این رو دارم

Writing 0–30 score scale Good (24–30)
    Fair (17–23)
    Limited (1–16)

درخواست rescoring می دم ولی قبلش دو تا مساله یک در ets اومده که شما نمی توانید rescoring کنید اگه نمره تون به دانشگاه فرستاده شده باشه و دیگه این که با تلفن و ایمیل چقدر احتمال بررسی از طرف اونا وجود داره
    Can I request a score review of my Speaking and/or Writing responses?
    Note: Your test cannot be reviewed if you have already requested that your scores be sent to an institution or agency.Who do I contact if there is a problem with my score report?Email toefl@ets.org or call ETS at 1-609-771-7100 (outside the United States and Canada) or 1-877-863-3546 (United States and Canada),

ApplyAbroad Veteran
    Souri_RS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Atmospheric Physicist at Harvard-Smithsonian

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrustheyoung نمایش پست ها
    متشکرم امیر عزیز
    درست که کیفی هستند ولی برای fair و good محدوده نمره در نظر گرفتند که با در نظر گرفتن پایین امتیاز از هر کدام شان باید بشم 21 ولی این نمره پایین ترین نمره ممکن است یعنی در بدبینانه ترین حالت اش علاوه بر این با قیاسی که با امتحان قبلی ام به صورت ذهنی انجام می دم انتظار بیش تر از این رو دارم

Writing 0–30 score scale Good (24–30)
    Fair (17–23)
    Limited (1–16)

درخواست rescoring می دم ولی قبلش دو تا مساله یک در ets اومده که شما نمی توانید rescoring کنید اگه نمره تون به دانشگاه فرستاده شده باشه و دیگه این که با تلفن و ایمیل چقدر احتمال بررسی از طرف اونا وجود داره
    Can I request a score review of my Speaking and/or Writing responses?
    Note: Your test cannot be reviewed if you have already requested that your scores be sent to an institution or agency.Who do I contact if there is a problem with my score report?Email toefl@ets.org or call ETS at 1-609-771-7100 (outside the United States and Canada) or 1-877-863-3546 (United States and Canada),
    سلام دوست عزیز
    این جدول چیزی نیست که من گفتم، شما دو بخش رایتینگ دارین که هر کدوم توسط کامپیوتر و انسان بین 0-5 نمره دهی میشه و در نهایت میانگین کلی ضربدر 6 میشه (اگر خورده هست به سمت بالا رند میشه). همون اعدادی که گفتم مثال خوبی برای وضعیت شماست.
    اگر دانشگاها رو نوشتین و ارسال شده، دیگه نمیتونین re-scoring درخواست بدین. اگر نه، باید فورا زنگ بزنین و اطلاع بدین که راهنمایی کنن. احتمالا باید هزینه ریپورت رو بدین در نهایت.
    این هم فرم درخواست هست:
    https://www.ets.org/s/toefl/pdf/ibt_...quest_form.pdf
    این تاپیک هم حتما مطالعه کنین که بدونین که این موضوع میتونه هم به نفع و هم به ضرر شما تموم شه (از نظر نمره و مالی)
    ارادتمند
    امیر
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالاتی که در سطح انجمن قابل پرسش‌اند به شکل پیام خصوصی معذورم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجارب Re-scoring در آزمون iBT

سلام دوستان. من تازه ریپرت نمره تافلم اومده و خیلی خیلی تعجب کردم از نمرم خصوصا در رایتینگ. من سری قبل نمره رایتینگم 20 شده بود و ناقص و ناتمام هم نوشته بودم و نرسیدم حتی نگاه کنم چی نوشتم. این بار هم خوب نوشتم و هم وقت کردم کامل هم خوندم . کاملا بعید میدونستم زیر 25 بگیرم اما باز هم 20 گرفتم. متاسفانه یک دانشگاه هم مشخص کرده بودم که ریپرت بشه. حالا چکار میتونم بکنم برای ری اسکورینگ؟؟ چون تازه نمرم اومده هنوز ریپرت نشده به دانشگاه. به اون ساپرت ایران ایمیل زدم اما یه نکته اون شماره تماس هست که سایت ets داده برای ساپرت ایران اصلا در شبکه موجود نیست!!
    http://www.ets.org/toefl/contact/iran
    آیا برای شما هم تلفنشون مشکل داره؟؟ یه شماره تلفن کد اصفهان هم هست ظاهرا!!

لطفا کمک کنید

سلام دوستان.
    ببخشید. من یک سوال داشتم. برای ری اسکورینگ وقتی فرم رو پر می کنیم که فکس کنیم، واسه قسمت کردیت کارتش چرا هیچ اطلاعات شخصی نمی خواد؟!! مشکلی نداره؟
    تلفنی که جواب درست نمی دن. ممنون.

Junior Member

سلام دوستان
    نمره تافلم دیروز اومد، اصلا توقع چنین نمره ای رو نداشتم، مخصوصا توو بخش رایتینگ (20) نمره کل(92) حالا میخواستم درخواست ری اسکورینگ بدم، یه سوال داشتم، اونم این که آیا چهار تا دانشگاه مجانی نباید ریپورت میشد؟ چون من خواستم اون چهارتا ریپورت شه
    یه سوال دیگه هم اینکه ارزونترین راه برای پرداخت 80 دلار چجوریه؟ (تهران پیمینت؟)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Majma11 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نمره تافلم دیروز اومد، اصلا توقع چنین نمره ای رو نداشتم، مخصوصا توو بخش رایتینگ (20) نمره کل(92) حالا میخواستم درخواست ری اسکورینگ بدم، یه سوال داشتم، اونم این که آیا چهار تا دانشگاه مجانی نباید ریپورت میشد؟ چون من خواستم اون چهارتا ریپورت شه
    یه سوال دیگه هم اینکه ارزونترین راه برای پرداخت 80 دلار چجوریه؟ (تهران پیمینت؟)
    تهران پیمینت راحترینه
    ets میگه اگه درخواست ریپرت نمره به جایی دادین درخواست ری اسکورینگ نمی تونید بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mraha نمایش پست ها
    سلام دوستان. من تازه ریپرت نمره تافلم اومده و خیلی خیلی تعجب کردم از نمرم خصوصا در رایتینگ. من سری قبل نمره رایتینگم 20 شده بود و ناقص و ناتمام هم نوشته بودم و نرسیدم حتی نگاه کنم چی نوشتم. این بار هم خوب نوشتم و هم وقت کردم کامل هم خوندم . کاملا بعید میدونستم زیر 25 بگیرم اما باز هم 20 گرفتم. متاسفانه یک دانشگاه هم مشخص کرده بودم که ریپرت بشه. حالا چکار میتونم بکنم برای ری اسکورینگ؟؟ چون تازه نمرم اومده هنوز ریپرت نشده به دانشگاه. به اون ساپرت ایران ایمیل زدم اما یه نکته اون شماره تماس هست که سایت ets داده برای ساپرت ایران اصلا در شبکه موجود نیست!!
    http://www.ets.org/toefl/contact/iran
    آیا برای شما هم تلفنشون مشکل داره؟؟ یه شماره تلفن کد اصفهان هم هست ظاهرا!!

لطفا کمک کنید
    اینم امتحان کن
    میگه توی دو روز کاری جواب میده
    toefl@ets.org

Junior Member

سلام دوستان
    من تافلم 91 شده با اسپیکینگ 19. مطمئن بودم خیلی خوب گفتم نمیدونم چرا اینقدر کم دادن. الان اگه بخام اعتراض کنم اینها شماره کردیت کارت میخان. من چ جوری باید این رو پرداخت کنم؟ حتما باید برم یک کردیت کارت تهیه کنم یا از طریق همین سایت های شریف ویزا و تهران پیمنت میشه پرداخت؟
    حالا فرض کنید از طریق این سایت ها پرداخت کردم و نمره ام تغییر کرد. اون وقت پول رو دوباره میریزن به حساب این سایت ها و اونها به من پس میدن؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)