صفحه 20 از 20 نخستنخست ... 1011121314151617181920
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 195 , از مجموع 195

موضوع: تجارب Re-scoring در آزمون iBT

پیش فرض پاسخ : تجارب Re-scoring در آزمون iBT

سلام دوستان
    من نمرم 98 شده و بخش رایتینگ را خیلی بهم کم دادند یعنی 23 شدم. تسک اول را گود و تسک دوم را fair شدم در حالی که در امتحان قبلی ام علیرغم عدم مطالعه در رایتینگ، تسک دوم را گود گرفته بودم. دفعه پیش برای این بخش 420 لغت نوشته بودم اما این بار در حدود 500 کلمه و بر طبق روش نوت فول و خیلی بهتر از دفعه پیش. نمی دانم اگر اعتراض کنم نمره ام بهتر می شود یا نه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسی تجربه rescoring تافل IBTداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sonador نمایش پست ها
    سلام

من ۱۱ فوریه امتحان دادم و Speaking شد ۱۹ همه بخش ها هم Fair بود. در خواست Rescoring دادم شد ۱۵ و جالب اینکه همه بخش ها به Limited تبدیل شده!
    واقعا اینا چه جوری Evaluate می کنن . جالب تر اینکه یکی واسه Writing درخواست داده بود و از ۲۱ به ۲۹ افزایش یافت!!!

بگذریم...یه سوالی داشتم: چقدر طول می کشه تا پول را برگردونن؟
    Visa Card من اوایل June منقضی می شه.

سلام دوست عزیز

من خیلی رلیتینگ خوبی نوشته بودم ولی متاسفانه 21 گرفتم توی این بخش
    این موردی که شما اشاره کردی که نمره رایتینگ از 21 به 29 تغییر کرده رو مطمینید؟
    چون خیلی اختلاف نمره زیاد هست و اگر صحت داشته باشه، من هم اعتراض میزنم بدلیل اینکه برای دانشگاهی که اقدام کردم رایتینگ رو حداقل 22 میخواد.

ممنون

Junior Member

دوستان من امتحان دادم 76 شدم باورم نمیشه اینقدر کم هزینه ندارم دوباره امتحان بدم تا حالا کسی بوده به ای تی اس میل بزن بگه من هزیه ندارم ووچر بهش بده خیلی ناراحتم لطفا راهنمایی کنید (همه تسک ها رو fair شدم )

Junior Member

کسی تجربه ای داره که با وجود ریپورت کردن نمره ها بشه از ets خواست که نمره اش رو reevaluate کنه؟ چون ets میگه اگه نمره رو ریپورت کرده باشی نمیتونی اعتراض بزنی

به نظرم اگر واقعا فکر میکنید نمره ای که باید میگرفتین رو ندادن اعتراض کنید. بعد از اعتراض نمره شما ممکنه کم یا زیاد بشه و یا اصلا تغییری نکنه، برای همین حتما با اطمینان کامل و آگاهی از ریکسش درخواست کنید.
    نمره من ابتدا به این صورت بود:

Reading: 24
    Listening: 26
    Speaking: 25
    Writing: 24
    Total = 99

ولی چون مطمئن بودم رایتینگم رو خیلی خیلی خوب نوشتم، اعتراض کردم و درخواست Score review دادم.

دقیقا بعد از یک هفته ایمیل گرفتم که نمرات پست شده و پول اعتراض ۸۰$ برمیگرده.

رایتینگ ۳ نمره اضافه شد و ۲۷ شد.

Reading: 24
    Listening: 26
    Speaking: 25
    Writing: 27
    Total = 102

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)