صفحه 3 از 20 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 195

موضوع: تجارب Re-scoring در آزمون iBT

پیش فرض پاسخ : کسی تجربه rescoring تافل IBTداره؟

سلام دوستان
    میشه یکی سریع بگه برای rescore کردن speaking چی کار باید کرد؟ آیا میشه از طریق سایت ETS درخواست داد و پولشو داد؟ (چه طوری؟)
    یا باید به ETS ایمیل زد؟
    یا باید به ETS تلفن زد؟
    مرسی

من rescoring نكردم اما زنگ زدم ETS پرسيدم
    بايد يه فرم كه تو خود سايت ETS هست پر كني و 60 دلار هم براي speaking بدي اگر هم زنگ بزني بهت جواب مي دن فقط ID ت را پشت تلفن آماده داشته باش. البته همون جور كه مي دوني ممكن نمرت كمتر هم بشه حتي بعضي وقت ها يه part را زياد مي كننن و يه part ديگه را ممكنه كم كنن.ولي به نظرم اگه مطمئني rescore را درخواست كن. راستي هر تغييري هم كه نمرت بكنه پولتو بر مي گردونن.
    To love is to risk not being loved in return. To hope is to risk pain. To try is to risk failure, but risk must be taken because the greatest hazard in life is not to risk ever

نقل قول نوشته اصلی توسط northbreeze
    راستي هر تغييري هم كه نمرت بكنه پولتو بر مي گردونن.
    اینو مطمئنی؟! کجا خوندی این مطلبو؟
    من مطمئنم که حقم بیشتر هست و به همین دلیل امروز صبح اعتراض کردم...

وقتی درخواست rescoring میکنیم آیا تغییری در پروفایلمون ایجاد میشه؟ مثلاً جایی اضافه میشه که نتیجه rescoring بعداً اونجا بیاد؟
    کلاً از کجا به صورت on line نتیجه rescoring رو میشه فهمید؟

1) تو test magic خوندم كه پول را بر ميگردونن. اونجا حتي يه آمار گيري هم كرده كه ببينه نمره ها كمتر مي شه يا بيشتر... پس نتيجشو كه گرفتي خبرشو به ما هم بده.
    2)من شنيدم وقتي نمرت تغيير بكنه profileto خودشون عوض مي كنن يعني نمره هاي قبليت عوض مي شه.
    To love is to risk not being loved in return. To hope is to risk pain. To try is to risk failure, but risk must be taken because the greatest hazard in life is not to risk ever

دوستان مراحل کار به این صورت است:
    1) فرم رو فکس میکنید
    2) تا 1 هفته نامه ی تایید رو دریافت میکنید
    3) پول از حسابتون برداشت میشه
    4)دوباره تصحیح میشه
    5) قبل از اینکه نتیجه به شما گفته بشه؛ اگه تغییری در نمرتون داده شده باشه؛ ایمیلی مبنی بر ریفاند (بازگشت پول به حسابتون) دریافت میکنید.(پس اگه این ایمیل رو دریافت کردین، باید مطمین باشید که نمرتون تغییر کرده که البته این تغییر میتونه مثبت یا منفی باشه)
    6) اعلام نمره ی جدید به شما.

با تشکر
    اینجا محل تبلیغات نیست!

سلام
    نتیجه rescoring برای speaking من اومد و نمره ام 2 تا زیاد شد... که البته خیلی به دردم نمیخوره... انتظار داشتم 5 تا زیاد بشه...
    از limitted , fair , limitted به fair , fair , fair ارتقا یافت.
    60 دلارم رو هم برگردوندن به همون credit card یی که 60 دلار رو ازش برداشته بودن...
    برای من حدود 10 روز طول کشید تا نمره جدیدم بیاد...
    در ضمن هیچ ایمیلی چیزی بابت تغییر نمره نزدند و خودم رفتم توی پروفایلم، همون جا که نمره را مینویسه، نمره جدید را جایگزین قبلی کرده بود.

Junior Member

سلام دوستان
    برای rescoring سوال داشتم,من writing 17 شدم قکر می کنید احتمال افزایش نمره حداکثر چقدر هست؟اصلا فکرش رو هم نمی کردم اینقدر کم بشه. چون تایپم خیلی کند هست آخر writing ناتمام موند.فکر میکنید درصورت اعتراض به نمرم اضافه میشه.در ضمن R=26,L=25,S=23,Total=91بقیه نمرم.
    با تشکر
    It is choice-not chance-that determines your destiny.” Jean Nidetch"

سلام مهرناز
    منم هم نمره رایتینگم شبیه شما شده و هم نمره کل ام.
    برای منم خیلی عجیب بود؛ چون اصلا انتظار چنین نمره ای رو نداشتم .
    به هر حال من درخواست rescoring رو دادم ؛ فکر کنم به ریسکش بیارزه به چند دلیل :
    1- حتی اگه یک نمره نمرتون تغییر کنه؛ پولتون refund میشه
    2- شما انتظار نمره بالاتری داشته اید و به نسبت نمره ی مورد نظرتون؛ نمره ی داده شده خیلی پایین هستش
    3- بقیه نمرهاتون به نسبت خوبه
    امیدوارم موفق باشید
    اینجا محل تبلیغات نیست!

دوست عزیز user1366 سلام
    میخواستم بپرسم از اینکه پولتون refund شد چطوری مطلع شدین ؟ و اینکه قبل از اینکه جواب rescoring تون بیاد پولتون رو پس دادن یا بعدش؟

مرسی
    اینجا محل تبلیغات نیست!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)