صفحه 5 از 20 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 195

موضوع: تجارب Re-scoring در آزمون iBT

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

پیش فرض پاسخ : کسی تجربه rescoring تافل IBTداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط anishtain4
    برای speaking و writing میشه درخواست داد اما برای reading و listening چی؟ برای یکی از دوستان به شدت پایین اومده شده reading 1, listening 3 که مطمئن هستم یه مشکلی داره. چطوری باید پیگیری کنه؟ احتمال داره از مرکز آزمون باشه؟
    بهترين راه تماس با ETS هستش، اونا بهتون خواهند گفت چي كار كنيد...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

سلام ببخشید که یک کم تکراریه اما برای اعتراض به نمره باید قسمت بالای فرم رو پر کنیم و قسمت پایین رو جدا کنیم بعد رسیدی که از پرداختمون دریافت می کنیم+ قسمت بالای فرم رو فکس کنیم؟
    بعد چیو پس باید پست کنیم که بچه ها نوشتن پست کنین؟ ???
    با چه پستی بفرستیم اون وقت؟

heliaz
    Guest

من نمره عجیبی گرفتم. بخش Reading27 شدم. Speaking 20وwriting 15 نمی دونم بر چه اساسی به من نمره داده شده ولی دارم زمان دانشگاه ها را از دست می دهم و با این نمره هم نمی دونم چه کار می تونم بکنم. کسی هست که تا به حال اعتراض کرده باشه و موفق شده باشه؟
    ممنون
    maryamgoli: قسمتی از پست شما که درخواست برای seat برای امتحان مجدد بود ویرایش شد، لطفا برای درخواست seat به تالار خرید و فروش مراجعه کنید.
    با تشکر

سلام
    کسی می دونه با visa cart چطور میشه هزینه rescoring را پرداخت کرد؟ من نتونستم جایی رو برای پرداخت آن لاین تو سایت ets پیدا کنم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط nafisehmoghimi
    سلام
    کسی می دونه با visa cart چطور میشه هزینه rescoring را پرداخت کرد؟ من نتونستم جایی رو برای پرداخت آن لاین تو سایت ets پیدا کنم
    تا اونجایی که من می دونم، باید یه فرمی رو از سایت ETS بگیرین و تکمیل کنین ( که اونجا می تونین مشخصات ویزا کارتتونو بدین) بعد اون به شماره ای که روی فرم هست فکس کنید.
    موفق باشد
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

عجب بدبختی دارم منا !
    نمرم 99 شد واسه اسپیکینگ درخواست rescoring دادم نمرش از 22 شد 20 ! نمره تافلمم شد 97 ! میشه دوباره درخواست داد بنظرتون ؟
    اینجا محل تبلیغات نیست!

نقل قول نوشته اصلی توسط amirtyz
    عجب بدبختی دارم منا !
    نمرم 99 شد واسه اسپیکینگ درخواست rescoring دادم نمرش از 22 شد 20 ! نمره تافلمم شد 97 ! میشه دوباره درخواست داد بنظرتون ؟
    فکر کن تو سایت ETS نوشته بود که فقط یکبار rescoring میشه درخواست داد.
    در هر حال نمرت اونقدرها هم بد نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط nafisehmoghimi
    سلام
    فرم rescoring در این تاپیک آپلود شده:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,3821.15.html
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Member
    رشته و دانشگاه
    university of new brunswick

پیش فرض نرم افزار آموزش type برای writing

سلام
    از اونجای که یه تعدادی از دوستان برای تایپ کردن تو ibt مشکل داشتن و عموما شیوهٔ تایپ اشتباه که سرعتو بشدت پین میاره این بازی گذاشتم که آموزشم داره و بعدش تو بازی‌ تمرین می‌کنید. امیدوارم مفید واقع بشه و دیگه سر writing کسی‌ وقت کم نیاره.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط amirtyz
    عجب بدبختی دارم منا !
    معمولا Rescoring رو کسایی درخواست می دن که نمرشون خیلی کمتر از چیزی شده باشه که مد نظرشون بوده. نمی دونم شما انتظار چند رو داشتید اما انگار 1 نمره می خواستید که بشید 100
    در جواب سوال شما باید بگم که نمی تونید. حتی اگه یک بار برای اسپیکینگ تقاضا کنید دفعه بعد نمی تونید برای رایتینگ درخواس بدین چه برسه به درخواست مجدد واسه اسپینگ.
    همونطور که دوستمون گفت نمرتون خیلی خوب شده و اگه رشتتون فنی باشه به جز چند تا دانشگاه خاص که محدودت برای نمره اسپیکینگ می زان می توین بدون هیچ مشکلی اپلای کنید.
    موفق باشید
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)