صفحه 6 از 20 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 195

موضوع: تجارب Re-scoring در آزمون iBT

پیش فرض پاسخ : کسی تجربه rescoring تافل IBTداره؟

با سلام
    من 30 آگوست امتحان دادم و نمرم 88 شد: reading:24,listening:21, speaking 19, writing 24 . من قبلا هم یکبار امتحان داده بودم و نمرم 76 شده بود و اون بار هم spaeking 19 شده بودم و ایندفعه مطمئنم که امتحانم رو خیلی بهتر از دفعه قبل دادم و واقعا انتظار نمره بهتری برای speaking داشتم. حالا می خواستم نظر دوستان با تجربه رو در مورد اینکه به نمرم اعتراض بدم رو بدونم من توی سایت ای تی اس خوندم که ممکنه نمره بعد از rescore کم بشه اگه میشه راهنماییم کنید که ریسک کنم یا که به همین نمره اکتفا کنم ؟ 60 دلار هم هزینه rescore میشه که اگه خب نمره بالاتر بره می ارزه!
    خواهش میکنم اگه کسی اطلاعاتی داره کمکم کنه. ممنون میشم.

karimiyaser
    Guest

سلام
    کسی میدونه از طریق visa card چطور میشه وجه rescoring رو پرداخت؟ آیا نوشتن card number توی فرمی که ETS گفته کافیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط karimiyaser نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه از طریق visa card چطور میشه وجه rescoring رو پرداخت؟ آیا نوشتن card number توی فرمی که ETS گفته کافیه؟
    فرم PDF را از سایت مورد نظر دریافت کرده و پر کنید.
    اگر با کارت اعتباری می پردازید می توانید از طریق fax فرم را ارسال کنید (همان شماره و تاریخ انقضا کارت کافیست)، در غیر این صورت باید با پست ارسال کنید.

Junior Member

زمانبندی هم رو در نظر بگیرید. تا 3 ماه بعد از تاریخ امتحان حق اعتراض وجود داره. من درخواست rescoring دادم. متأسفانه کارتم decline شده بود و من خبر نداشتم. بعد از سه هفته نامه اومد که که ما نتونستیم از کارتت برداشت کنیم. تعجب می کنم چرا اینا اینو از طریق ایمیل به من اطلاع ندادن.!! پس مواظب باشید و از کارتتون مطمئن تا مشکلی در کار پیش نیاد. ETS هیچ سیستم آنلاینی واسه rescoring نداره.

من این کارو کردم. نمره speaking ام ۱۷ شده بود (خودم فکر میکردم حداقل دیگه ۲۲ اینا بشم).
    اعتراض زدم به ۱۹ تغییر کرد.

اینجوری که فرم اعتراض رو از بولتن آنلان دانلود میکنی، پرینت میکنی و مشخصات خودتو مینویسی.
    تو خود فرم توضیح داده که باید چیکار کنی. بعد فرم رو فکس میکنی. من از سایت efax.com استفاده کردم.
    حدود یک هفته بعد از fax یه email از ets برام اومد که رسید برداشت 60$ از کارتم بود.
    ۹ روز بعد (یعنی همین امروز صبح)‌ خودم نمره ام رو online چک کردم دیدم تغییر کرده. خودشون بهم خبر ندادن.

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط hamids87 نمایش پست ها
    من این کارو کردم. نمره speaking ام ۱۷ شده بود (خودم فکر میکردم حداقل دیگه ۲۲ اینا بشم).
    اعتراض زدم به ۱۹ تغییر کرد.

اینجوری که فرم اعتراض رو از بولتن آنلان دانلود میکنی، پرینت میکنی و مشخصات خودتو مینویسی.
    تو خود فرم توضیح داده که باید چیکار کنی. بعد فرم رو فکس میکنی. من از سایت efax.com استفاده کردم.
    حدود یک هفته بعد از fax یه email از ets برام اومد که رسید برداشت 60$ از کارتم بود.
    ۹ روز بعد (یعنی همین امروز صبح)‌ خودم نمره ام رو online چک کردم دیدم تغییر کرده. خودشون بهم خبر ندادن.
    سلام
    بعد از تغیر نمره اون مبلغ به کارتتون برگشت؟؟چون من یادم نیست کجا ولی شنیدم که اگه نمره تغییر کنه ،یعنی اشتباه از ETS بوده، مبلغ عودت داده میشه(به عنوان معذرت خواهی).درسته؟؟

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط shamim65 نمایش پست ها
    سلام
    بعد از تغیر نمره اون مبلغ به کارتتون برگشت؟؟چون من یادم نیست کجا ولی شنیدم که اگه نمره تغییر کنه ،یعنی اشتباه از ETS بوده، مبلغ عودت داده میشه(به عنوان معذرت خواهی).درسته؟؟
    حتماً برگشته دیگه ... ولی اگه دوستمون خبر بده که پول refund شده لطف کرده ...

راستی یه سوال بی ربط ... اگه کارت اعتباری از این حالت های غیر قابل شارژ یا prepaid باشه هم باز ets می تونه پول رو refund کنه ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shamim65 نمایش پست ها
    سلام
    درسته، مبلغش برگشته. transaction ها رو که نگاه کردم ۲۴ نوامبر 60$ از کارتم کشیده بیرون و ۴ دسامبر 60$ Return کرده.

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_mc نمایش پست ها
    حتماً برگشته دیگه ... ولی اگه دوستمون خبر بده که پول refund شده لطف کرده ...

راستی یه سوال بی ربط ... اگه کارت اعتباری از این حالت های غیر قابل شارژ یا prepaid باشه هم باز ets می تونه پول رو refund کنه ؟؟؟
    آره، اتفاقا منم از همون کارتا استفاده کردم. از این Visa Card های هدیه که نمیشه توش پول ریخت. همون طور که میبینی refund هم کرده.

Junior Member

سلام
    کسی تا حالا تقاضای Rescore برای Answer sheet داده ؟
    اگه آره، نمره تغییری کرده؟ چند روز طول می کشه و چطوری جواب می دهند؟
    مرسی.

Junior Member

سلام PBT
    کسی تا حالا تقاضای Rescore برای PBT- Answer sheet داده ؟
    اگه آره، نمره تغییری کرده؟ چند روز طول می کشه و چطوری جواب می دهند؟
    مرسی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)