صفحه 7 از 20 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 195

موضوع: تجارب Re-scoring در آزمون iBT

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

پیش فرض پاسخ : کسی تجربه rescoring تافل IBTداره؟

من برای همسرم برای قسمت writing تقاضای rescore داده بودم ... پول رو از کارتم برداشتند ولی فعلاً خبری از تغییر نمره نیست ... اگه تغییر نکنه خبر میدن ؟؟

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_mc نمایش پست ها
    من برای همسرم برای قسمت writing تقاضای rescore داده بودم ... پول رو از کارتم برداشتند ولی فعلاً خبری از تغییر نمره نیست ... اگه تغییر نکنه خبر میدن ؟؟
    درود، نگران نباشید من هم امروز برای re-score تقاضا دادم ببینید اگر امروز برداشت پول داشتید از کارتتون، حداکثر تا 7-10روزه دیگه نمرتون نغییر میکنه فقط دعا کنید که به تعطیلات نخوره.
    I am back to AA.

رشته و دانشگاه
    آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط h.behrouz نمایش پست ها
    درود، نگران نباشید من هم امروز برای re-score تقاضا دادم ببینید اگر امروز برداشت پول داشتید از کارتتون، حداکثر تا 7-10روزه دیگه نمرتون نغییر میکنه فقط دعا کنید که به تعطیلات نخوره.
    ممنون ... نه امروز ایمیلش نیومده ... 15 دسامبر اومد ... الان 6 روز گذشته ... یعنی 4 روز دیگه هم جا داره ؟؟ خدا کنه تغییر کنه ...

Junior Member

پاسخ هم فقط بصورت پستی میدن و رو ایمیل چیزی نمیاد. حداقل ماله من که اینجوری بود. نمره هم اگه تغییر کنه تو پروفایل نشان داده می شه. مال من که تغییری نکرد. نمی دونم راه دیگه ای هم هست

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi2429 نمایش پست ها
    پاسخ هم فقط بصورت پستی میدن و رو ایمیل چیزی نمیاد. حداقل ماله من که اینجوری بود. نمره هم اگه تغییر کنه تو پروفایل نشان داده می شه. مال من که تغییری نکرد. نمی دونم راه دیگه ای هم هست
    درسته، بلافاصله بعد از تغییر نمرتون توی پروفایلتون نشون میدن. ولی ایمیلی به شما نمیرسه. در ضمن اگر نمرتون تغییر کنه پول به کارت شما بر میگرده. و نمرههای جدید برای شما به صورت رایگان برای دانشگاههاتون فرستاده میشه اینو من زنگ زدم و از خانم منشی در قسمت rescore پرسیدم.
    I am back to AA.

رشته و دانشگاه
    آلمان

هنوز خبری از Rescore نمرۀ خانومم نیست ... ets بی پول شده گفته بزار چند بار 60 دلار ها رو بکشیم بالا ..

کلاً به نظرم ets دوکون وا کرده ...

Junior Member

هنوز خبری از Rescore نمرۀ خانومم نیست ... ets بی پول شده گفته بزار چند بار 60 دلار ها رو بکشیم بالا ..

فکر می کنم حق با شما باشه. من بار پیش که امتحان دادم واقعاً Writing خوبی نداشتم و 18 شدم. اینبار بعد از یک سال و کلی تجربه انتظار نمره بالاتری داشتم و به همین خاطر اعتراض کردم ولی ETS نمره 17 منو دست نزد!!!. حتماً مطمئن باشید که حققتون بیشتره و بعد 60 دلار هزینه کنید.

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

درود، راستش باز هم عجله نکنید از روزی که من به شما گفتم 4-5روز وقت مونده تازه شده سر موعد امااا ، ETS دیروز و امروز تعطیله و شاید هم فردا و پس فردا هم به همین منوال باشه پس لطفا تا دوشنبه بعد از ظهر به وقت خودمون صبر کنید. راستی دوستان 1چیزی که باید بگم اینه که مطمئن باشید که کارتتون 70$ شارژ داره چون من 10 روز پیش که زنگ زدم و با منشی قسمت RESCORE حرف زدم گفت هزینه شده 70$ . پس حواسها خیلی جمع باشه. خودتون هم میتونید زنگ بزنید و مطمئن بشید از تغییر قیمت ها.
    I am back to AA.

رشته و دانشگاه
    آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط h.behrouz نمایش پست ها
    درود، راستش باز هم عجله نکنید از روزی که من به شما گفتم 4-5روز وقت مونده تازه شده سر موعد امااا ، ETS دیروز و امروز تعطیله و شاید هم فردا و پس فردا هم به همین منوال باشه پس لطفا تا دوشنبه بعد از ظهر به وقت خودمون صبر کنید. راستی دوستان 1چیزی که باید بگم اینه که مطمئن باشید که کارتتون 70$ شارژ داره چون من 10 روز پیش که زنگ زدم و با منشی قسمت RESCORE حرف زدم گفت هزینه شده 70$ . پس حواسها خیلی جمع باشه. خودتون هم میتونید زنگ بزنید و مطمئن بشید از تغییر قیمت ها.
    دو شنبه عصر هم گذشت و خبری نشد ... عجیبه خدایی ... البته تو خود برگه اش که فکس کردم نوشته 3 هفته ...

راستی جناب بهروز من نمرۀ تافل ام 78 شده ... speaking 19 و writing 21 شدم ... با اکثر دانشگاه ها 1 یا 2 نمره فاصله دارم ... به نظر شما با این اوضاع ارزش داره 120 دلار بدم و جفتش رو rescore کنم ؟؟؟

آخه از طرفی هم شنیدم دانشگاه های امریکا روی 1 یا 2 نمره مثل کانادا خیلی گیر نمیدن ... نظر شما چیه ؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دو شنبه عصر هم گذشت و خبری نشد ... عجیبه خدایی ... البته تو خود برگه اش که فکس کردم نوشته 3 هفته ...

راستی جناب بهروز من نمرۀ تافل ام 78 شده ... speaking 19 و writing 21 شدم ... با اکثر دانشگاه ها 1 یا 2 نمره فاصله دارم ... به نظر شما با این اوضاع ارزش داره 120 دلار بدم و جفتش رو rescore کنم ؟؟؟

آخه از طرفی هم شنیدم دانشگاه های امریکا روی 1 یا 2 نمره مثل کانادا خیلی گیر نمیدن ... نظر شما چیه ؟؟؟
    البته این موضوع ریجکت شدن بخاطر نمره پایین زبان را من تاپیکش را قبلا درست کردم. راستش حرف شما متین ولی این موضوع را حتما حتما با دانشگاه هماهنگ کنید چون این قانون کلی نیست بعضی جاها مدارک شما به graduate office میره و بدون داشتن مینیمم ها، شما اتوماتیک ریجکت خواهید شد این عین ایمیل و تلفنی که من از دانشگاه ها دارم ولی 120$ که نه 140$ زیاده اگر حوصله دارید دوباره امتحان بدید بهتره. نظر من بیشتر روی اعتراض برای اسپیکینگ هست.
    I am back to AA.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)