صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 76

موضوع: بررسی رشته های مختلف در دانشگاه های اتریش

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

پیش فرض پاسخ : بررسی رشته های مختلف در دانشگاه های اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط azam_b نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی از رشته های هنری (گرافیک- صنایع دستی-نقاشی) اطلاعاتی داره؟ من برای لیسانس میخوام اقدام کنم...
    دانشگاه های پزشکی و دانشگاه های هنر در اتریش ازمون ورودی دارند .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    grafik, pnu

نقل قول نوشته اصلی توسط sabadadboud نمایش پست ها
    دانشگاه های پزشکی و دانشگاه های هنر در اتریش ازمون ورودی دارند .
    ببخشید شما اطلاعی از نوع آزمونش ندارید؟ بعد برای این نوع رشته ها هم قبولی کنکور یا اشتغال به تحصیل نیاز هست؟
    alles möglich

با سلام خدمت دوستان

من برای دوره پزشکی عمومی دانشگاه وین آپلای کرده بودم که دانشگاه ازم دو تا چیز خواسته که متوجه نشدم و نمیدونم چطوری و از کجا باید اونا رو تهیه کنم. واقعا کمک بزرگی بهم میکنین اگه راهنمایی کنین چون وقت زیادی ندارم و تا فوریه 2016 باید براشون بفرستم. اینا هستن:
    1.

1) Zulassung Universität:Nachweis des Rechts der unmittelbaren Zulassung an einer staatlich anerkannten Universität im Sommersemester 2016 für die Studienrichtung(en Humanmedizin im Ausstellungsland der Urkunde mit der die allgemeine Universitätsreife nachgewiesen wird (Nachwies durch Zulassungsbescheid, Inskriptionsbestätigung)

English Version: Admission University: Proof of entitlement of immediate admission to [medicine] studies for the current semester in the country of issuance of certificate of university entrance qualification (approval notification, certificate of enrolment) must be produced.

2.

2) Studienjahre Nachweis: Für die Gleichwertigkeit der Reifeprüfung benötigen wir den Nachweis von einem positiv absolvierten Studienjahr mit genauer Noten und Fächerangabe.

English version: Years of Study credits: For the equivalence of the secondary school-leaving-examination, we demand successfully completed one years at university:
    Proof of two successfully completed years at university with detailed specification of subjects and grades (proof is compulsory for admission)

ممنونم

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezacharkha نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

من برای دوره پزشکی عمومی دانشگاه وین آپلای کرده بودم که دانشگاه ازم دو تا چیز خواسته که متوجه نشدم و نمیدونم چطوری و از کجا باید اونا رو تهیه کنم. واقعا کمک بزرگی بهم میکنین اگه راهنمایی کنین چون وقت زیادی ندارم و تا فوریه 2016 باید براشون بفرستم. اینا هستن:
    1.

1) Zulassung Universität:Nachweis des Rechts der unmittelbaren Zulassung an einer staatlich anerkannten Universität im Sommersemester 2016 für die Studienrichtung(en Humanmedizin im Ausstellungsland der Urkunde mit der die allgemeine Universitätsreife nachgewiesen wird (Nachwies durch Zulassungsbescheid, Inskriptionsbestätigung)

English Version: Admission University: Proof of entitlement of immediate admission to [medicine] studies for the current semester in the country of issuance of certificate of university entrance qualification (approval notification, certificate of enrolment) must be produced.

2.

2) Studienjahre Nachweis: Für die Gleichwertigkeit der Reifeprüfung benötigen wir den Nachweis von einem positiv absolvierten Studienjahr mit genauer Noten und Fächerangabe.

English version: Years of Study credits: For the equivalence of the secondary school-leaving-examination, we demand successfully completed one years at university:
    Proof of two successfully completed years at university with detailed specification of subjects and grades (proof is compulsory for admission)

ممنونم
    1. خوب تو این قسمت که شما مثل همه ما نامه اشتغال به تحصیل یا عدم ممانعت از تحصیل تو رشته خودتون رو میخواد. حتی گواهی ثبت نام هم گفته قبوله. گواهی ثبت نام تو مقطعی که اپلای کردید تو یکی از دانشگاه های سراسری ایران

2. تو این قسمت دستشون درد نکنه، بخش 1 رو کاملا نقص می کنه. تو بخش 1 میگه حتی گواهی ثبت نام تو دانشگاه هم قبوله، اما تو دومی میگه حداقل یک سال از درس خوندنت باید گذشته باشه و ریزنمرات اون یک سال و گواهی اشتغال به تحصیل و اینا رو براشون بفرستی.

سلام. با مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی اپلای کردین یا لیسانس و .. هم داشتید ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezacharkha نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

1.

2.

ممنونم

سلام من میخام برای master مهندسی صنایع اپلای کنم میشه بگید کدام یک از دانشگاههای دولتی اتریش این رشته رو دارن؟ کدوم ارزونتره و کلا هزینه ثبت نام چقدره؟

با سلام و خسته نباشید به همه دوستان
    من فوق لیسانس رشته پروزش و تولید طیور دارم، تمام دانشگاها دولتی و روزانه بوده، رتبه 3 کنکور هم هستم. 13 مقاله فارسی و 5 مقاله بین المللی دارم. عضو کانون ملی نخبگان ایران هم هستم.
    ورزشکار حرفه ای هم هستم در رشته والیبال و عنوان داره 4 رکورد جهانی.
    مدرک زبان انگلیسیو المانی هم ندارم.
    در حال حاضر هم ساکن ترکیه هستم.
    میخواستم بدونم در مقطع دکترا در همین رشته ای که تخصص دارم میتونم ادامه تحصیل بدم؟
    امکان داره هزنیه های دانشگاه یا اینکه بهم فاند تعلق میگیره و مدرک زبان میخواد یا نه را بفرمایید؟
    ممنونم

Senior Member Austrian آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arsham3211 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید به همه دوستان
    من فوق لیسانس رشته پروزش و تولید طیور دارم، تمام دانشگاها دولتی و روزانه بوده، رتبه 3 کنکور هم هستم. 13 مقاله فارسی و 5 مقاله بین المللی دارم. عضو کانون ملی نخبگان ایران هم هستم.
    ورزشکار حرفه ای هم هستم در رشته والیبال و عنوان داره 4 رکورد جهانی.
    مدرک زبان انگلیسیو المانی هم ندارم.
    در حال حاضر هم ساکن ترکیه هستم.
    میخواستم بدونم در مقطع دکترا در همین رشته ای که تخصص دارم میتونم ادامه تحصیل بدم؟
    امکان داره هزنیه های دانشگاه یا اینکه بهم فاند تعلق میگیره و مدرک زبان میخواد یا نه را بفرمایید؟
    ممنونم
    خوشحالم که چنین فردی در جمع ما حضور داره و باعث افتخار بنده است که بتونم بهتون اطلاعاتی بدم
    دوست عزیز طبق قانون پذیرش اتریش شما برای گرفتن پذیرش دکترا روندی متفاوت با بقیه مقاطع تحصیلی دارید و در ابتدا باید با استادی که پروپوزال شما به رشته و ریسرچ ایشون مرتبطه مکاتبه کنید و اگه ایشون قبولتون کنند و طبق گفته خود دانشگاه وین پذیرش پس از تایید ایشون، فرمالیته است.
    ولی مورد مهمی وجود داره اون هم قانون داشتن نامه اشتغال به تحصیل در مقطع دکتری است ولی برای برخی از دوستان در همین مرحله در این مقطع با نامه عدم ممانعت از تحصیل هم پذیرش داده اند.
    فاند هم میشه گرفت و بستگه به استاد و پروپوزالتون داره و مدرک زبان هم ایشون تصمیم میگیرند که نیاز هست یا خیر
    اطلاعات بنده از روی تجربه دوستان از دانشگاه وین بوده و دوستان با تجربه تر از بنده در این رابطه حتما بهتر شما رو راهنمایی خواهند کرد
    دوستانی مثل آقا مهدی.

Senior Member Austrian آواتار ها

رشته هایی که دارای آزمون ورودی هستند به همراه اسم و شهر و استان و تاریخ آزمون داخل این عکس مشخصه دوستان می توانند استفاده کنند.

کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

با سلام و خسته نباشید به دوستان
    من قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی (رشته مدریت جهانگردی) را در اتریش دارم
    ولی متاسفانه نمیدونم کدوم یکی از دانشگاههای اتریش این رشته را دارد
    ممنون میشم از دوستان که کمکی بهم بکنند
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)