صفحه 53 از 54 نخستنخست ... 3434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 540

موضوع: کمک هزینهٔ تحصیلی‌ در سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک هزینهٔ تحصیلی‌ در سوئد

سلام
    دوستان به نمره جی آر ای و تافل بالا میشه برای مستر فاند گرفت از سوئد ؟ یا اینکه اگه بشه شهریه رو ویو کرد ، امکان کار وجود داره که خرج زندگی دربیاد ؟

با معدل بالا میشه و من دیدیم که داشنجو ها بعد از اینکه پذیرش گرفتن برای دادن شهریه معطل کردن و هی به دانشگاه گفتن که پول نداریم همش رو بدیم و اونها تخفیف دادن بهشون
    من خودم به شخصه اگر این رو می دونستم همین کار رو می کردم و حداقل همه پول رو نمی دادم
    البته نمی دونم همه داشنگاه ها بشه این کار رو کرد احتمالا دانشگاه های بزرگ و خوب نشه ولی اونهایی که شهرهای کوچکترن بهتر میشه تخفیف گرفت
    به نظر من هزینه های اینجا با ایران برابره اگر کمی صرفه جویی کنید و اتاق کوچیک بگیرید خرجتون کمه البته اجاره خونه تو شهرهای بزرگ بیشتره

نقل قول نوشته اصلی توسط apply90 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان به نمره جی آر ای و تافل بالا میشه برای مستر فاند گرفت از سوئد ؟ یا اینکه اگه بشه شهریه رو ویو کرد ، امکان کار وجود داره که خرج زندگی دربیاد ؟

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    با معدل بالا میشه و من دیدیم که داشنجو ها بعد از اینکه پذیرش گرفتن برای دادن شهریه معطل کردن و هی به دانشگاه گفتن که پول نداریم همش رو بدیم و اونها تخفیف دادن بهشون
    من خودم به شخصه اگر این رو می دونستم همین کار رو می کردم و حداقل همه پول رو نمی دادم
    البته نمی دونم همه داشنگاه ها بشه این کار رو کرد احتمالا دانشگاه های بزرگ و خوب نشه ولی اونهایی که شهرهای کوچکترن بهتر میشه تخفیف گرفت
    به نظر من هزینه های اینجا با ایران برابره اگر کمی صرفه جویی کنید و اتاق کوچیک بگیرید خرجتون کمه البته اجاره خونه تو شهرهای بزرگ بیشتره
    یه همچین چیزی خیلی عجیبه! قاعدتا نباید بشه!

به ازای هر درسی که هر دانشجو می گیره؛ دانشگاه نصف پول رو هنگام ثبت نام از دولت می گیره و نصف دیگه رو وقتی دانشجو درس رو پاس می کنه.
    برای دانشجو های خارج از اتحادیه اروپا این پول رو خود دانشچو باید پرداخت کنه. دانشکده ما که می دونم درس رو حذف می کنه اگه پرداخت نشه! (دانشگاه استکهلم)؛ اینکه واقعا چجوری یک دانشگاه توی سوئد این کار رو می کنه برام عجیبه چون بعدا حساب کتاب هاشون به هم می ریزه!
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

والا هم کلاسی خود من این کار رو کرده و تا 90 درصد تخفیف گرفته ! برای منم تعجب برانگیزه
    جند بار بهش ایمیل زدن و هی گفته من اینقدر پول ندارم بدم و اونها هر دفعه بهش تخفیف دادن البته معدل لیسانسش خوب بوده

نقل قول نوشته اصلی توسط tornado نمایش پست ها
    یه همچین چیزی خیلی عجیبه! قاعدتا نباید بشه!

به ازای هر درسی که هر دانشجو می گیره؛ دانشگاه نصف پول رو هنگام ثبت نام از دولت می گیره و نصف دیگه رو وقتی دانشجو درس رو پاس می کنه.
    برای دانشجو های خارج از اتحادیه اروپا این پول رو خود دانشچو باید پرداخت کنه. دانشکده ما که می دونم درس رو حذف می کنه اگه پرداخت نشه! (دانشگاه استکهلم)؛ اینکه واقعا چجوری یک دانشگاه توی سوئد این کار رو می کنه برام عجیبه چون بعدا حساب کتاب هاشون به هم می ریزه!

Junior Member Ped2man آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ELECTRICAL POWER engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    والا هم کلاسی خود من این کار رو کرده و تا 90 درصد تخفیف گرفته ! برای منم تعجب برانگیزه
    جند بار بهش ایمیل زدن و هی گفته من اینقدر پول ندارم بدم و اونها هر دفعه بهش تخفیف دادن البته معدل لیسانسش خوب بوده
    سلام خسته نباشید،من درحال تحصیل رشته برق قدرت کارشناسی پیوسته دانشگاه ازاد هستم حدود 2سال دیگه تموم میکنم،معدل بالای چند دانشگاه های سوئد قبول میکنم و اسکالر شیپ تعلق میگیره لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

Junior Member

با سلام
    اگر کسی موفق به گرفتن فاند یرای شهریه مستر بشه ایا شرایط کار در سوید خوب هست که مخارج زندگی رو با کار دانشجویی کاور کرد ؟
    ممنون

سلام
    بورس شهریه 50 درصد یکساله رو برای فوق لیسانس یکجا از شهریه کم میکنن یا قبل رفتن باید باز شهریه بدیم؟

ممنون میشم جواب بدید ضروریه

Junior Member

سلام.من کارشناسی میکروبیولوژی دارم قصد دارم برای کارشناسی ارشد سوئد اقدام کنم.بر اساس قانون سال 2011 سوئد چون ایرانی هستم بورس به من تعلق نمیگیرد .لطفا در مورد این قانون به من اطلاعات بدین.؟آیا گرفتن بورسیه تحصیلی و کمک هزینه بر اساس رزومه کاری و علمی صورت میگیرد یا بر اساس ملیت ممنون

سلام عزیزان. امیدوارم حالتان خوب باشه و ایام به کامتان. از اساتید این تاپیک سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدهند. من فارغ التحصیل دانشگاه تهران در رشته MBA هستم و باتوجه به شرایط سخت امریکا قید این کشور را تا حدودی زدم. سوال بنده این هست که من میخوام در زمینه مارکتینگ برای مستر اقدام کتم آیا امکان دریافت فاند یا کمک هزینه یا تخفیف شهریه وجود دارد یا خیر؟ تافل ۹۰ و GRE ۳۲۰ هم دارم. سپاس

Junior Member

دوستان سلام....لطفا جواب بدین...من تا الان هرچندتا پیام دادم بی جواب موندن....😀👌
    یک سوال که برام مطرح شده برای مستر اگه زبان سوئدی بلد باشیم آیا مدرکش رو میتونیم بگیریم...و اینکه آیا توی فاند گرفتن موثر هستش؟
    من رشته م معماری با معدل 17.5 تافلو جی آر ای هم دارم..با نمرات خوب ولی خب فول فاندی واسم مهمه..که متاسفانه آمریکا به مستر معماری به سختی فاند میدن...تنها امیدم اینه که زبان سوئدی باعث شه رایگان باشه شهریه دانشگاههای سوئد یا فاند داده بشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)