صفحه 1 از 54 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 540

موضوع: کمک هزینهٔ تحصیلی‌ در سوئد

mina_moradee990
    Guest

پیش فرض کمک هزینهٔ تحصیلی‌ در سوئد

سلام به همه دوستان و ممنون از راهنمایی های ارزشمندتون

من یک سئوال دارم و اینکه چه جور می شه از سوئد scholarshipگرفت تو سایت که نوشته باید فرم رو پرکنیم و بفرستیم.کسی می دونه اونا براشون چی مهمه؟اصلا تا حالا از سوئد scholarshipگرفته ؟خودشون که نوشتن خیلی سخت می دن!در مورد سولاتی که تو فرمشون نوشتن کسی ایده ای داره مثلا اینکه چرا شما پول می خواین؟!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس در سوئد

در باره بورس: چیزی که روی سایتشون نوشته بود این بود که اگه کسی نیاز مالی داره می تونه درخواست بورس کنه. خب طبعا می شه در جواب اون سوال هم بنویسی که نیاز مالی داری البته نه در این حد که بدون بورس نتونی تحصیلاتت رو ساپورت مالی کنی.
    منم فکر کنم بورس سخت می دن واسه همین فکر کنم اصلا درخواست بورس ندم و به همون پذیرش گرفتن اکتفا کنم سنگین تر باشم!
    ...<br />A man who wants something will find a way, a man who doesn&#39;t, will find an excuse

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mangool
    در باره بورس: چیزی که روی سایتشون نوشته بود این بود که اگه کسی نیاز مالی داره می تونه درخواست بورس کنه. خب طبعا می شه در جواب اون سوال هم بنویسی که نیاز مالی داری البته نه در این حد که بدون بورس نتونی تحصیلاتت رو ساپورت مالی کنی.
    منم فکر کنم بورس سخت می دن واسه همین فکر کنم اصلا درخواست بورس ندم و به همون پذیرش گرفتن اکتفا کنم سنگین تر باشم!

با سلام
    منظور شما بورس برای PhD هست دیگه؟ چون برای Master گمان کنم چند تا دانشگاه مجانی دانشجو می گیرن مگه نه؟
    پاسبان حرم دل شده‌ام شب همه شب ، <br />تا در اين پرده جز انديشه او نگذارم ..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kavir
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mangool

با سلام
    منظور شما بورس برای PhD هست دیگه؟ چون برای Master گمان کنم چند تا دانشگاه مجانی دانشجو می گیرن مگه نه؟
    منظور من بورس (به معنی کمک هزینه تحصیلی به دانشجو) بود که می تونه هم برای PhِD باشه هم Master.
    دانشگاههای سوئد همگی مجانی هستند و شهریه وجود نداره.
    ...<br />A man who wants something will find a way, a man who doesn&#39;t, will find an excuse

Senior Member

سلام،
    در مورد بورس در سوئد کسی اطلاعی داره؟ می خوام بدونم اپلای کردن برای بورس روی خود پذیرش هم تاثیر می ذاره؟ یعنی اگر بورس بهمون تعلق نگرفت پذیرش اصلی هم لغو بشه؟ یا اینکه درخواست برای بورس و عدم موافقت با اون ممکنه برای گرفتن ویزا مشکل درست کنه؟
    و برای اقدام برای بورس باید از این لینک استفاده کرد؟

ممنون
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

بورس روي پذيرش كه تاثير نداره.پارسال هم يكي از دوستاي من كه الان سوئده واسه بورس تقاضا داد،ولي بورس نشد.با اين همه پذيرش گرفت.تو سفارت هم ازش ضمانت بانكي خواسته بودن.به هر حال تا جايي كه من مي دونم روي خود پذيرش نبايد تاثير داشته باشه.
    براي تقاضاي بورس هم از همون لينكي كه گذاشتي استفاده كن.فرمشو داتلود كن،بعد از پر كردن با ساير مدارك بذار تو بسته پستي و ديگه يا علي....
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

اینجا که یه فرم نداره.. چند مدل بورس گذاشته و لینک داده. چه فرمی باید پر بشه؟
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

رشته هایی که بورس بهشون همراه با apply تو studera تعلق میگیره. اینها هستند. (فایل ضمیمه)
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

البته تا جایی که یادمه فقط همین بورس SI بود که برای من قابل استفاده بود. و فکر کنم واسه همه

Senior Member

البته برای من قابل استفاده نبود، نمی دونم چرا برای کامپیوتریها بورس نذاشتن (یعنی کم گذاشتن!!!)
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

صفحه 1 از 54 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)