صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 60

موضوع: دوره ها و خدمات مختص تازه واردین

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

نقل قول نوشته اصلی توسط sls نمایش پست ها
    میشه لطفا اسم کلاسهای زبان در کلگری که تمام وقته و بش فاند تعلق میگیره و محلهای برگزاریش رو بفرمایید؟ این کلاسهای linc همونه ؟
    دوست عزیز بطور مفصل چند صفحه قبل توضیح دادم

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

دوستان عزیز
    من تو کلاسای زبان دانشگاه مونترال ثبت نام کرده بودم ولی رفتم و به دلایلی خیلی زود کنسل کردم توی بروشور نوشته طبق یه تاریخ مشخصی کنسل کردن همراه با بازپرداخت هزینه ی ثبت نامه. از دوستان عزیز کسی می دونه که چطوری باید این هزینه رو پس بگیرم؟ من فکر کردم خودشون به کارتم واریز می کنن. تا حالا اتفاقی نیفتاده گفتم شاید دوستان نظری داشته باشن و کمکم کنن
    ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط FATIMA_FATIMA نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    من تو کلاسای زبان دانشگاه مونترال ثبت نام کرده بودم ولی رفتم و به دلایلی خیلی زود کنسل کردم توی بروشور نوشته طبق یه تاریخ مشخصی کنسل کردن همراه با بازپرداخت هزینه ی ثبت نامه. از دوستان عزیز کسی می دونه که چطوری باید این هزینه رو پس بگیرم؟ من فکر کردم خودشون به کارتم واریز می کنن. تا حالا اتفاقی نیفتاده گفتم شاید دوستان نظری داشته باشن و کمکم کنن
    دوست عزیز نیازی به نظر وکمک ما نیست با خودشون تماس بگیرید و بپرسید.

سلام دوستان
    من حدود 1 ماه است که اومدم مونترال و متوجه شدم برای ورود به دانشگاه نیاز به مدرک آیلتس با حداقل نمره 7 دارم. دنبال جایی میگردم که کلاس های آمادگی آیلتس با قیمت معقول داشته باشه. ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی در این خصوص داره منو راهنمایی کنه.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط yaaalda نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدود 1 ماه است که اومدم مونترال و متوجه شدم برای ورود به دانشگاه نیاز به مدرک آیلتس با حداقل نمره 7 دارم. دنبال جایی میگردم که کلاس های آمادگی آیلتس با قیمت معقول داشته باشه. ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی در این خصوص داره منو راهنمایی کنه.
    هر دانشگاهی که میخواهید اپلای کنید ، دوره های زبان دارند، بعد از گزراندن دوره زبان احتیاج به مدرک نیست
    ولی های اسکول ها دوره امادگی ایلتس دارند

برای ثبت نام کلاس زبان در تورنتو باید به کجا مراجعه کرد ؟

Junior Member

سلام..دوستان من تازه حدود 10روزه که وارد تورنتو شدم. و از طریق YMCA برای دوره زبان esl اسم نوشتم ولی کلاس بنظرم جالب نیست.دوستانی که تجربه بیشتری دارند، چه پیشنهادی میدن؟برای یادگیری سریعتر و بهتر؟کالج چطوره و اگه جایی میشناسید معرفی کنید.با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط hakan2012 نمایش پست ها
    سلام..دوستان من تازه حدود 10روزه که وارد تورنتو شدم. و از طریق YMCA برای دوره زبان esl اسم نوشتم ولی کلاس بنظرم جالب نیست.دوستانی که تجربه بیشتری دارند، چه پیشنهادی میدن؟برای یادگیری سریعتر و بهتر؟کالج چطوره و اگه جایی میشناسید معرفی کنید.با تشکر
    سلام ممکنه بفرمایید چرا از این کلاسا راضی نبودین ؟ گویا برای پیدا کردن کار هم خیلی مفیده ...من خودم قصد داشتم تو همین کلاستا ثبت نام کنم البته از روی راهنمایی های این پست

Junior Member salomon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram55 نمایش پست ها
    برای ثبت نام کلاس زبان در تورنتو باید به کجا مراجعه کرد ؟
    برین ymca
    اونجا تعیین سطح میشین و بعد شمارو میفرستن به نزدیک ترین شعبه محل اقامتتون. خدماتشون هم رایگانه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط blessed نمایش پست ها
    سلام ممکنه بفرمایید چرا از این کلاسا راضی نبودین ؟ گویا برای پیدا کردن کار هم خیلی مفیده ...من خودم قصد داشتم تو همین کلاستا ثبت نام کنم البته از روی راهنمایی های این پست
    این کلاس ها سرعت یادگیریش و راه افتادن سریع نیست...یه سری میگن کالج بهتره....منم میخواستم نظر سایر دوستان رو که تجربه ای دارند جویا شم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)