صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 60

موضوع: دوره ها و خدمات مختص تازه واردین

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

آیا مراکزی هست که به بچه های تازه وارد ها خدمات بده ؟ مثلا کلاسهایی برای پر کردن وقت داشته باشه . ورزش یا هر چیز دیگه

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram55 نمایش پست ها
    آیا مراکزی هست که به بچه های تازه وارد ها خدمات بده ؟ مثلا کلاسهایی برای پر کردن وقت داشته باشه . ورزش یا هر چیز دیگه
    الان تابستان summer camp های زیادی هست که میتونید بچه ها را ثبت نام کنید. روی گوگل بهمراه اسم شهرتان سرچ بزنید پیدا میکنید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

پیش فرض دوره ها و کلاس های دولتی برای تازه واردان ( زبان،کو آپ، کاریابی و...)

با سلام و با تشکر از همه دوستانی که اطلاعات مفیدشان رو با دیگر دوستان به اشتراک میگذارند.

جهت منسجم تر شدن مطالب و سهولت درسترسی به اونها توسط دیگر دوستان در آینده این تاپیک ایجاد شده و دراون دوره ها و کلاس های مفیدی که برای تازه واردین تدارک دیده شده و شرکت در اونها میتونه به پیشرفت و جا افتادن تازه واردین در کشور جدید کمک کنه مورد بحث و تبادل نظر قرار میگره.

ممنون از همکاری همه دوستان
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

پیش فرض پاسخ : دوره ها و خدمات مختص تازه واردین

میشه دوره های bridging و کاراموزی و امثال اینا رو در ونکوور بفرمایید

نیوکامرها در کلگری و بخصوص ادمنتون، موسسه بردین رو در یابید. هم برای نیازهای اولیه و هم برای دوره های تخصصی.
    http://www.bredin.ca/

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

دوستان گرامی بر حسب وظیفه انسانی خواستم یه توصیه ای کنم به همه کسانی که کمتر از 6 ماهه اومدن آلبرتا و بخصوص کلگری: حتما برید ساختمان تقاطع 7 و 7 و در طبفه 12 با خانم گلایل سرور ملافات کنید. البته باید همونجا اول از منشی وقت بگیرید. خیلی به دردتون می خوره و در حدود 90% مواقع جوابهای خویی به سوالات مهاجرتی شما می دن. به امید موفقیت همه

نقل قول نوشته اصلی توسط mrarash نمایش پست ها
    نیوکامرها در کلگری و بخصوص ادمنتون، موسسه بردین رو در یابید. هم برای نیازهای اولیه و هم برای دوره های تخصصی.
    http://www.bredin.ca/
    دوست گرامی
    میشه بفرمایید دقیقا در خصوص استخدام باهاشون کار کردید؟ تجربتون چیه؟تونستن براتون لینکی یا کاری جور کنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bestMBAman نمایش پست ها
    دوست گرامی
    میشه بفرمایید دقیقا در خصوص استخدام باهاشون کار کردید؟ تجربتون چیه؟تونستن براتون لینکی یا کاری جور کنن؟
    تو ادمنتون، دوره های آمادگی برای امتحان اتیکز، آتوکد، منیجمنت ، بعضی سیفتی ها و آشنایی با محیط کاری کانادا رو برگزار میکنن(می کردن!!) که خیلی بدرد میخوره س سرتیفیکیتش. من خودم دیدم کسی با اوتوکدش کار گرفت. مدرس ها و کارکنانش هم میتونن رفرنس باشن برا استخدام. دیدم از تو همون کلاس ها، خود مدرس ها کسی رو برای جاب گرفتن
    (من از روی زیان و خط فارسی شرمنده ام، اما دیگه سرکار ، کیبرد بد، دست تنها........)

نقل قول نوشته اصلی توسط mrarash نمایش پست ها
    تو ادمنتون، دوره های آمادگی برای امتحان اتیکز، آتوکد، منیجمنت ، بعضی سیفتی ها و آشنایی با محیط کاری کانادا رو برگزار میکنن(می کردن!!) که خیلی بدرد میخوره س سرتیفیکیتش. من خودم دیدم کسی با اوتوکدش کار گرفت. مدرس ها و کارکنانش هم میتونن رفرنس باشن برا استخدام. دیدم از تو همون کلاس ها، خود مدرس ها کسی رو برای جاب گرفتن
    (من از روی زیان و خط فارسی شرمنده ام، اما دیگه سرکار ، کیبرد بد، دست تنها........)
    خیلی خیلی ممنون از اشتراک گزاری این مطلب،

فقط یه سوال دارم، آیا خدماتشون شامل حال خانم بنده که همراه من میاد و اول کار ویزاش ویزیتوری هست هم میشه؟ یا اگه ویزا رو ورک پرمیت کنیم میتونه استفاده کنه؟

من خانمم عمران خونده و اینکه بتونیم براش کار پیدا کنیم توی ادمونتون خیلی واسمون مهمه.

ممنون از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط alighgv نمایش پست ها
    خیلی خیلی ممنون از اشتراک گزاری این مطلب،

فقط یه سوال دارم، آیا خدماتشون شامل حال خانم بنده که همراه من میاد و اول کار ویزاش ویزیتوری هست هم میشه؟ یا اگه ویزا رو ورک پرمیت کنیم میتونه استفاده کنه؟

من خانمم عمران خونده و اینکه بتونیم براش کار پیدا کنیم توی ادمونتون خیلی واسمون مهمه.

ممنون از راهنماییتون
    مطمین نیستم، بهتره از خودشون راهنمایی بخوایید. کمک میکنند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)