نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: کتاب و نرم افزار : 1100 واژه ای که باید بدانید (بارونز)

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

Lightbulb کتاب و نرم افزار : 1100 واژه ای که باید بدانید (بارونز)

» نام :1100 کلمه (1100Words You Need to Know)
    » زبان : انگلیسی
    »
    فرمت : PDF
    »
    حجم : 1.41 Mb
    »
    نرم افزار :WinRaR
    » توضیحات : ندارد

1100 Words You Need to Know.rar
    ویرایش توسط Sina0077 : May 6th, 2016 در ساعت 06:27 PM
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

پیش فرض کلمات 1100در نرم افزار J Memorize

نام : کلمات 1100
    » زبان : انگلیسی
    » فرمت : zip
    » حجم : 91.5kb
    » نرم افزار : J memorize
    » توضیحات : این منبع در واقع لغات کتاب 1100 هست که چون مشابه اش رو در فروم پیدا نکردم برای اینکه همه دسترسی داشته باشند آینجا آپلود کردم. گرچه این کتاب جز منابع معتبر برای GRE هست. اما خوندن اون برای TOEFL هم شدیدا توصیه میشه. فقط توجه داشته باشید که تعداد کلمات این مجموعه بیشتر از خود کتاب 1100 است به این دلیل که من سعی کردم مترادف کلمات 1100 رو هم توش بگونجونم. اگر زمانتون تا TOEFL یا GRE محدوده فقط تا WEEK 46 (قابل مشاهده در قسمت Category tree نرم افزار) بخونید چون کلمات 1100 تا WEEK 46 بیشتر نیست و بقیه کلمات اضافه شده خودم است
    امیدوارم دوستان با استفاده از این منبع، بتونن در آزمون GRE و TOEFL به موفقیت دست پیدا کنن.

توضیح برای استفاده: کافیه در نرم افزار وارد کنید

در خصوص نرم افزار J Memorize: نرم افزار مفیدی که برای دور کردن لغت ساخته شده که در فروم موجوده.

*توجه: لطفا نرم افزار J Memorize را از اینجا و یا از لینک اصلی دانلود فرمایید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: zip 1100.zip (91.5 کیلوبایت, 2058 views)
    ویرایش توسط studentz : November 13th, 2013 در ساعت 12:02 PM دلیل: لینک نرم افزار
    Watch your thoughts; they become words. Watch your words; they become actions. Watch your actions; they become habits. Watch your habits; they become character. Watch your character; it becomes your destiny

Junior Member

Thumbs up نرم افزار کتاب کامل 1100 واژه برای آندروید با تعریف کامل هر لغت در دیکشنری لانگمن

نام : 1100Words You Need to Know - with Persian Translation
    زبان : English & Persian
    حجم : در مجموع 9 مگابایت
    فرمت : APK|RAR
    نرم افزار : Android|Winrar
    توضیحات : این برنامه شامل کتاب کامل 1100 واژه می باشد (همه هفته ها و روزها) که تعریف هر لغت را در دیکشنری لانگمن به همراه کالوکیشن ها در خود جای داده است. علاوه بر اینها در این نرم افزار شما می تونید لغات را در دو گروه برای مرور بیشتر دسته بندی کنید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

Lightbulb 1100 واژه ای که باید بدانید (بارونز)

نام کتاب: 1100 Words You Need to Know
    ناشر: Barron's Educational Series
    سال انتشار: 2008
    ویرایش: 5th
    شابک: 0764138642
    فرمت: PDF
    تعداد صفحات: 408
    OCR: دارد
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Member elixir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض لغات جدید (هفته های 47-48 ) ویرایش 6 -کتاب 1100 واژه که باید دانست

لغات جدید ویرایش 6 ام کتاب 1100 واژه که باید دانست!

آخرین ویرایش این کتاب شامل دو هفته ( 40 لغت) جدید نسبت به ویرایش های قبلی است. نسخه الکترونیکی کتاب در دسترس نیست( یا من نتونستم پیدا کنم) . فایل آپلود شده مجموعه ای از لغات جدید به همراه توضیحات و معانی از

دیکشنری Longman (
    در چند مورد معدود از دیکشنری Cambridge استفاده کردم ) به صورت فایل pdf هست.

حجم فایل: 740kb

• نوع فایل: pdf 47-48.pdf (740.4 کیلوبایت, 1565 views)
    Tell your heart that the fear of suffering is worse than the suffering itself. And that no heart has ever suffered when it goes in search of its dreams, because

every second of the search is a second's encounter with God and with eternity.
    Paulo Coelho

ApplyAbroad Veteran

Lightbulb فایل انکی کتاب "1100 واژه ای که باید بدانید"

» نام: 1100 واژه ای که باید بدانید ( منطبق بر ویرایش 5)
    » زبان: انگلیسی
    » فرمت: zip
    » حجم: 291KB
    » نرم افزار: Anki
    » هزینه: 3 صلوات برای آمرزش درگذشتگان (ببخشید گرونش کردم. برای این فایل خیلی زحمت کشیدم)
    » توضیحات:
    1. این فایل انکی (با 1152 Note) منطبق بر ویرایش 5 کتاب تهیه شده و شامل لغت و phonetic spelling از دیکشنری لانگمن در روی کارت و part of speech، معنی لغت به انگلیسی از کتاب و دو مثال (مثال اول برگرفته از هر درس و مثال دوم برگرفته از Panorama انتهای کتاب) در پشت کارت است. این لغات، در قالب 48 هفته ( 46 هفته اصلی همراه با 2 bonus weeks) و هر هفته شامل 4 روز 6 لغته ( 5 لغت اصلی و 1 idiom)، طبقه بندی شده است. همچنین، 16 ورودی به تابعیت از کتاب دوبار تکرار شده اند.
    2. 192 idiom کتاب در این مجموعه گنجانده شده و در برخی موارد توضیحات تکمیلی از (The American Heritage Dictionary of Idioms (AHD اضافه شده است.
    3. تا حد امکان سعی بر این بوده که وفاداری به کتاب حفظ شده و درصورت اضافه شدن بخشی، به طور معمول منبع آن ذکر شده است.
    4. برای برخی از لغات، collocationها از دیکشنری لانگمن (LDOCE5) اضافه شده است. همچین، synonym و antonym های تک کلمه ای متعلق به دیکشنری لانگمن است.
    5. ویژگی دیگر این مجموعه، اضافه شدن توضیحات مرتبط از مجموعه Verbal Advantage برای لغات مشترک با کتاب 1100 است. synonym و antonymهای چند کلمه ای و دشوار، از مجموعه Verbal Advantage وام گرفته شده است.
    «وَيْلٌ لِكُلِّ هُمَزَةٍ لُمَزَةٍ»
    وای بر هر عيب جوی سخن چين
    سوره همزه، آیه ۱

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)