نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: گرفتن پذیرش با مدرک زبان منقضی شده

Junior Member

پیش فرض گرفتن پذیرش با مدرک زبان منقضی شده

سلام دوستان
    تاپیک ها رو نگاه کردم همچین تاپیکی ندیدم

آیا دانشگاهی هست یا میشناسید که مدرک زبان منقضی شده رو قبول کنه ؟(مدرک منقضی: یعنی دوسال از زمان امتحانش گذشته باشه)

لطفا کسی تجربه ای داره یا اطلاعاتی داره بگذاره
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش با مدرک زبان منقضی شده

این سال من هم هست .من نمره آیلتس 7 داشتم الان 20 روزه منقضی شده نمیشه با اون برای fall 2016 اپلای کرد؟

سلام .من یه دوست دارم که با آیلتس منقضی شده تونست پذیرش بگیره تو مقطع لیسانس از یه دانشگاه تو هلند و یکی هم در لهستان فکر کنم دوسال یا سه سال هم از اکسپایر شدنش میگذره البته اون قبل از اپلای با دانشگاهها مکاتبه کرده بود و ثابت کرده بود که از لحاظ انگلیسی در سطح خیلی بالایی هست و حاضر نیست آیلتس دوباره امتحان بده و دانشگاه هم شرایطشو پذیرفته بودند.شما هم بهتره حتما از دانشگاه مورد نظرتون سوال کنید

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

اصولا گرفتن پذیرش بیشتر از آن که به مدرک زبان شما مربوط باشد، مربوط به توانایی برقراری ارتباط و به اصطلاح "مذاکره" است. شما ممکن است یک پاورپوینت یا فایل SOP بسیار خوبی ارائه کنید و کمیته تحصیلات تکمیلی را قانع کنید که در سطح بالایی از زبان انگلیسی هستید، اما مدرکتان منقضی شده است.

من تا قبل از اپلای مدرک زبان نداشتم، بخش قانع کننده ارائه پاورپوینتی از اقدامات گذشته و آتیه در پروژه مورد نظر بود. بعد از گرفتن موافقت استاد راهنما اقدام به ثبت نام در آزمون آیلتس کردم.
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz101 نمایش پست ها
    این سال من هم هست .من نمره آیلتس 7 داشتم الان 20 روزه منقضی شده نمیشه با اون برای fall 2016 اپلای کرد؟
    بستگی به کشورش داره. کدوم کشور می خوایید برید ؟

مگه میشه ؟
    سابقه داشته قبول کنن ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط molavi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تاپیک ها رو نگاه کردم همچین تاپیکی ندیدم

آیا دانشگاهی هست یا میشناسید که مدرک زبان منقضی شده رو قبول کنه ؟(مدرک منقضی: یعنی دوسال از زمان امتحانش گذشته باشه)

لطفا کسی تجربه ای داره یا اطلاعاتی داره بگذاره
    ممنون
    من میشناسم توکشور سوئد اگه مایل به اپلای سوئد هستین
    هر سوالی درباره تحصیل، کار وغیره تو سوئد دارید از من بپرسید / امضا مهاجر تحصیلی قدیم

Junior Member

سلام دوستان من ایلتسم منقضی شده بود باهاش تونستم آفر و اسکالرشیپ بگیرم از یکی از دانشگاه های استرالیا، اما دانشگاه ازم خواست که بعد پذیرش حتما نمره زبان جدید واسشون فرستادم.

Junior Member

سلام دوست عزیز
    میشه لطفاً بفرمایید کدوم دانشگاه و چه رشته ای؟لینک دانشگاه رو هم بفرستین تا دوستان استفاده کنن.

Banned

من اینکار را کردم تافلم برای 31 ژانویه 2015 بود ولی دو تا دانشگاه در فوریه اپلای کردم البته برای مارچ هم قصد شرکت در تافل را دارم و ثبت نام کرده ام اما چون دانشگاه این امکان را به من میداد که برای مرحله اپلای خودم نمرات تافل را وارد کنم و اپلود کنم از اینرو توانستم! ولی تافل هم قرار است مجدد بدهم چون اگر پذیرش دادند باید به طور رسمی ETS برایشان نمرات را بفرستد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)