صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 23

موضوع: تحصیل در دانشگاه Swinburne و مسایل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-صنعتی اصفهان

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه Swinburne و مسایل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    با سفارت تماس گرفتم هفته پیش گفتن هنوز در چک امنیتی هست با وجود اینکه دانشگاه گفت جز Streamlined Visa حساب می شم ولی کلا رو رشته های حساس واسه ایران انگار میره چک امنیتی گفت بین 1 الی 3 ماه طول می کشه. من باید 20May اونجا باشم فقط خدا کنه اگه ویزام نیومد با درخواست تاخیرم موافقت کنن که بورسم از بین نره... امیدوارم کاراتون زودتر درست بشه. من یکی از دوستام 5 ماه پیش رفت همین دانشگاه. اونم ویزاش 2 ماه طول کشید ولی زمینش مهندسی پزشکی بود.

منم یکی از دوستام برای استرالیا رفت چک امنیتی بعد درخواستشو یه ترم تمدید کرد که ویزاش بیاد مشکلی نبود بورسشم نگه داشته بودند نگران نباشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Construction Project Management - Bond University

دوستان سلام

یکی از فول پروفسورهای این دانشگاه با من اسکایپ کرد و خیلی ازم تعریف کرد. گفت من برای فاندت اقدام میکنم. تا جایی که متوجه شدم این دانشگاه یه سری بورس شهریه داره که استادا درخواست میدن و بهشون میدن. نمره زبانم هم 7.5 که گفت کافیه. به نظرتون من درست متوجه شدم؟ کسی همچین بورسی گرفته اینجا؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط ghanbaripour نمایش پست ها
    دوستان سلام

یکی از فول پروفسورهای این دانشگاه با من اسکایپ کرد و خیلی ازم تعریف کرد. گفت من برای فاندت اقدام میکنم. تا جایی که متوجه شدم این دانشگاه یه سری بورس شهریه داره که استادا درخواست میدن و بهشون میدن. نمره زبانم هم 7.5 که گفت کافیه. به نظرتون من درست متوجه شدم؟ کسی همچین بورسی گرفته اینجا؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghanbaripour نمایش پست ها
    دوستان سلام

سلام دوست عزیز
    امیدوارم همه کاراتون زود ok بشه. فکر می کنم کلا دانشگاه ها یک بورس Endeavor دارن که شهریه رو پوشش میده شاید منظورش اون بوده. بهرحال برای اینکه مطمئن بشین بهترین راه اینه برید در سایت خود دانشگاه در قسمت Scholarship ببینید برای postgraduate research و CourseWork چه بورس هایی وجود داره شاید حتی خودتون هم بتونید برای برای بورس بهتری درخواست بدین.
    نمره زبانتون خیلی خوبه اگر معدل و مقاله هم مناسب باشه حتما میشه بورس گرفت. به امید خبرهای خوب

Junior Member

سلام دوستان
    کسی از این دانشگاه جوابش امده؟ من 3 هفته پیش یه ایمیل دریافت کردم از مسول بررسی اسکولارشیب که گفتش 4 هفته تا 6 هفته دیگه جواباش میاد.

Junior Member

سلام دوست عزیز. من سپتامبر برای دانشگاه swinburne برای دکتری معماری در center of desig and innovation اقدام کردم، استادم اکی داد بهم و گفت علاوه بر هزینه تحصیل بهم هزینه زندگی رو هم میدن منتها الان بهمن ماه هست و خبری نشده ازشون میخواستم ازتون بپرسم کی جواب بورسیه هاشون میاد؟این استادم به من گفت کهSUPRA قراره برام بگیره. میشه لطفا راهنماییم کنین
    در ثانی امروز برام از بخش دانشجویان بین الملی ایمیل اومده که شما اگه هزینه دانشگاهتون رو بدیم آیا میتونی خودتو هزینه زندگی رو بدین و اگه اضن جواب بورسیه سوپرا اومد و شما اکسپت نشدین میاین یا نه؟ این سوالارو چی جواب بدم به ظرتون؟حدسم اینه هنوز جواب بورسا نیومده و خب بهتره هی بگم من اصلا نمیتونم پول بدم که احتمال گرفتن بورسم بره بالا؟

Junior Member

سلام من ارشدم رو از دانشگاه شهید بهشتی توی رشته معماری گرفتم با معدل 18.84، آیلتس 7 ، مدارک و نمراتم رو ه برای استادم در دانشگاه سویینبرن فرستادم خیلی خوشش اومد و گفت میتونم برات بورسیه SUPRA xبگیریم. این ماجرا برای مهرماه است و هنوز خبری نشده، میخواستم ببینم از شما کسی این بورسیه رو گرفته؟ آیا در این بورسته نظر خود استاد ملاکه؟ و کی اعلام میکنن؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز، من ارشدم رو از دانشگاه شهید بهشتی توی رشته معماری گرفتم با معدل 18.84، آیلتس 7 ، مدارک و نمراتم رو ه برای استادم در دانشگاه سویینبرن فرستادم خیلی خوشش اومد و گفت میتونم برات بورسیه SUPRA xبگیریم. این ماجرا برای مهرماه است و هنوز خبری نشده، میخواستم ببینم از شما کسی این بورسیه رو گرفته؟ آیا در این بورسته نظر خود استاد ملاکه؟ و کی اعلام میکنن؟

Junior Member

سلام من ارشدم رو از دانشگاه شهید بهشتی توی رشته معماری گرفتم با معدل 18.84، آیلتس 7 ، مدارک و نمراتم رو برای استادم در دانشگاه swinburne فرستادم خیلی خوشش اومد و گفت میتونم برات بورسیه SUPRA بگیریم. این ماجرا برای مهرماه است و هنوز خبری نشده، میخواستم ببینم از شما کسی این بورسیه رو گرفته؟ آیا در این بورسته نظر خود استاد ملاکه؟ و کی اعلام میکنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hedyehg نمایش پست ها
    سلام من ارشدم رو از دانشگاه شهید بهشتی توی رشته معماری گرفتم با معدل 18.84، آیلتس 7 ، مدارک و نمراتم رو برای استادم در دانشگاه swinburne فرستادم خیلی خوشش اومد و گفت میتونم برات بورسیه SUPRA بگیریم. این ماجرا برای مهرماه است و هنوز خبری نشده، میخواستم ببینم از شما کسی این بورسیه رو گرفته؟ آیا در این بورسته نظر خود استاد ملاکه؟ و کی اعلام میکنن؟
    سلام. من این بورس رو گرفتم و تازه اپلای کردم برای ادمیشن. ینی اول جواب فاندم اومد بعد اپلای کردم. برای من خود استادم میل زد که تو این اسکالرشیپ رو گرفتی. کل زمانی که طول کشید از اول آخر نوامبر بود تا وسطای ژانویه.

Junior Member

من اپلای کردم برای این دانشگاه. استاد گفت بهم فاند SUPRA میده. الان بهم میل زدن که یه financial matrix پر کن بفرست. نمیدونم چیه؟ این فرم باید طوری باشه که وضعیت اسپانسر منو نشون بده یا اینکه تایید کنه که کل مخارجم رو میتونم تامین کنم؟ اگر من فاند گرفتم چرا استتوس اسپانسرم رو میخوان؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)