صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: موقعیت های تدریس در ایران برای افرادی که می خواهند TA شوند

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

پیش فرض پاسخ : موقعیت های تدریس در ایران برای افرادی که می خواهند TA شوند

اگر می خواهیدمبانی اولیه تدریس زبان رو یاد بگیرید کتاب چگدنه زبان را اموزش دهیم از جرمی هارمر و انتشارات لانگمن کمکتون می تونه کنخ

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

تدریس وقت گیره تمرکزت بهم می خوره فقط روی امتحان ها تمرکز کن
    تافل بالای 100
    جی اریی بالای 325

موفق باشی
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Member mani_faz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EngSci- UT

سلام. این MOOC رو تو coursera که توسط Arizona state university ارائه میشه پیدا کردم که با تکمیل مجموعه ی دوره هاش مدرک TESOL هم میده( البته برای مدرکش پول می گیره). البته میشه فعلا مجانی کارو شروع کرد و دوره رو تکمیل کرد بعدا پولشو داد برای گرفتن مدرک. گفتم این شاید به درد آیندگان بخوره. اگرم کسی علاقه داشت، ثبت نام کنه الان که دوره ی اولش شروع شده. (اگر ثبت نام کردین و خواستین به من خبر بدین تا گروه مطالعاتی تشکیل بدیم، طبق تجربه ی قبلی من این طوری احتمال اینکه دوره رو تکمیل کنیم بیشتر میشه. )

Member mani_faz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EngSci- UT

سلام دوباره. یه موقعیتی که شاید حالا خیلیم خوب نباشه ولی بهتر از هیچیه برای من، کار ترجمست به صورت آنلاین. توی وبسایت آمارا فراخوانی وجود داره برای جذب مترجمین زیرنویس به صورت پولی. شرایط و نحوه ی ثبت نامش رو اینجا ببینید. من خودم الان عضو گروه on-demand فارسی شدم، اما متاسفانه هموطنای دیگه ای که عضون، زیاد فعالیت نمی کنند و کار ناقص میمونه( یه نفر باید ترجمه کنه، و یه نفر که حتما باید با نفر قبلی فرق کنه! باید ترجمه رو کنترل و تایید کنه.) ، و کارای مزبوط به زبان فارسی برخلاف زبونای دیگه همیشه ناقصه. درسته که پولیه ولی انتظار پول زیاد نباید ازش داشته باشین. مثلا بنده تا به حال ازین راه مبلغ 0.5 دلار ووچر آمازون دریافت کردم( برای یه خط ترجمه عنوان یکی از ویدیو های تد) . خلاصه هم اکنون نیازمند یاری سبز شما هستیم.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)