صفحه 54 از 57 نخستنخست ... 44445464748495051525354555657 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 566

موضوع: مقالات ISI

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : مقالات ISI

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein77 نمایش پست ها
    JCR اعتبار بیشتر و درستر دارد یا اینجا
    https://www.scimagojr.com/journalran...100&country=US
    لیست JCR شامل مجلات ISI دارای ضریب تاثیر مثبت می باشد. اما در سایت scimago تمام مجلات تخصصی در رشته مورد نظر اعم از نمایه شده در ISI وحتی آنها که نمایه ISI ندارند و Scopus هستند را هم شامل میشود. در مورد رتبه بندی مجلات هم هم موسسه ISI و هم scimago مجلات را رتبه بندی می کنند اما رتبه آنها لزوما با هم یکی نیست مثلا یک مجله ممکن است در یکی Q1 و در دیگری Q2 باشد.

Junior Member

سلام به همگی
    من یه مقاله کار کردم که حالا می خوام برای یک ژورنال معتبر خارجی ارسال کنم. حالا سوال من این که برای رزومه اپلای، مقاله رو به این مجله کیو 2 معتبر بفرستم که داوری آن چند ماه (حدود 5 6 ماه حداقل) طول می کشه بهتره یا برای یه کنفراس معتبر ارسال کنم که بطور معمول خیلی زودتر مراحل داوری رو طی می کنه؟ برای اپلای مقاله تحت داوری در مجله معتبر بهتره یا مقاله پذیرفته شده در یک کنفرانس بین المللی خوب؟

Junior Member

همه چیز بستگی به شرایط شما و اینکه آیا محدودیت زمانی دارید یا نه بستگی داره. ولی در حالت کلی مقاله isi چاپ شده حتی در بدترین وضعیت q به مراتب و مراتب از مقالات کنفرانسی ارزشش بیشتره بخصوص تو این زمونه که کنفرانس های مهم حتی خارجی معمولا مقاله ای رو ریجکت نمیکنن و پولشونو میگیرن. در ضمن مقاله ای که تحت داوری یا به عبارتی سابمیت شده باشه آوردنش تو رزومه معمولا ارزش خاصی نداره مهم چاپ شدنشه

نقل قول نوشته اصلی توسط mj_datis نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من یه مقاله کار کردم که حالا می خوام برای یک ژورنال معتبر خارجی ارسال کنم. حالا سوال من این که برای رزومه اپلای، مقاله رو به این مجله کیو 2 معتبر بفرستم که داوری آن چند ماه (حدود 5 6 ماه حداقل) طول می کشه بهتره یا برای یه کنفراس معتبر ارسال کنم که بطور معمول خیلی زودتر مراحل داوری رو طی می کنه؟ برای اپلای مقاله تحت داوری در مجله معتبر بهتره یا مقاله پذیرفته شده در یک کنفرانس بین المللی خوب؟

سلام. من هم دقیقا همین مشکل رو پیدا کردم.در حالیکه دو ماه دیگه باید اقدام کنم برای ایمیل زدن و پیدا کردن استاد، به جز یک مقاله کنفرانسی کار پژوهشی دیگه ای در رزومه ام نیست. استاد راهنمام هم اصلا عین خیالش نیست. تا حالا سه تا ژورنال کیو وان سابمیت کردم و لی هر سه به دلیل اینکه این مقاله به فیلد کاری ما نمی خوره ریجکتش کردند. حالا نمی دونم چیکار کنم.
    از طرفی میگم بفرستم برای یه کنفرانس بین المللی و برم پرزنتش کنم (چون برای اعطای فاند TA به پرزنت مقاله خیلی اهمیت می دهند)، علاوه بر اون زمان هم ندارم و تازه اگه ژورنالی ریجکت نکنه فرایند داوریش چندماه طول می کشه. از طرفی دلم نمیاد چون خیلی برای این مقاله زحمت کشیدم. خیلی مردد و دو دلم. نمیدونم چیکار کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh135135 نمایش پست ها
    سلام. من هم دقیقا همین مشکل رو پیدا کردم.در حالیکه دو ماه دیگه باید اقدام کنم برای ایمیل زدن و پیدا کردن استاد، به جز یک مقاله کنفرانسی کار پژوهشی دیگه ای در رزومه ام نیست. استاد راهنمام هم اصلا عین خیالش نیست. تا حالا سه تا ژورنال کیو وان سابمیت کردم و لی هر سه به دلیل اینکه این مقاله به فیلد کاری ما نمی خوره ریجکتش کردند. حالا نمی دونم چیکار کنم.
    از طرفی میگم بفرستم برای یه کنفرانس بین المللی و برم پرزنتش کنم (چون برای اعطای فاند TA به پرزنت مقاله خیلی اهمیت می دهند)، علاوه بر اون زمان هم ندارم و تازه اگه ژورنالی ریجکت نکنه فرایند داوریش چندماه طول می کشه. از طرفی دلم نمیاد چون خیلی برای این مقاله زحمت کشیدم. خیلی مردد و دو دلم. نمیدونم چیکار کنم؟
    سلام
    این نظر منه و ممکنه درست نباشه.
    زحمات خودتان را الکی هدر ندید . دور کنفرانس را خط بکشید هیچی جای مقاله isi را نمی گیره. خود دانید.

ApplyAbroad Guru

ژورنالهای با IF پایین تر را امتحان کنید.
    معمولا اگر کار آماده داشته باشید امتحان ژورنالهای مختلف چندان به جز فاکتور زمان برای پروسس موردی ندارد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Senior Member

بعضی کنفرانس ها هستن فقط abstract میگیرن میتونی مقاله را خلاصه وار واسه یه کنفرانسی بفرستی ولی مقاله با جزییات بیشتر را برای ژورنال. وقتی مقاله را برای ژورنال میفرستی تو cover letter توضیح بدی که چرا این ژورنال را انتخاب کردی. مثلا ژورنال تو چند section مقاله چاپ میکنه توصیح میدی که به این دلایل مقاله من واسه این section مناسبه. موضوعی که کار کردی مقالاتی که رفرنس دادی مقالاتی که خوندی تو چه ژورنالی چاپ شدن مقاله شما هم باید به یکی از همون ژورنال ها بخوره.
    امضا نامرئی

من قبلا فکر میکردم فقط خودم درگیر این ریجکت این دسکم...مثل اینکه کلا ژورنالها خیلی دارن کلاس میذارن...هنوز نرفته مقاله هه انقد عیب میذارن روش ادم دچار یاس فلسفی میشه

دوستان عزیزم ممنون که پاسخ دادید ولی در رشته های علوم انسانی خیلی مسئله پابلیش مقاله مطرح نیست. ای بسا پرزنتش مهم تر باشه. چون خیلی مردد بودم ایمیل زدم به یک استادی در دانشگاه کانزاس (قبلا ایمیل زده بودم و ایشون جواب داده بودن من دارم بازنشسته می شم و دانشجو نمی گیرم دیگه). من تو ایمیل جدیدم پرسیدم بر فرض که میخواستی دانشجوی دکتری بگیری... مقاله ژورنالی بیشتر چشمت رو می گرفت یا مقاله کنفرانسی با ارائه؟ پاسخ ایشون:

Both are great. I don’t think one is better than the other. Maybe you can turn your presentation into a paper

من فکر میکنم با توجه به محدودیت زمانی مقاله م رو ارائه بدم در یک کنفرانس و بعد به تغییرات جزئی هم در یک ژورنال می تونم چاپش کنم.

یه دونه از اینا دارم. کد COI هم گرفته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)