نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 566

موضوع: مقالات ISI

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقاله ی ISI ؟

با سلام
    من فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع هستم. اخیرا روی یک موضوع در زمینه مدلسازی به وسیله SYSTEM DYNAMICS کار کردم و نتیجه تحقیقاتم رو با یکی از استاید دانشگاه مالک اشتر مظرح کردم. بسیار از مقاله ای که دارم تدوین می کنم استقبال کرده و انتشار اون رو در یک مجله علمی - پژوهشی داخلی تضمین کرده. می خواستم بدونم که اگه در یک مجله علمی - پژوهشی داخلی منتشرش کنم در مجلات خارجی معتبر هم می تونم این کار رو تکرار کنم.
    یک نکته دیگه این که بعد از این که کار مقاله به نیمه های راه رسید متوجه شدم که تعداد کمی مقاله در خصوص همون موضوعی که من کار می کردم در مجلات ISI منتشر شده و من از اون ها خبر نداشتم ولی بعد از پیدا کردن اون ها متوجه شدم حجم کاری که من انجام دادم و خلاقیت به کار رفته در مدل من بسیار بیشتر از مدل هایی است که توی اون تعداد معدود مقاله وجود داشت. می خواستم بدونم این که قبلا در مورد موضوع من کار تحقیقاتی شده چه قدر شانس انتشار مقاله من رو کاهش می ده؟
    و کلا برای چنین شرایطی چه پیشنهادی دارید؟ نمی خواهم نتیجه حداقل 6 ماه کارم رو از دست بدهم.
    راستی کلا شد سه تا سوال لطفا هر سه تا رو جواب بدید؟ ممنونم.

پیش فرض پاسخ : مقاله ی ISI ؟

اينكه در موضوع شما مقاله قبلا ثبت شده باشه كه ايرادي نداره ، همين الان هم كه خيلي از بچه ها مقاله ميدن ممكنه موضوعاتي باشه كه قبلا افراد زيادي در اون مورد مقاله داده باشند. نكته اش تفاوت و خلاقيت روش شماست كه مقالتون متفاوت از قبلي ها ميكنه و شما روي اون داريد مانور ميدين.در نتيجه شانستون كم نميشه.
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)