صفحه 47 از 57 نخستنخست ... 3738394041424344454647484950515253545556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 566

موضوع: مقالات ISI

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مقالات ISI

نقل قول نوشته اصلی توسط armin_gera نمایش پست ها
    سلام , من رشتهم مهندسی مکانیکه رو ی ویلچیر کار کردم الان میخوام ی مقاله ازش استخراج کنم ک بیشر پردازش سیگنال و سیستمای مکانیکی توش مطرحه برای کدوم مجله اقدام کنم بهتره؟ مجله ای داریم ک تو فیلد هم مهندسی پزشکی هم مکانیک باشه؟ دنبال ی مجله خوب و مناسب میگردم ک هم رتبه بالایی داشته باشه همم زیاد سخت نباشه ممنون میشم راهنمایی کنید

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید
    شما به هر حال برای انجام دادن پروژه تون از ریفرنس هایی استفاده کردید و یا ریفنس های مرتبط و مقاله هایی رو مطالعه کردین
    یه گزینه اینه مه ببینید همون ریفرنس ها کجاها و توی چه ژورنال هایی چاپ شدن
    گزینه بعدیتون اینه که همین key wordsکه گفتین رو توی سایت هایی مثلsciencedirect.com و یاSpringer سرچ کنید
    لیست بلند بالایی از مقاله های مرتبط رو خواهید دید و میتونید ببینید موضوعات کار شده چه چیزهایی هستند و تو ی چه ژورنال هایی چاپ شدن و بعد اسکوپ کاری و سایت خود ژورنال رو چک کنید و اگه به فضای کاریتون میخوره میتونید مقاله تون رو براشون بفرستید
    سوالتون نسبتا کلیه و نمیشه جواب خاصی بهش داد
    با سرچ گوگل شما میتونید لیست بلند بالایی از ژورنال ها رو پیدا کنید
    مهم اینه که اسکوپ کاری ژورنال چیه و پروژه شما دقیقا توی چه اسکوپی تعریف میشه و قابل ارایه است
    و از طرفی کیفیت اون ژورنال و زمان جواب دهی و ایمپکت فاکتور و .... اون ژورنال چیه و چنده و ...
    همه اینها رو خود شما میتونید چک کنید و بهترین کسی که بخواد به سوالتون جواب مناسبی بده خودتون هستین

این لینک رو هم ببینید میتونید رنک ژورنال های مرتبط با بیو مکانیک رو ببینید و اسم ها رو دونه دونه چک کنید که ببینید کدوم به کار خودتون میخوره

موفق باشید

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nastaran1992 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یه سوال داشتم ولی مطمئن نیستم اینجا باید بپرسم یا نه
    اگر یه مقاله ISI و انگلیسی باشه تاثیرش بیشتر از یه مقاله فارسی ه توی رزومه؟
    اصلا به جز مقالات انگلیسی میشه مقالات فارسی رو هم اورد تو رزومه/

ممنون
    سلام مقاله آی اس آی بله اما در مورد مقالات غیر آِی اس آی لزوما اینگونه نیست اگر قصد ادامه تحصیل در خارج کشور دارید به مقالات فارسی فکر نکنید اما اگر قصد ادامه تحصیل داخل دارید مقالات مجلات علمی پژوهشی وزارت علوم هم میتوانند رزومه مثبتی برایتان باشند

Member
    رشته و دانشگاه
    M.SC of Genetic Engineering & Breeding plants at University of Tehran

دوستان یک سوال این لیست ژورنالها در سایت تامسون چی هست؟ ژورنالی که در این لیست هست ولی در لیست مقالات ای اس ای هنوز نیومده چگونه هست؟ ایا معتبرند؟ ضمن اینکه ژورنال ها مد نظر جدیدالتاسیسن فرضا سال 2008 تازه شروع بکار کرده و مثلا سال 2011 تو این لیست امده ..از طرفی ژورنالی با داوری سخت و دقیق و همه چی شبیه به ژورنالهای ای اس ای هست و دیدم نویسندگان مقالاتش افرادی هستند که در ژورنالهای خوب مقاله چاپ کردند
    این لیست چیه؟ چرا تکرار نشده یک ژورنال در دو سال متوالس در این لیست؟ هر لیستی متفاوته؟
    ژورنالها ایا قراره بعدا به تامسون اضافه بشه و تازه رفتن زیر بررسی ؟
    newly indexed journals added to Web of KnowledgeSM
    روزهای سخت دوام نمی آورند، اما انسانهای سخت چرا!

Junior Member

سلام دوستان.من رشته ارشدم مدیریت بازرگانی بین الملل هست.می خوام یک مقاله آی اس آی با IF به نسبت بالا در زمینه مدیریت بازرگانی+ مدیریت مالی و یا میدیریت بازرگانی + فناوری اطلاعات کار کنم.لطفا اگر کسی مایل به همکاری هست به آدرس من ایمیل بفرستد.من دانشگاه علامه طباطبایی خوندم از اساتید هم می تونیم کمک بگیریم.
    منتظر همکاری دوستان هستم.
    ایمیل :
    [############]
    ویرایش توسط darklord : September 6th, 2017 در ساعت 11:18 AM دلیل: حذف آدرس ایمیل

دوستان برای اینکه بتونم مقالات بیشتری پیدا کنم در ضمینه ماکسیمال کاورینگ پیدا کنم کدوم سایت ها رو معرفی میکنید ممنون میشم لینک بدین برای سرچ

با سلام
    من دانشجوي كارشناسي ارشد مديريت پروژه ساخت هستم.
    نياز به كمك دارم براي نگارش و نوشتن مقاله كنفرانس و همچنين جورنال هاي خارج از كشور.
    لطفا اگر مايل به همكاري در اين رشته و رشته هاي مربوط هستين( معماري و غيره ) به من پيام بديد.
    با تشكر

سلام
    من یک مقاله در یک کنفرانس داخلی دارم و در isi ثبت نشده
    آیا برای پذیرش ارشد از اتریش قبولش میکنند؟ باید ترجمه کنم مقاله رو و همراه با رزومه برای دانشگاه ایمیل کنم؟ یا گواهی قبولی رو ترجمه کنم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط archikimia نمایش پست ها
    سلام
    من یک مقاله در یک کنفرانس داخلی دارم و در isi ثبت نشده
    آیا برای پذیرش ارشد از اتریش قبولش میکنند؟ باید ترجمه کنم مقاله رو و همراه با رزومه برای دانشگاه ایمیل کنم؟ یا گواهی قبولی رو ترجمه کنم؟

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

این مورد بسته به استایل اپلای اون دانشگاه مقصد داره
    در حالت کلی:

شما یه مقاله کنفرانسی دارید و خب جزو رزومه تون حساب میشه و پارتی از رزومه تونه
    توی نوشتن رزومه میتونید اون مقاله کنفرانسی رو به صورت انگلیسی بنویسید و بعد جلوش توی پرانتز بنویسید که مقاله به صورت فارسی نگارش و ارایه شده
    قاعدتا نیازی به ترجمه کل مقاله به انگلیسی نیست (عرض کردم مگه اینکه استایل اپلای اون دانشگاه این مدلی باشه و ازتون بخوان که کل مقاله رو ترجمه کنید. من همچین چیزی رو شخصا ندیدم ولی ندیدنم دلیلی بر نبودش نیست)
    قاعدتا نیازی به به ترجمه گواهی قبولی هم نیست (طبق بالا شرایط دانشگاه بررسی باید بشه)

منظورم به حالت کلی اینه که شما یه چیزی رو توی رزومه تون مینویسید. استاد مربوطه باید براش اصل بر اعتماد باشه و معمولا اینجوری نیست که استادی ازتون بخواد اثبات کنید همچین مقاله ی فارسی رو دادید یا نه. و به همون نوشتن توی رزومه تون بسنده میکنه
    اما اگه استایل اپلای خود دانشگاهتون امتیازیه و باید مقاله ها حتما انگلیسی باشه که به حساب بیاد و ....خب یه داستان دیگه ست
    ولی مطمینا توی مرحله ارتباط با استاد همون نوشتن مقاله کنفرانسی توی رزومه تون کافیه
    در مواردی هم استاد ها ازتون میخوان که مقاله رو براشون بفرستید که نحوه نگارشتون رو چک کنند که در اون حالت یا شما میگی که مقاله فارسیه و فقط مقدمه رو انگلیسی واسشون میفرستید یا اینکه کل مقاله رو خودتون ترجمه کردید از قبل و اونو براشون میفرستید (من ندیدم استادی این دو مورد رو از دانشجویی در مورد مقاله فارسی بخواد !---ولی مثلا چندین بار پایان نامه رو خواستن که خب ما توضیح میدادیم که پایان نامه فارسیه و مقدمه پایان نامه رو به انگلیسی براشون میفرستادیم )

موفق باشید

Junior Member

درود به شما

دوستان عزیز من یه سوال داشتم

تفاوت مقالات علمی-ترویجی و علمی-پژوهشی در چی هست؟ کدوم معتبرتر هست؟

من میخوام پایان نامه ارشدمو مقاله کنم ولی یکی از دوستام میگه چون پایان نامه من کار کمی هست یعنی پرسشنامه داره و تجزیه و تحلیل داده در SPSS داره ( رشته من علوم انسانیه ) باید مقاله رو علمی-ترویجی آماده کنم. آیا این صحبت درسته؟

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط construction1 نمایش پست ها
    با سلام
    من دانشجوي كارشناسي ارشد مديريت پروژه ساخت هستم.
    نياز به كمك دارم براي نگارش و نوشتن مقاله كنفرانس و همچنين جورنال هاي خارج از كشور.
    لطفا اگر مايل به همكاري در اين رشته و رشته هاي مربوط هستين( معماري و غيره ) به من پيام بديد.
    با تشكر
    سلام وقتتون بخیر
    کارشناسی معماری دارم چه کمکی از من بر میاد
    اماده همکاری هستم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)