صفحه 57 از 57 نخستنخست ... 74748495051525354555657
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 566 , از مجموع 566

موضوع: مقالات ISI

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مقالات ISI

نقل قول نوشته اصلی توسط mary_si نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقتتون بخیر
    کسی تحربه ارایه مقاله در سمپوزیوم دکتری را دارد؟ من قصد دارم بخشی از کارهای دکتری خودم را در قالب مقاله سمپوزیوم دکتری در یک کنفرانس ارایه بدم،چیزی که متوجه شدم به نظر خود مقاله زیاد مهم نیست و مهم ارایه و فیدبک دریافتی از اساتید هستم. میخواستم بدونم (چون فرصتم محدود است) میتونم از متن ها و اطلاعاتی که در مقالاتم از قبل نوشتم مستقیما استفاده کنم؟
    ممنون
    توصیه میشه که وقتی یک کاری پتانسیل چاپ در مجله رو داره به کنفرانس، سمپوزیوم یا هر چیزی غیر از مجله نفرستین. کنفرانس ها در مقایسه با مجلات معتبر کیفیت بسیار پایینی دارند. مشکل دیگه کنفرانس اینه که اولا شما باید برای چاپ هزینه چاپ بدید و اینکه مقالات کنفرانسی بعد از یکی دو سال از سایت کنفرانس هم برداشته میشه و هیچ سند آنلاینی مبنی بر چاپ مقالتون در اون مجله ندارید. در کل اول به فکر مجله آی اس آی، بعد مجلات داخلی و بعد اگه پول اضافه داشتید و کنفرانس معتبر پیدا کردید مقالتون رو بفرستین اونجا
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence

سلام
    ممنون از پاسختون. من کارم چاپ شده و الان دوست دارم برای ادامه کار فیدبک یه گروهی که تحربه در این زمنیه دارند را داشته باشم. این سمپوزیوم اینطور نیست که مقاله را چاپ کنه، بلکه هدف اصلیش همین ارایه کارها و دادن فیدبک به دانشجوهاست. سوالم در مورد نحوه نوشتن مقاله برای ارسال به سمپوزیوم بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    توصیه میشه که وقتی یک کاری پتانسیل چاپ در مجله رو داره به کنفرانس، سمپوزیوم یا هر چیزی غیر از مجله نفرستین. کنفرانس ها در مقایسه با مجلات معتبر کیفیت بسیار پایینی دارند. مشکل دیگه کنفرانس اینه که اولا شما باید برای چاپ هزینه چاپ بدید و اینکه مقالات کنفرانسی بعد از یکی دو سال از سایت کنفرانس هم برداشته میشه و هیچ سند آنلاینی مبنی بر چاپ مقالتون در اون مجله ندارید. در کل اول به فکر مجله آی اس آی، بعد مجلات داخلی و بعد اگه پول اضافه داشتید و کنفرانس معتبر پیدا کردید مقالتون رو بفرستین اونجا

نقل قول نوشته اصلی توسط mary_si نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از پاسختون. من کارم چاپ شده و الان دوست دارم برای ادامه کار فیدبک یه گروهی که تحربه در این زمنیه دارند را داشته باشم. این سمپوزیوم اینطور نیست که مقاله را چاپ کنه، بلکه هدف اصلیش همین ارایه کارها و دادن فیدبک به دانشجوهاست. سوالم در مورد نحوه نوشتن مقاله برای ارسال به سمپوزیوم بود.
    به لحاظ اسکلت و ساختار نوشتن، احتمالا ی تمپلیت یا فایلی داخل سایت کنفرانس باید باشه که به شما میگه از چه فونت و حاشیه صفحه و ... استفاده کنید
    در مورد محتوی و چیدمان مطالب هم فکر میکنم بهتره از همون شکل و شمایل مقاله ای که فرمودین چاپ کردین استفاده کنین. مثلا، بعد از ارایه چکیده، مقدمه رو بیان میکنین که در اون ی مختصر در مورد کارهایی که در اون حوزه انجام شده توضیح میدین و سپس روش تحقیق و نهایتا نتایج تجقیق رو بیان میکنین. هر چقدر هم نتایجتون با نتایج ارایه شده در تحقیقات گذشته مقایسه بشه و دستاوردهای تحقیق روشن تر بشه بهتره

سلام وقت شما بخیر
    امیدوارم حال همگی خوب باشه
    من قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری در رشته برق دارم
    ترجیحا کشورهای آلمان کانادا یا آمریکا
    آیا مقاله Q3 کمکی به من میکنه در این زمینه یا دنبال مقاله Q2 یا Q1باشم؟
    سپاس فراوان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Live_live91 نمایش پست ها
    سلام وقت شما بخیر
    سپاس فراوان

این موارد همگی به رزومه شما بستگی داره
    من دوستی داشتم بدون داشتن مقاله پذیرش گرفته کانادا، ولی خب رنک یک رشته اش بوده، دانشگاه تاپ بوده
    تجربه خودم اینه که داشتن مقاله خیلی میتونه موثر باشه
    اگر بتونید کیو وان بدید که عالی هست

نقل قول نوشته اصلی توسط Live_live91 نمایش پست ها
    سلام وقت شما بخیر
    سپاس فراوان
    داشتن مقااله در موفقیت شما بی تاثیر نیست واگر در مجله خوب باشه و مرتبط به موضوعی باشه که میخواین در دکتری روش کار کنین میتونه خیلی راهگشا باشه. البته اینم باید گفت که مقاله همه چیز نیست حتی اگه در مجله خیلی معتبر بچاپ رسیده باشه. مقاله تنها یک بخشی از رزومه شماس.
    مجلات کیو1 و 2 بهتر از 3 هستند و شما همواره سعیتون این باشه که در مجلات کیو1 مقاله بدید. بعضی وقتا نداشتن مقاله در مجله کیو3 و 4 از داشتنش خیلی بهتره. دلایلشم زیاده.
    مقالات چاپ شده در مجلات بی کیفیت مثل نقطه سیاه، همواره گوشه رزومه شما هستند و بدیش اینه که نمیشه هم حذفش کرد.همیشه هستند حتی وقتی که استاد یک دانشگاه معتبر بشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)