نقل قول نوشته اصلی توسط armin_gera نمایش پست ها
سلام , من رشتهم مهندسی مکانیکه رو ی ویلچیر کار کردم الان میخوام ی مقاله ازش استخراج کنم ک بیشر پردازش سیگنال و سیستمای مکانیکی توش مطرحه برای کدوم مجله اقدام کنم بهتره؟ مجله ای داریم ک تو فیلد هم مهندسی پزشکی هم مکانیک باشه؟ دنبال ی مجله خوب و مناسب میگردم ک هم رتبه بالایی داشته باشه همم زیاد سخت نباشه ممنون میشم راهنمایی کنید

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید
شما به هر حال برای انجام دادن پروژه تون از ریفرنس هایی استفاده کردید و یا ریفنس های مرتبط و مقاله هایی رو مطالعه کردین
یه گزینه اینه مه ببینید همون ریفرنس ها کجاها و توی چه ژورنال هایی چاپ شدن
گزینه بعدیتون اینه که همین key wordsکه گفتین رو توی سایت هایی مثلsciencedirect.com و یاSpringer سرچ کنید
لیست بلند بالایی از مقاله های مرتبط رو خواهید دید و میتونید ببینید موضوعات کار شده چه چیزهایی هستند و تو ی چه ژورنال هایی چاپ شدن و بعد اسکوپ کاری و سایت خود ژورنال رو چک کنید و اگه به فضای کاریتون میخوره میتونید مقاله تون رو براشون بفرستید
سوالتون نسبتا کلیه و نمیشه جواب خاصی بهش داد
با سرچ گوگل شما میتونید لیست بلند بالایی از ژورنال ها رو پیدا کنید
مهم اینه که اسکوپ کاری ژورنال چیه و پروژه شما دقیقا توی چه اسکوپی تعریف میشه و قابل ارایه است
و از طرفی کیفیت اون ژورنال و زمان جواب دهی و ایمپکت فاکتور و .... اون ژورنال چیه و چنده و ...
همه اینها رو خود شما میتونید چک کنید و بهترین کسی که بخواد به سوالتون جواب مناسبی بده خودتون هستین

این لینک رو هم ببینید میتونید رنک ژورنال های مرتبط با بیو مکانیک رو ببینید و اسم ها رو دونه دونه چک کنید که ببینید کدوم به کار خودتون میخوره

موفق باشید